Národná Pokladnica recenzie

Máš pravdu, každá z nich mi robí radosť a prestať zbierať určite nehodlám. Kupuješ si aj nejaké kolekcie? Ja som si jednu vyhliadol ale som si nebol istý, že ako to posielajú, či je potreba zaplatiť celú naraz alebo sa dá aj postupne.

Hej kupujem a netreba to zaplatiť naraz. Daj si to na dobierku a vždy keď minca dorazí tak ju zaplatíš. Ale to sa najlepšie dohodneš po telefóne. Neboj všetko sa dá.

Tak to je super, zavolám a skúsim sa dohodnúť nech mi to pošlú raz za mesiac, aspoň sa budem mať na čo tešiť:-)

Kľudne si to nastav ako ti to vyhovuje, ja som sa zatiaľ vždy dohodol. Tiež som si to dával posielať v určitom intervale, niekedy síce kúpim aj naraz ale nie vždy.

Tak naraz by mi asi u manželky neprešlo, som rád, že aspoň raz za mesiac, či dva si môžem dovoliť nejakú kúpiť. Inak už je prvá z kolekcie doma. Kupoval som našich prezidentov.

Tak to si vybral peknú zbierku. ja mám prezidentské doláre, tie som kupoval už dávno. Slovenských nemám:-)

Aj ja mám jednu zbierku z národnej pokladnice, ale to som dostal ako darček. Inak sú to pekné mince.

No to si dostal pekný darček. Ja si musím objednávať keď nejaké chcem:-) Ale mince majú pekné razby a kvalitné. Mám ich už dosť a každá je krásna a niečim výnimočná.

No to mi manželka kupovala na narodeniny. Sú to tie staré Československé koruny, na to obdobie spomínam rád tak mi ich kúpila. Minule som pozeral, že sú aj nejaké bankovky v predaji tak by sa mi hodili do zbierky.

Hej tie som kupoval už dávno, mám ich rád. Vlastne mám celú tú kolekciu mincí a aj bankoviek. Objednaj kým sa dá, lebo ak vypredajú je možné, že už ich nebudú mať vôbec.

Už sa stalo, díky za radu. Snáď mi tento týždeň dorazia.

Nemáš zač, ono sa často stane, že keď je veľký záujem tak sa vypredajú, preto ak niečo veľmi chcem tak neváham. Takže zatiaľ mi nič neušlo:-)

Tak to si dobrý, ja sa tiež pokúsim pravidelne kontrolovať. Inak už ich mám dom a sú fakt krásne.

Tak ja som si teraz objednával prvý krát u nich mince. Mali by mi prísť za pár dní. Ale objednanie bolo rýchle a dal som si to poslať na dobierku.

Tak verím, že sa budú páčiť. Objednávanie je inak v pohode, tiež som využíval zo začiatku dobierku ale teraz keď už viem, že s doručením neni problém tak to platím online. A čo si objednal?

No objednával som prvýkrát, tak tiež som to dal pre istotu na dobierku. Som proste opatrný. Objednával som tú kolekciu Slovenskú hymnu. Páčilo sa mi to farebné prevedenie:-)

Super aj ja ich mám, kupoval som ich ešte pred letom.

Ja mám jednu z tej kolekcie, už som sa vyhádzal na inú zbierku takže som si aspoň jednu doprial. Ak budú ešte k dispozícii tak možno hneď po novom roku by som si poobjednával ten zbytok. Škoda, že človek nemá viac peňazí.

Tak niektoré zbierky majú aj dlhšie tak môžeš objednať neskôr. Tiež som to na žačiatku tak robil a väčšinu sa mi podarilo dozbierať. Alebo sa s nimi skús nejak dohodnúť. Už mi pár krát vyšli v ústrety. Ja teraz do konca roka nekupujem - jedine kalendár na ďaľší rok, ten si objednávam vždy.

To dobre vedieť. Ja som to vyriešil darčekom na Vianoce. Každý rok dostávam nejaké veci a veľa z nich sú viacmenej nepotrebné. Tak som to navrhol manželke nech sa dohodnú so svokrovcami aj s našimi nech namiesto tých darčekov radšek kúpia mince a že mi urobia väčšiu radosť. Tak verím, že sa nejak dohodnú.