Nespavosť - zlý spánok

to by bolo aj chrapunstvo od teba, keby si ju kvoli zdravotnym problemom opustil! tak jej to skus takto povedat! treba sa o tom porozpravat otvorene a treba jej povedat, ze ty vies, ze berie nejake tabletky a ze nech ti o problemoch ktore ma povie! tie tabletky vyraba firma Evalar a dostat ich kupit skoro v kazdej lekarni a aj cez internet sa daju objednat.

syminla hej aj mne sa zda, ze to tak skonci :slight_smile: ale to boli take veci, ktore by som nerada takto verejne pisala. snad to pochopis a nebudes sa na mna hnevat!

kubiara cosi, nebudem sa na teba vobec hnevat. chapem to! nie vsetko sa da verejne napisat!

jasne, ze by bolo ale hovorim ti, ze by som to ani nedokazal spravit! to dokazu iba ludia bez chrbtovej kosti toto spravit!!! uz sa aj stalo. cez vikend sme sa o vsetkom rozpravali a videl som na nej, ze najprv ju to zaskocilo ale potom bola rada, ked som o tom vedel. urcite jej tiez velky kamen zo srdca opadol ako i mne. ona mi tvrdila, ze si ich cez internet objednavala. cez nejaku pilulku. neviem, nepoznam to ale toto mi je v podstate aj jedno.

super, velmi ma potesila tato tvoja sprava a to, ze uz ste si to vsetko vydiskutovali. ano z tade si ich objednala? to je e-lekaren a aj ja si z tade niekedy nejake tabletky a vyzivove doplnky objednavam. oni maju fajn ceny :slight_smile:

som rada, ze sa citis lepsie - ja som tieto tabletky neuzivala ale poznam tu firmu, kedze ja som uzivala tabletky migstress, ktore oni taktiez vyrabaju - ja som totiz mala problemy so spankom :frowning: - a nechcela som ziadne navykove tabletky davat do seba, tak som zvolila tieto a dobre som spravila - problemy som spankom mi presli a uz ani tabletky neuzivam a pokojne spim bez budenia sa!-

Hej, to viem, že oni vyrábajú 17 produktov na rôzne zdravotné problémy a ťažkosti. Tak ty si užívala tieto? To som nevedela, si mi to chcela zatajiť, čo? :smiley: :smiley: Na tieto neostaneš vôbec závislá? To je super! Môžu ich užívať aj starší ľudia?

ale ved mne sa zda, ze som ti to tu spominala, ci to som niekomu inemu? - uz ani sama neviem, kedze sa mi to pletie :frowning: - v ziadnom pripade som ti to nechcela zatajit ale asi som to teda niekomu inemu pisala, lebo som si na 100% ista, ze som to niekomu spominala - nie, vobec na nich neostanes zavisla - to su prirodne tabletky a nemas kvoli comu ostat na nich zavisla -

Ahoj, je vela veci, ktore by si mohla urobit… Dolezite je ale to, ako dlho to trva! Ak uz niekolko mesiacov, to nie je dobre ani zdrave… Vtedy uz treba ist za doktorom. Ak s tym mas problemy len niekedy, tak ti mozem dat zopar rad:
Hlavne je mat klud v hlave - pomozu rozne relaxacie. Napriklad meditacia, tepla vana, alebo cajik… Potom mne dost pomaha maska na spanie, alebo uplna tma v spalni. Ak sa v noci zobudim, tak si nieco precitam. Nieco jednoduche, nech odputam myslienky. Vacsinou sa mi tak unavia oci a rychlo zaspim. Skus aj pohar mlieka, lebo vraj obsahuje nejake latky co pomahaju so spanim.
Niekedy ani mne toto vsetko nepomaha… Bud si supnem melatonin, alebo tiez nieco prirodne. Napr rastlinky ako medovka, valeriana, mucenka su fajn. Tieto nie su navykove! Vyrabaju sa z nich aj caje na spanie, ale aj tabletky. Skus pokukat tu, su spisane nejake prirodne lieky na spanie

…chybaju tam este jedny velmi ucinne tabletky na spanie!..

A ktoré simurka? Ty máš nejaké iné osvedčené? Ja som našťastie ešte žiadne nemusela užívať, keďže spánok mám v poriadku a pevne dúfam, že aj budem mať! Ale zaujíma ma to, keďže medicínu som vyštudovala a stále ma baví vzdelávať sa :slight_smile: :slight_smile:

…predsa vyzivove doplnky MigStress /Evalar/, ktore su vyrobene z prirodnych rastlin, su nenavykove a velmi ucinne na zly spanok a stres…mam ich odskusane…a co je z teba doktorka alebo farmaceutka?..

mat klud v hlave je dost namahave, kedze kazdy clovek toho cez den zazije velmi vela a potom zvykne vecer v posteli nad vsetkym rozmyslat a to byva pricina, preco ludia maju zly spanok a nemozu vecer dobre zaspat. Ja sa aj snazim relaxovat ale aj tak som mala stavy, kedy som aj tyzden ci dva dobre nespala :frowning: A je to dost namahave. Potom uz pomozu len tabletky a velmi dobre su tie, ktore tu napisala @simurka56. Tie som uzivala aj ja :slight_smile:

Farmaceutka :relaxed::slightly_smiling_face: No som normálne sklamaná, že tieto lieky cezomňa ešte neprešli :neutral_face: Idem kuknúť z ktorých prírodných rastlín sa vyrábajú. Musím si ich naštudovať :slight_smile:

mne tvrdila, ze tam su tieto tabletky najlacnejsie a verim jej, kedze ona je velmi setrna a drahe veci nikdy nekupuje. a som sa o tom presvecil aj sam, lebo na vianoce som jej spravil taky balicek vyzivovych doplnkov a objednaval som ich tiez z tade. snad sa takemuto darceku potesi:)

Nespavosť je podľa mňa veľkým problém preto ak sa vyskytne je potrebné s tým okamžite niečo robiť https://bold.sk/nemozete-spavat-mozno-vas-napadla-epidemia-nespavosti/ a liečiť ju. Prečítať si niečo o nej a skúšať všetko možné…Len tak sa človek dozvie či neičo zaberá alebo nie

…sisuliyk nastuduj si ich veru, oplati sa to :wink::slightly_smiling_face:

Už sa tak aj stalo Simurka. Hneď ako som odišla z tadeto som ich išla študovať a prišla som na to, že to bola veľká chyba, že som o nich nevedela. Lebo keby som vedela, tak by som nimi pomohla už dávnejšie sestre, ktorá má problémy so stresom a spánkom :confused:

…sisuliyk ano?..no tak to je aj mne luto…ale nesmut, ved aspon teraz jej ich mozes odporucit a snad jej pomozu…ona ma aky problem so spankom?..netreba hned hadzat vsetko za hlavu!..

Veď ani nehádžem ale vieš, keď si pomyslím, že sa už dávnejšie mohla cítiť lepšie, tak mi to je trochu ľúto :neutral_face::confused: Má taký problém, že akonáhle má nejaké hektické obdobie, tak dobre nemôže spať a veľa krát sa za noc zobudí. A to hektické obdobie má pomerne často, keďže má dosť náročnú prácu :confused: A myslím, že keď bude užívať takéto tabletky na ukľudnenie akými je aj MigStress, tak jej bude lepšie a bude to všetko lepšie znášať. No to je zatiaľ len môj pocit ale snáď to tak aj bude! Verím tomu!