Nespavosť - zlý spánok

Lydyia a co mam spravit, ked nemam cas si to vsetko citat? Ved pokial by som to precital, tak by som stratil minimalne 3 hodiny z mojho vzacneho casu! Nemozes mi poradit a napisat, co by mi pomohlo?? Velmi by ma to potesilo, keby si bola taka zlata a laskava :wink: :slight_smile:

Už to všetko viem, keďže som včera bola v lekárni a aj tam som sa spýtala na užívanie a dobu užívania. Bola tam jedna zlatá lekárnička, ktorá mi všetko vysvetlila :slight_smile: A zároveň aj tebe veeeľmi ďakujem za všetky rady! Neskôr sa ozvem, ak mi MigStress zaúčinkuje a budem z tohto môjho problému vyliečená!

katuska vidis, aj sama si sa vynasla :slight_smile: staci si niekedy len otvorit usta a hned zistis vsetko, co potrebujes :slight_smile: preto som aj ja taka mudra, lebo vsade otvaram usta a vyzvedam sa :smiley: :smiley: okey, budem rada, ked sa ozves, drz sa :wink:

ahojte… smiem vediet, ci tie tabletky mozu uzivat aj ludia, ktory predtym uz uzivali ine tabletky na spanie?..dakujem za odpoved :slight_smile:

ahoj :slight_smile: mne tu dávnejšie poradili a preto som sa rozhodla, že teraz poradím ja tebe :wink: pokiaľ si nejaké tabletky na spanie v blízkej dobe užívala, bolo by fajn, keby si sa poradila so svojím všeobecným lekárom. ide hlavne o to, že aké si užívala tablety, či to boli nejaké silné, návykové, atď. tieto, o ktorých sa bavíme sú síce šetrné, nie sú návykové ale aj tak by to nemuselo dopadnúť dobre v kombinácií s nejakými inými látkami.

paulii… som velmi rada, ze si mi odpisala…presne toto som si aj myslela, ze to budem musiet prekonzultovat s lekarom…snad sa k nemu cim skor dostanem, lebo vcera som tam aj isla a vsimla som si, ze ma dovolenku :frowning: budem musiet teraz tyzden cakat…

tak to mi je ľúto, že budeš musieť týždeň čakať. teraz tie dovolenky sú hrozné a hlavne keď niečo potrebuješ vybaviť a just majú dovolenku - to je na porazenie :frowning:

Viem, že by som to tak mala robiť ale som dosť hanblivá a málokedy sa niečo opýtam cudzích ľudí :relaxed::relaxed: Preto všetko riešim radšej takto cez internet. Ďakujem ti, budem sa držať a potom ti píšem :slight_smile: :wink:

si hanbliva? a mne prave naopak vobec neprides hanbliva. taka v pohode mi prides, ze sa hned vsetko na rovinu spytas. ale tak cez internet je kazdy hrdina - vieme o tom svoje predsa :slight_smile: :smiley: uz si ale prvy krok spravila a to je super, len tak dalej :wink: oki, budem rada a budem cakat :wink: pa zatial :raised_hand_with_fingers_splayed:

paulii… presne!.. sice tam mala napisane, ze zastupujuci lekar je ten a ten ale k tomu som nechcela ist, kedze to nebolo nic take vazne… no v pondelok by tam uz mala byt moja, tak sa pojdem na to spytat a som velice zvedava, co mi povie… snad mi schvali tie tabletky…

Hehe, to som rada, že som ti taká neprišla ale po pravde som :frowning: Snažím sa proti tomu bojovať, aj sa mi to darí ale aj tak mám ešte taký blok, že v niektorých veciach sa proste bojím opýtať a podobne. Ale to je vedľajšie, to tu rozoberať už ďalej nemusíme. Áno, prvý som spravila a druhý už taktiež a to taký, že som si kúpila MigStress a užívam ho. Mám už aj taký menší pocit, že mi tieto pastilky pomáhajú ale nechcem to zakríknuť, tak radšej nič konkrétne písať nebudem!

Ja som trpela nespavosťou a z ničoho nič mi to prešlo samé, takže sa veľmi teším :slight_smile:

okey, ked to nechces rozoberat, tak to respektujem. hej? tak konecne prislo na to, ze si si ich aj kupila? parada :wink: :slight_smile: kde si ich kupovala? v ktorej lekarni? veru, radsej nic takto dopredu nehovor, aby si to nezakrikla! :slight_smile:

  • ahoj -

tak to mozes byt stastna - lebo si jedna z mala ktora sa zbavi takychto problemov bez tabletiek - mne sa to nepodarilo - musela som uzivat tabletky na lepsi spanok - rozhodla som sa tak preto lebo som uz nemohla zit taka unavena a bolo to pre mna uz aj nebezpecne - no vdaka nim som
uz zase v poriadku :slight_smile:

Som rada, že si taká milá a chápavá :slight_smile: :wink: Jasnačka, prišiel ten čas, kedy som si uvedomila, že inak to nepôjde a že tým tabletkám sa jednoducho nevyhnem! Objednala som si ich z heureky :slight_smile:

Kedy si takéto problémy mala? A ako si sa ich zbavila?? :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

Ako som si tu nejake spravy precitala tak som skutocne rada, ze som doposial problemy so spankom nemala :hugs: Neviem si predstavit, ze by som sa v noci neustale budila ci vobec nespala :frowning: Ako sa poznam, bola by som nervozna ako pes :dog::no_mouth: Obdivujem vas!

pred cca polrokom som prezivala taketo problemy a poviem ti, ze to sranda vobec nebola :frowning: - bola som uz so vsetkeho nervozna :frowning: - no nastastie som sa potom docitala o tabletkach MigStress a tie mi zabrali a pomohli! - preco sa pytas? - vsimla som si, ze ty si ich tiez mala ale ze ti to preslo same - to mas velke stastie!

Áno, mne našťastie problémy s nespavosťou prešli samé ale zase na druhej strane som mala iné problémy, na ktoré som musela užívať tabletky. Takže sme si fifty - fifty ako sa hovorí :smiley: :smiley: Tak tieto tabletky poznám. Od firmy, ktorá ich vyrába som aj ja užívala jedny výživové doplnky. Veď oni ich majú kopu v ponuke na rôzne problémy. Ale to asi vieš a nemusím ti o tom písať, že?

Len buď šťastná a Bohu vďačná za to, že si nikdy nemala takéto problémy. A ani ti to neprajem!! Ja som si tým prešla a nebolo to med lízať!!!