Nespavosť - zlý spánok

  • pozlata asi to bude tým :smiley: :joy:
  • adell876 aj také rastliny sú? to kde rastú? ešte som o nich vôbec nepočula :hushed::hushed: to máš pravdu, že by nemali mať problém so spánkom ale stretla som sa už s niekoľkými, ktorí mi povedali, že nemôžu dobre spávať, hoci mali len nejakých 14-16 rokov.

alexandriska viem iba tolko, ze tie tabletky su z nich vyrobene ale z kade pochadzaju a kde rastu, to uz bohuzial neviem. taka mudra zase nie som a neviem uplne vsetko :smiley: :smiley: :innocent: hm, no moze byt, ze niektori aj taki mladsi maju problem ale jednoznacne to nie je dlhodoba nespavost, ci?

jednoznacne to bude tym alexandriska :slight_smile: nabuduce si vyber lepsie ordinacie, dobre? :smiley: srandujem :joy::joy: samozrejme ti ale prajem, aby ti tabletky migstress zabrali a aby si uz viac problemy so spankom nemala a tym padom aby si nemusela chodit po doktoroch. ved co je lepsie, ako ked je clovek zdravy a nema ziadne problemy? snad ani nic!!

ver, že ja som ešte radšej ako ty! a v prvom rade vďačím za to tebe, lebo ty si mi o nich prvá napísala! bez teba by som o nich nevedela! :slight_smile: :wink: pevne verím, že už takéto problémy nebudem mať a že spávať budem už len ako bábätko :wink: :slight_smile:

Aké tabletky? Čo je to zač, prosím ťa?

katuska su to tabletky, ktore pomahaju ludom zbavit sa stresu a taktiez im pomahaju k tomu, aby lepsie a rychlejsie zaspali a celkovo aby celu noc kludne spali a nebudili sa. pise sa tu dost o nich v tejto teme, tak ak mas cas, tak si precitaj :slight_smile:

Ďakujem ti za rýchlu odozvu. Veľmi rada si o nich prečítam čosi viac, keďže potrebujem pomôcť môjmu drahému, ktorý má problém so spánkom :frowning: :frowning: Idem si to prečítať :wink:

paulii povazovala som to za potrebne ti poradit, ked som vedela - teda myslela som si, ze by aj tebe mohli pomoct tie tabletky:blush: a budem len rada, ked mi po case napises, ze uz dobre spavas a nemas problemy prekonavat stres!

  • adell876 škoda, že to nevieš. zaujímalo by ma to. no skúsim si to vygoogliť, možno to niekde nájdem napísané :slight_smile: to asi nie, to máš pravdu!
  • pozlata budem sa snažiť :smiley: :smiley: :smiley: dúfam aj ja, že mi pomôžu! veru, nič dôležitejšie nie je, iba ZDRAVIE!!

katuska nie je zaco, hned ako som si vsimla, ze si sem napisala tak som ani nevahala a odpovedala ti. viem ake to je, ked je cloveku zle a este nevie, co by si mal dat aby ho to preslo. precitaj a ak niecomu nebudes chapat, tak sa kludne spytaj.
alexandriska potom sa ozvi, okey? :slight_smile:

Som rada, lebo ako pozerám, tak nikto iní sa nenašiel a keby si nenapísala ty, tak ani neviem, že nejaký produkt sa tu spomínal a spomína. Už som si to sčasti listovala, mala si na mysli tie migstress tablety? O nich sa tu najviac píše. Ale normálne mi nejde do hlavy, že sú bez predpisu a pri tom sú to tabletky na lepší spánok. To môže byť??? :open_mouth:

katuska presne na tie som narazala, dobre si pochopila :slight_smile: vidis, ze moze. pokial ma take zlozenie, ktore nie je navykove tak nie je dovod na to, aby boli na predpis

alexandriska tak ked to nahodou zistis, tak mi to napis aby som aj ja vedela do buducna, okey? :wink::slightly_smiling_face:

  • pozlata jasné, neboj nič, napíšem ti :slight_smile: veď som tu pomerne dosť často aj keď tieto dva týždne som toho času mala minimálne :frowning:
  • adell876 áno, ak sa mi podarí to zistiť, tak ti to napíšem. no zatiaľ sa nepodarilo :frowning: :frowning:

A tieto majú také zloženie, že sa môžu užívať a že človek na nich neostane závislý???

alexandriska neboj, vsimam si to, ze pomerne dost rychlo a casto odpisujes. len som ti to pripomenula, aby si nezabudla :wink: :slight_smile:
katuska ano, tieto maju super zlozenie: su z prirodnych rastlin a to z mucenky opletavej a griffonie. samozrejme, ze este aj ine zlozky obsahuju ale to sa mi sem nechce vsetko pisat. niekde vyssie by mal byt pridany letak k tymto tabletkam, tak si to tam pozri, prosim :slight_smile:

No neviem presne aké sú to rastliny ale keď sú prírodné, tak verím tomu, že človeku by ublížiť nemali. Hej, všimla som si, že nejaký príbalový leták tu bol odfotený len som nevedela, že to patrí k týmto tabletkám. Pôjdem si ho teda pozrieť. A ako často a ako dlho sa môžu tieto tablety užívať??

Servuste! Vidim, ze tu je kopu prispevkov a ze tu riadne diskutujete a preto som sa rozhodol sem napisat aj ja. Snad aj mne dokazete niekto pomoct. Mam uz dlhsiu dobu problem so spankom, ale to asi kazdy, ktori sem nieco napisal, ze?? Ako ste proti tomu bojovali?? Vecer aj ked som unaveny, tak sa mi neda zaspat a minimalne do jednej rana pozeram telku. Ked si idem aj lahnut, tak sa stale prehadzujem a nic z toho. Uz ma to riadne hneva a rozhodol som sa s tym nieco spravit. Su nejake tabletky alebo nieco, co by mi pomohlo???

Máš pravdu, všetci čo sem napísali buď majú alebo mali problém so spánkom. Preto by si si to tu mal celé prečítať a dozvedel by si sa veľa toho a možno ti niečo aj pomôže!

katuska som rada, ze ich vyskusas :slight_smile: tieto tabletky sa maju uzivat 3 krat denne po 1 pastilke. a uzivaju sa dovtedy, pokial ti nezaberu.