Nespavosť - zlý spánok

ano, to mas pravdu. Nevedela by som o nich, keby som sem nenapisala a keby si mi hned tak pohotovo neodpisala. A za to ti veeeeelmi pekne dakujem a dlho ti aj dakovat budem!!! To je dobre, ze nie si :slight_smile: Vies, aby ti z toho nahodou nepreplo :smiley: :smiley:

  • zlý spánok? v poslednej dobe mám pocit, že v noci vôbec nespím a poviem vám, že už som z toho poriadne unavená :frowning: :frowning: cez deň sa v práci už neviem dobre sústrediť a robím neustále nejaké chyby :frowning:

alexandriska a preco si teda tiez nekupis lieky na ukludnenie?? bola si u doktora? trapi ta nieco alebo je to nejaky zdravotny problem??

  • zdravotný problém by to nemal byť, lebo som bola aj u doktora a všetky výsledky mi vyšli dobre. trápi ma viacej vecí, takže by to mohlo byť kvôli tomu ale vôbec neviem, čo robiť :frowning: sú to veci, ktorým neviem len tak povedať, aby odišli a ja budem v poriadku :frowning: a tie lieky? tie vôbec nepoznám a preto som si ich zatiaľ ani nekupovala. sú návykové?

Nemusíš mi vôbec ďakovať a už som ti to raz písala a viac nebudem, takže ma poslúchni, dobre? :slight_smile: Toho sa báť nemusíš, snáď mi nikdy neprepne :smiley: :slight_smile:

alexandriska a neda sa nejako tych veci zbavit? mam na mysli tie, ktore ta tak trapia, hm? nie, nie su vobec navykove, kedze su zlozene s prirodnych byliniek. mam ti o nich aj cosi viac napisat alebo si kuknes na internete?

  • rada by som sa ich zbavila, ver mi! ale sú to rodinné problémy a vieš ako, to tak ľahko neprechádza, keď ťa niekto zraní :frowning: :frowning: bola by som ti vďačná za to, keby si mi niečo o nich napísala. nemám čas si to vyhľadávať na internete :frowning: z akých bylín sú zložené? koľko stoja? a ako sa majú užívať? takéto neutrálne veci mi pls napíš, ďakujem

alexandriska viem, rodinne problemy su najhorsie a najtazsie :frowning: no prajem ti aby sa cim skor vyriesili a aby vsetko bolo dobre. nebudem sa ta pytat, coho sa tykaju lebo aj tak by si o tom asi nechcela pisat a uplne to chapem! tie tabletky maju zlozenie (citujem z letaku): glycin, Sladislo: sorbitol, mucenka opletava, suchy extrakt z nadzemnych casti, Stabilizator: arabska guma: Griffonia, suchy extrakt zo semien, kakaovy prasok, Protihrukovacia latka: stearan vapenaty, koloidny oxid kremicity, prirodna cokoladova aroma. tieto zlozky obsahuje MigStress a snad som na nic nezabudla a vsetko dobre napisala :slight_smile: co sa tyka ceny, tak stoja cca 7,50€ a predpisane davkovanie je 3 krat denne po 1 pastilke.

  • ďakujem ti!!! som rada, že si taká ľudská, lebo by mi robilo dosť veľký problém ti o tom všetkom písať :frowning: fúha, to si z kade vedela všetky tie látky? či ty ich máš doma a s príbalového letáku si to opísala? a môže ich hocikto užívať alebo treba na to aj nejaký predpis?

IMG_20180424_085027
pozri z tadeto to vsetko ma :slight_smile: :wink:

  • pozlata tak už mi to dáva zmysel, prečo je taká múdra. kde dostať zohnať takýto leták? nikde v žiadnej ambulancií som sa s ním doposiaľ nestretla a to dosť často behám po doktoroch :frowning:

alexandriska ved som ti do zatvorky napisala, ze citujem z letaku, takze ten co ti sem pridala @pozlata tak presne ten isty mam aj ja doma a z neho som to vsetko odpisovala. neboj, nemam sancu si to vsetko zamapatat :smiley: :slight_smile: netreba na to ziadny lekarsky predpis. su volnopredajne, takze si ich staci kupit a zacat uzivat. samozrejme, ze by ich mali uzivat len ludia, ktori maju problem so spankom a stresom.

  • adell som to prehliadla, prepáč :frowning: vážne to je také jednoduché kúpiť? veď predsa žiadne tabletky na spanie sa nemôžu takto voľne predávať. prečo sa tieto môžu??? :open_mouth: :open_mouth:

nikde si ho nevidela? u mojej doktorky bol a preto som si ho zobrala a mam ho :slight_smile: ale tak ani ho uz nepotrebujes, ked som ti ho sem pridala, no nie?

  • pozlata vobec nikde som sa s ním nestretla. keby áno, tak ho mám a nevypytujem sa na tieto veci. o týchto tabletkách som tu fakt prvý krát počula. predtým sa nikto o nich nezmienil :frowning: teraz už ani nie, keď skoro všetko viem od teba a dokonca som si ho z tadeto aj stihla aby som ho mala uložený :slight_smile:

alexandriska v pohode :wink: :slight_smile: vies preco su tieto neni na predpis? lebo obsahuju len prirodne zlozky, ktore ludskemu organizmu nemaju ako uskodit. nie su v nich ziadne chemikalie a ani nevykove latky. tak preto su volnopredajne a mozu si ich ludia kupit v lekarni. samozrejme, ze su urcene len pre dospelych ludi. deti ich uzivat nemozu!!!

  • adell876 áno? tak to som vôbec nevedela. a aké zložky teda obsahujú? predpokladám, že nejaké bylinky. len aké sú to, vieš mi aj to napísať? a prečo ich deti nemôžu užívať? napríklad taký 15 ročný chlapec by ich ešte nemohol?

to mi je divne, lebo ja som nan natrafila asi v dvoch ordinaciach. po nespravnych doktoroch behas :smiley: :smiley: dobre si spravila, aspon ho budes uz mat :slight_smile:

síce po dvoch mesiacoch sa ozývam ale chcem ti povedať adell, že mi je o veľa lepšie. od kedy som brala MigStress, tak pokojne spím a aj lepšie prežívam stresové situácie, ktorých som mala v poslednej dobe v práci aj ja doma dosť veľa. no všetko som zvládla a cítim sa super :slight_smile: tak ma to dobíja energiou všetko a hlavne to, že prespím celú noc a vôbec sa nebudím. až budík ma ráno zobudí, ktorý otravne vyzváňa :smiley: :smiley:

alexandriska obsahuje subor rastlinnych vytazkov z rastlin mucenky opletavej a griffonie. preco ich nemozu deti? lebo predsa oni by este so spankom problemy nemali mat. ale konkretny dovod preco nemozu ti neviem poradit. viem len to, ze to je vsade napisane, ze su urcene iba pre dospelych ludi!!!

paulii jeej dakujem, ze si sa ozvala a ze mi prinasas taketo super infosky :slight_smile: :wink: som rada, ze ti pomohli a ze sa citis lepsie. len tak dalej!!! :wink: