Nespavosť - zlý spánok

adell nie, zatiaľ som neskúšala žiadne, keďže tieto problémy sa mi objavili len teraz :frowning: doteraz som nemala žiadne problemy, vždy som spala ako zabitá. neviem čo to teraz je :frowning: :frowning: môžeš mi poradiť aj názov nejakých takých, ak teda nejaké poznáš?

fakt? Ked sa tak zamyslim, tak nepoznam nikoho takeho. A to preco maju take problemy? Je to kvoli prostrediu v ktorom ziju alebo? Tym si chcela povedat, ze tieto tabletky, ktore si mi poradila su iba pre dospelych ludi?

Nie som na to odborník, len sa s tým stretávam, že mnoho mladých ľudí povie, že nemôže dobre spávať. Čo je príčinou, to fakt neviem! Vieš, môžu to byť rodinné problémy, stresy zo školy a podobne. V dnešnej dobe je zla veľmi veľa a deti trápi, keď si z nich niekto robí srandu a tak. Áno, presne tak to je. MigStress tabletky sú vyslovene iba pre dospelých ľudí!!

a netrapi ta nieco pauli, ked len teraz ti zacali taketo problemy? no osobne by som ti najskor odporucila vyskusat iba tie nenavykove tabletky o ktorych sme sa tu uz s inymi babami bavili. su to tie migstress.a ked tie nezaberu, tak by som isla k doktorovi, aby ti predpisal nejake na recept, ktore budu silnejsie. ale uvidis, mozno ti aj tie prve zaberu a nebudes musiet vobec chodit k doktorovi.

adell ani nie, nemám žiadne problémy. v robote všetko v pohode a v manželstve tak isto. keby som mala nejaké problémy, tak ani nepíšem, lebo by som vedela, že to je kvôli tomu. ale nemá to byť z čoho :frowning: nechápem tomu ani samá :frowning: :frowning: ďakujem, asi ich vyskúšam. kde ich kúpim?

to je potom ozaj zvlastne. lebo vacsinou nespavost ma za nasledky stres alebo nejake problemy. no ale vyskusaj ich, snad aj tebe pomozu. dostat ich kupit v lekarni alebo cez internetovu lekaren pilulka.

každý večer pred spaním si dám dvojku dobre vychladeného vínka. Celkovo sa uvolním a zaspím ako malé dieťa.

dalja vies, ze si ma vcelku dobre pobavila? vinko mam sice rada ale ze by som ho mala kazdy vecer pit, tak to veru nie. ved by sa zo mna stala alkoholicka :smiley: :smiley: aj ked sa hovori, ze vino je zdraviu prospesne ale len cervene, ze? a ja lubim biele :smiley: :smiley:

adell veď ja viem a preto je mi divné, že proste nemôžem spávať. fakt ma vôbec nič netrápi a aj tak :frowning: fakt sa dajú aj z internetu objednať? to je super, to mi viacej vyhovuje. idem hneď aj na to

Mňa len napadlo, že možno ešte lepším liekom by bol nácvik meditácie, bezbolestný a zaujímavým spôsobom návykový. Váčšina voľnepredajných tzv.liekov je skôr placebom. Skús pozrieť napríklad na webe napríklad aj biofeedback HRV, pomôcka k nácviku relaxácie a meditácie, prípadne iné, ktoré Ti vedia pomôcť stíšiť myseľ. Nepokojná myseľ najčastejšie vedie k tomu, že človek horšie zaspáva.

Mgr. Ján Záskalan ďakujem veľmi pekne ale toto už vopred viem, že by mi nepomohlo. raz som sa o to snažila ale k ničomu to neviedlo. taktiež viem, že väčšina liekov je len placebo ale za vyskúšanie to jednoducho stojí. tieto, ktoré mi tu baby poradili sú z bylín a viem, že bylinky pomáhajú a preto verím, že aj mne tieto tabletky pomôžu.

paulii samozrejme, ze sa daju. v dnesnej dobe uz v pohode objednas skoro vsetky tabletky aj cez internet (pokial samozrejme nie su na predpis a tieto nie su)

adell normálne sa teraz hanbím pred tebou, lebo som fakt nevedela, že sa dajú už aj lieky cez internet objednávať. ja som zakaždým chodila do lekárne, keď som niečo potrebovala. prvý krát som si teraz MigStress objednala cez pilulku. ale poviem ti, že som bola milo prekvapená ako rýchlo mi prišli. toto objednávanie cez internet budem častejšie praktizovať :slight_smile: a aby si vedela, od dnes tie tabletky začínam aj užívať :slight_smile: dúfam, že už budem aj lepšie spávať!

to hej, to mas pravdu. doba je dnes dost zla a je to smutne :disappointed_relieved::confused::confused: Ale bohuzial s tym nic nespravime. Musime sa len snazit, aby to bolo lepsie. Dobre vediet, ze su len pre dospelych. Vdaka za info :wink::blush:

paulii ale prosim ta, vobec sa nemusis predomnou hanbit. je to v pohode, fakt! :wink::slightly_smiling_face: hned na druhy den ti prisli, ze? vacsinou cez tieto e-lekarne trva tak 1, max. 2 dni a produkt je na mieste :slight_smile: to je fajn, ze si ich zacala uzivat. dufam, ze ti rychlo zaberu. drz sa a daj po case vediet :wink: :slight_smile:

Nespravíme veru ale najradšej by som bola, keby som vedela pomáhať takýmto ľudom a teraz sa tak aspoň snažím tými tabletkami, lebo viem, že pomáhajú. Nie ja začo, rado sa stalo :slight_smile:

áno adell, hneď na druhý deň som ich mala. až som bola v šoku, že to je taká rýchlovka. ale paráda, už budem riešiť kúpu liekov len takto! :slight_smile: ďakujem, snáď budeš mať pravdu. dám vedieť, to je samozrejmé!

paulii tak to som rada, ze si objavila novy sposob a ze sa ti paci. je to fakt jednoduchsie. a drzim palce aby aj po vyuzivani tabletiek ti bolo lepsie a aby si lepsie spala a celkovo sa citila lepsie :slight_smile: tak sa zatial maj a keby nieco, tak pis. som k dispozicii stale :slight_smile:

verim ti, vela je takych ludi, ktory by chceli pomahat len jednoducho niekedy sa to neda :frowning: Dobre robis, ze si prisla aspon na tieto tabletky. Bez teba by som o nich vobec nevedela. A kolkym ludom si ich uz poradila? A co na ne prevazne hovoria? Mas spravenu aj nejaku statistiku? :smiley: :smiley:

Dovolím si tvrdiť, že bezo mňa by o MigStress-e nevedelo veeeeľmi veľa ľudí :slight_smile: :smiley: A ty patríš tiež k ním, he :smiley: :smiley: Fúú, takú štatistiku som si veru nerobila a ani si ju robiť nebudem. Zase tak závislá na tom nie som :smiley: