Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

(miranda) #61

Len je možné aby prišli nejaké výsledky, keď už potom je na tú imunitu taký tlak? Že napríklad iné deti v škole sú choré?
Vedia nejaké vitamíny to zvládnuť? Pomôcť aj v takom prípade?

(smajloviera) #62

Nemám síce ešte doposiaľ skúsenosť, ale keď sa nad tým zamyslím, tak by to tak malo byť. Veď nie každý imunitu posilňuje neustále. Vraj je najvhodnejšie imunitu posilňovať keď je vo forme, keď nie je ešte oslabená, ale povedzme si úprimne koľko ľudí to robí? Myslíme si, že deti sú fit, keď sú také mladé, ale to tak nemusí byť :confused:

(lalina) #63

PRIRODZENE - vitaminy maju vplyv na imunitu, aj ked je momentalne oslabena, aj ked ju neustale nieco oslabuje. V takomto pripade ale je potrebne co najskor zakrocit, co najskor dat vitaminy, aby imunita sa mohla zacat davat dokopy, aj ked po malych krockoch, ale aby mala sancu pozviechat sa :slight_smile:

(magdinla) #64

nie akoze mne sa ospravedlnovat nemusis, viem ako to je, ze proste niektori rodicia to neriesia, proste potrebuju aby dieta chodilo do skoly a tam to konci, ale zase na jednej strane aj tych chapem, ak nema kto doma s tym chorym dietatom ostat, ked vies ako to je kazda minca ma dve strany na jednej strane by sme chceli aby deti boli zdrave a na druhej strane nic pre to nerobime :frowning:

(milkisha) #65

presne - kolko ludi to robi? spomenieme si na to, az ked je neskoro, jak mnohe mamicky, jak aj ja v istom zivotnom obdobi, ale uz som sa aj ja poucila a podla toho, co tu citam, tak viacerym som isla prikladom, co ma tesi :slight_smile: