Národná Pokladnica recenzie

Myslím, že si to dobre vyriešil. Tiež som pár krát takto doma navrhol, ale to bolo ešte na začiatku, teraz keď už mám toho veľa tak by sa im ťažko vyberalo. Inak teraz je aj Black Friday u nich tak ešte možno niečo zaujímavé nájdeš.

Dík za tip, jednu micu som našiel tak som ešte dostal povolenie objednať:-) Ostatok už nechávam na rodine.

Tak verím, že vyberú niečo pekné. Alebo teda už vybrali, lebo keď pozerám tak už máme Vianoce za pár takže aby to dorazilo. Ale videl som, že garantujú doručenie do Vianoc keď objednáš do dvanásteho tak to je fajn.

Hej všimol som si to tam. Ale už to minulý týždeň objednávala, lebo sa ma vypytovala čo má vypísať:-) No som zvedavý čo vybrali.

Mne sa páči ponuka mincí aj medailí čo majú. Nekupujem čato ale raz za čas si radosť urobím a niečo objednám. Inak som nemal nikdy problém, všetko mi doručili v poriadku.

1 lajk

Tak čo, dostal si nejakú?

Tak nakoniec objednali zbytok z tej zbierky:-) Takže mám konečne úplnú kolekciu slovenskej hymny. No a ako bonus k tomu minci Mickey Mouse.

No vidíš tak sa ti oplatilo:-)

No to hej, keby som si zbieral sám tak by sa mi možno táto kolekcia ani neušla. Takže som happy! No nabudúce to asi urobím tiež takýmto spôsobom.

To akože minca s tým rozprávkovým Mickey Mousom? Tak to som ešte nevidela.

Áno presne s tým, dokonca majú aj celú kolekciu ostatných postavičiek z Disney a je veľmi pekná. Ja som ju kupoval sestriným synom. Tí sú už starší ale ako deti tie rozprávky stále pozerali.

Tak to je zaujímavé, čo už všetko povymýšľajú. Ale tada darovať mincu to by ma ani nenapadlo.

Tak možno ani mňa keď som o nich nevedel, ale od vtedy ako som ich začal zbierať som ich daroval už pár krát a teda vždy urobili radosť. Či to boli nejaké osobnosti čo mal dotyčný rád alebo napríklad staré československé koruny, ktoré si viacerí z nás pamätáme.

Tak jasné, určite pokiaľ vieš, že niekomu to urobí radosť tak prečo nie. A môžem sa spýtať čo stoja také mince. Je sú moc drahé?

Tak ako ktoré, sú tam aj nejaké drahšie ale to sú skôr tie na investovanie, ale tie moc nekupujem, oni sú aj okolo 500 eur takže to je dosť. No väčšinou sú to zberateľské mince čo kupujem, ale napríklad niekedy sú v ponuke aj za 5 euro čo je super. A tie sú tiež zaujímavé.

Súhlasím s Xandom. Podľa mňa nie sú až tak drahé. Záleží z čoho sú urobené, či sú zlaté alebo len pozlátené. Je to pravda, že tie investičné majú najvyššiu hodnotu ale proste niekoľko sto euro dávať za ne to nie je pre každého. Ja mám hodne tých za pár euro alebo len za cenu poštovného. Je to len taká zábavka, ale koníček je krásny.

Tak to je celkom v pohode tie ceny, inak pekné hobby.

To áno, vybereš aj lacno. A majú veľmi pekné kúsky. Ja zbieram už dlhšie a teda pokiaľ môžem tak budem so zbieraním pokračovať. Pokiaľ financie sú tak prečo nie.

Ja som objednávaním u Národnej Pokladnice začal len nedávno, takže dlhodobú skúsenosť nemám. Ale teda zatiaľ nie je nič s čím by som nebol spokojný. Všetko bolo doručené v poriadku a neprišli mi tie mince ani drahé. No je pravda, že som vyberal z tých lacnejších.

Investovanue je super vec len ja som nevedela kde sa to mam všetko naučiť kedže v škole mi to nepovedia… :smiley: ale keď som sa to naučila sama tak to bude vedieť kazdy :smiley: su super vsetky kryptomagaziny co su na intertnete tam to je pekne vysvetlene