Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

to nie, to by som nechcela samozrejme, ale nechcem akoze zbytocne nieco davat co neni treba no :frowning:
ako dlho toto davas? preco si sa rozhodla prave totok kupit??

este nie dlho…len chvilku v podstate…ale mam v plane dlhodobe uzivanie…lebo som presvedcena, ze vitaminy maju najvacsi zmysel, ked sa beru dlhodobo a pri detoch duplom…preco prave toto?..pretoze zlozenie sa mi pozdavalo najviac…ano je takychto doplnkov uz viac…ale toto zlozenie ma vplyv aj na sustredenie…co vnimam ako velke plus… :slight_smile:

A keby len na sústredenie, ale je toho oveľa viac, na čo by tie vitamíny mali mať vplyv. Našej Tamarke ich už tiež dávam a teším sa z toho, že sme urobili posun, že som vďaka vám našla niečo, čo sa mi zdá ako vhodná voľba, keď vidím to zloženie.
Že obsahujú samé prospešné vitamíny. :slight_smile:

šak ale mali by vedieť no nie? Aspoň ja som tak očakávala, ale ako som zistila niekedy je zrejme chybou očakávať niečo. Keď nechcem niečo len tak nasadiť, to si musím bližšie pozrieť čo je to, aký vplyv bude mať to zloženie, čo všetko to prinesie, respektíve, čo by teda malo.
Ty si nad niečím iným nerozmýšľala??

Nevypytuje sa preco to ma uzivat? Preco jej to davas kazdy den??

Mať mali, ale či vedia reálne to je často dosť diskutabilné a zistíš to až keď sa opýtaš.
Ako si napísala, neočakávaj nebudeš sklamaná, to je veta, ktorá platí v mnohých oblastiach života :slight_smile: Nie len pri tomto :wink:
Pozerala som aj nejaké iné vitamíny, ale napokon keď som tu dostala echo od báb, čo majú skúsenosť a prospieva deťom, tak som iné nechala tak a siahla som po tomto :slight_smile:

Opýtala sa raz, že čo to je, prečo jej to dávam, ale tak vysvetlila som, že ide o jej zdravíčko a už sa viac nepýta, veď zle jej nechcem :slight_smile:

To fakt? Cize bez problemov zje a neriesi? To by som si tak priala :slight_smile: Ale tak je zase aj dobre, ked sa deti aj pytaju, ked sa zaujimaju, ved kto sa pyta sa aj dozvie no nie?

co si mam predstavit pod tym, co si mi napisala, ze dlhodobe? niekolko mesiacov, ci aj dlhsie?? obsahuje take mnozstvo vitaminov, ake deti potrebuju? ze staci to, ci treba este nejako potom aj stravu k tomu upravit?

nad tym ako konkretne dlho som neuvazovala…ale tak mesiace, roky…to mam v plane…lebo coraz viac si uvedomujem zmysel tych vitaminov…podla toho co viem si myslim, ze nie je to uz potom potrebne…ano tak detom treba nejako upravit stravu…aby ju mali vyzivnu…ale zase nutit ich netreba, ked dostanu vitaminy aj takto…v takejto forme…

strava je otazka a dilema, ktoru podla mna budeme riesit cely zivot a nie len pri detoch, ale aj pri nas, ide len o to aby bola pestra, ale aj tak mnohokrat je potrebne davat aj inym sposobom vitaminy, aby sme mali istotu, ze budu mat vsetko co potebuju.

musím si toto zapamätať, musím si to zapísať za uši aby som nečakala :slight_smile:
Čiže radšej si dala na skúseností iných mamičiek akoby si mala študovať zloženie alebo čo hej?

Nemá prečo riešiť, ja som vysvetlila a myslím, že to bohato stačilo. Áno, veď mám rada, keď sa pýta, teda pokiaľ viem povysvetľovať, len som rada, že sme prišli už do toho veku, že stačí povedať a vysvetliť raz, že sa nemusím stokrrát opakovať :slight_smile:

To si ma teraz potesila tymto co si napisala, lebo uz som myslela, ze ja som blazon :smiley:
Haniena, ale to je skvele nemyslis? Ze to stacilo, ze sa nemusis opakovat, to je malokedy vidiet, ze deti su take chapave a ze si daju povedat, poradit.
V dnesnej dobe by som povedala, ze je to celkom aj rarita :stuck_out_tongue:

tak potom musis byt presvedcena o tom, ze je to super :slight_smile:
musim to teda aj s tym papanim nejako vymysliet, nejako prisposobit, aby bolo dobre, aby teda aj v strave plus boli nejake vitaminy, aspon nieco :stuck_out_tongue:

blazon? preco by si mala byt?
akoze aj ja mam obcas take pocity, ale myslim, ze v tomto ee, sme normalne a tieto veci asi v zivote cakaju kazdu z nas :smiley:

uz ano…uz mam v tom jasno…viem na co su vitaminy dobre…viem co nam mozu priniest…a som rada, ze som si dala poradit…keby som nebola o tom presvedcena tak by som tie vitaminy nekupila…nenasadili by sme ich…ale kedze baby tiez si presli nejakymi tymi problemami, tak podla mna isto vedia o com hovoria…preto som to takto vzala… :slight_smile:

Myslela som, že vitamíny nemajú až taký efekt, že niečo také nedokážu, ale asi urobí veľa aj to ako často deti tie vitamíny dostavajú nie?
Aj že v akom množstve?

ZLE SI SI MYSLELA - toto co si napisala je uplne logicke, jasne, ze to zalezi od toho ako casto a v akom mnozstve dieta dostava vitaminy, ved ked dostane vitaminy nejake len raz za tyzden, dvakrat za tyzden to je nic, to telo potrebuje mat pravidelny prisun vitaminov, aby to telo registrovalo a aby z toho mohlo tazit, cize denndenne :wink:

Ju našťastie som nemusela nejako prehovárať, myslím, že naša malá sama pochopila, že mne trvalo, kým som našla niečo o čom by som bola presvedčená, že je pre ňu vhodné z viacerých uhlov pohľadu a hlavne aby sa mi to pozdávalo zložením. Preto som rada, že SlonIQ-a užíva dennodenne, že si na to zvykla, lebo fakt jeho zloženie je prospešné :slight_smile:
Každý jeden vitamín, ktorý obsahuje má zmysel!