Nespavosť - zlý spánok

Ved aj som a este ako veeeeeeelmi!!! Fakt si to neviem predstavit, ze by som nejaky tyzden ci viac nemohla poriadne spat. Ved ja by som bola fakt na vsetkych hnusna. Poznam sa uz! :frowning: :frowning: Ty si mala ako dlho taketo problemy?

stale nechapem ako ti mohli prejst same :open_mouth: - ano? - a ktore si od nich uzivala?? - viem, ze ich ponukaju viacej ale chcem vediet s ktorymi mas ty skusenost

zeny, keby ste sportovali a zili aktivnejsi zivot, tak by ste nikdy taketo problemy so spankom nemali! a to vam hovorim smrtelne vazne! som sportovec a nikdy som taketo problemy nemal. no viem sa vzit do vasej situacie, kedze doma mam zenu, ktora tiez vela krat nemoze zaspat a v noci sa vela krat zobudi. ale to je vsetko sposobene tym, ze nemate ziadny pohyb. aj zene to stale hovorim ale je hrozne tvrdohlava a preto s nou neviem pohnut:-/:-/

Po pravde som tomu nechápala ani ja ale som rada, že som nemusela žiadne lieky na to užívať a že ma to obišlo! Vieš čo užívala som od nich mumijo, keďže som bývala často chorá a mala som oslabenú imunitu. Tak som si ich nasadila a pomohli mi. Teraz už ani tie neužívam, keďže už som úplne fit :slightly_smiling_face::upside_down_face::wink:

janka tak ma stastie, ze ta to obislo bez liekov - nic ine ti na to neviem napisat iba toto - ano? mumijo si od nich uzivala? - a preco si ich uzivala, mala si nejake problemy s imunitou alebo s niecim inym?

Áno, mala som problém s imunitou a bývala som veľmi často chorá. Preto mi doktori poradili tento výživový doplnok a ako som ho užívala, tak sa mi to upravilo a už som vyše polroka som vôbec nebola chorá :upside_down_face::wink: Ani si nevieš predstaviť, aký je to super pocit :slight_smile:

a to u nej ako dlho uz pretrvavaju tieto problemy?? ona to nechce vobec riesit??:scream::scream::scream:

cudujem sa tomu, ze clovek ma ocividne nejake zdravotne problemy a vobec ich neriesi :frowning: pred polrokom som mala tiez take obdobie hekticke, ze som nemohla poriadne spat kvoli nadmernemu stresu z prace a hned som si naordinovala tabletky, ktore som si v lekarni bez lekarskeho predpisu kupila. nevydrzala by som, keby to trvalo dlhsie :frowning: po ich vyuzivani som sa toho zbavila a odvtedy som taketo problemy viac nemala!

poviem ti tak, ze ja to na nej pozorujem tak tri mesiace ale ako dlho sa uz zle citi a nemoze spat to presne neviem, lebo mi to nechce povedat. a ona ked takto mlci, tak to musi byt uz riadne dlha doba lebo inak by nemala problem mi to povedat. ale ocividne sa boji, ze by som jej vycistil zaludok, preco mi o tom nepovedala. nechce! aj sa jej to snazim vysvetlit ale ona si stale melie svoje, ze ju to prejde. uz vobec neviem, ako by som jej mohol pomoct :frowning_face::sweat::sleepy:

taketo veci ti nechce povedat? fuha, to ja mojmu drahemu uplne vsetko vesam na nos! ten vie vzdy, ked mi je zle alebo ked mi je horsie! my mame taky otvoreny vztah :slight_smile: a co tak jej kupit nejake vyzivove doplnky? niektore pomahaju aj na nespavost. hm?

hegrida a podla coho si vedela, ktore tabletky si mas kupit?? :open_mouth:

podla coho som vedela? no na internete som si vsetko nastudovala a podla skusenosti od ludi som prisla na to, ze migstress budu asi tie najlepsie aj pre mna :wink: je pravda, ze na trhu ich je neskutocne vela ale na tieto som videla najlepsie referencie za posledne dva roky a tym padom som kupila a vyskusala :slight_smile: pomohli a som tomu velmi stastna a vdacna!

vidis, ona je ina a uz raz ked som sa jej na to pytal, tak mi povedala, ze ona ma nechce otravovat jej zdravotnymi problemami. neviem ako jej mam vysvetlit, ze ma to neotravuje!!! ano? a ktore napriklad? o tom som nevedel, ze su aj take

hm, tak to je zaujimave lebo ved partneri by si mali fakt vsetko hovorit a mali by o sebe vsetko vediet! snad to aj tvoja draha pochopi a bude ti uz doverovat a hovorit taketo dolezite veci! samozrejme, ze su, napriklad taky migstress. to je fajn vyzivovy doplnok, ktory zmiernuje stres a lieci nespavost. su to tablety, ktore su volnopredajne a nie su navykove. takze idealna kombinacia.

hegrida aha, ty davas takto na skusenosti druhych? no dobre vediet! :slight_smile:

kubiara a ty nie? ved to je uplne normalne, ze ludia potrebuju poradit v niektorych veciach od druhych a zase opacne! aj mne uz v mnohom cudzi ludia poradili a bolo to super, lebo mne sa polepsilo a to len vdaka radam druhych!

vies, kedze nemam nikoho takeho vo svojom okoli, kto by mi vedel v tychto problemoch pomoct, tak som sa obratila na neznamych ludi. a bolo to aj fajn, lebo aspon sa o tychto problemoch nikto nedozvedel a tym sa nerozsirovali zbytocne reci o mne. ved vies ako to chodi :confused::confused:

syminla vies co ani moc nie! najradsej verim iba sama sebe ale minuly tyzden sa mi stalo, ze som potrebovala poradit a ze som dala aj na radu cudzej osoby a dobre to dopadlo. takze kazdopadne sa moj nazor trosku zmeni :slight_smile:

hegrida vidis z tohto pohladu som sa na to vobec nepozerala. to mas ale pravdu, ze cudzi ludia nebudu rozsirovat take informacie ako ti, ktori ta poznaju! uz to asi aj ja tak budem riesit! dakujem vam baby :slight_smile:

ano, ved my si aj vsetko hovorime a preto sa cudujem, ze o tomto probleme mi nechce povedat :frowning: asi fakt sa boji, ze by som ju nechal alebo co, ale ja nie som ten typ cloveka! slubil som jej vernost a chcem jej pomoct! ved preto som sa prihlasil aj sem a zistujem, co by jej pomohlo. ktora firma vyraba tieto tabletky? a kde ich dostat kupit?

kubiara no vidis to, pomaly sa uplne tvoj nazor zmeni a budes davat len na rady cudzich ludi tak ako i ja! a v com si takom potrebovala poradit? hm?