Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

Neviem, uz som zacinala mat proste take pocity :smiley: Ked som si to citala vsetko, tak sa ma taky chaos zmocnil :smiley:
Haniena to ti zavidim, to je super, ze mas taku sikovnu dcerku. Jasne, ved nemozeme respektive asi ani nechceme dat detom hned prvu vec, co nam pride pod ruku. Predsa ked nieco dat, nech to stoji za to :stuck_out_tongue:

Nemáš mi čo závidieť, každé dieťa je iné, nadané a šikovné na niečo iné, to moje len viac nejako chápe, rozumie čo hovorím, čo sa snažím povedať.
Je pravdou, že mi to trvalo dosť dlho aby som si ja sama bola istá, keby išlo o mňa, že ja si mám pre seba niečo vybrať, tak asi by som toľko tomu nevenovala času, ale keďže ide o moju princeznú, tak som si to musela dobre zvážiť :slight_smile:

ked citam, co mi pises tak mam chut to skusit, ze by som tie vitaminy aj ja domov kupila, ze ci ozaj to bude fajn :slight_smile: ved ako inak na to pridem, ked neskusime :open_mouth:

a co ti v tom brani?..podla mna nemas co stratit…ja to beriem tak…nevyskusas nevies presne ako si aj sama napisala…podla mna skusit treba…najma ked ide o zdravie dietata…ked ide o to aby sa zdravotny stav zlepsil… :slight_smile:

len zase skúšať čosi na dieťati neviem či je najvhodnejšia voľba, či??

zase takto som to nemyslela…ja by som svojmu dietatu nedala nic o com by som nebola ja sama presvedcena, ze je dobra volba…chapes?..akoze pokusneho kralika robit nebudem to nie…ale ked mam v niecom jasno…ze sa mi nieco pozdava tak preco to nekupit a nevyskusat…chapeme sa??..:slight_smile:

tym sa netrap, myslim, ze kazdej nam obcas taketo veci prejdu hlavou, ale treba to vypustit a skor sa sustredit na podstatu :wink:

Na podstatu aby sme mali deti zdravé, aby mali silnú imunitu a najmä aj to aby nemali problém v kolektíve aj so zdravím aj so správaním.
Lebo prichádzam na to, že vitamíny vedia aj tieto veci ovplyvniť z veľkej miery. Aj to ako dieťa sa správa, ako zvláda stres a podobne :wink:

vies co dala som si povedat, bola som v lekarni a kupila som SlonIQ-a, nedalo mi to, ked som citala, co ste tu pisali, ale vysledky jeho uzivanie prinieslo vasim detom :slight_smile:
fascinuje ma to, ze vitaminy mozu mat taku silu a budem rada, ked tie vysledky budem vidiet aj u nas doma, uz teraz sa neviem dockat, aj ked viem, ze to nebude hned :slight_smile:

kto by bol kedy povedal, ze tieto veci idu spolu ruka v ruke, co??

super sprava…myslim, ze robis dobre co robis…ze si ho kupila…mam pocit podla zlozenia, ze je to jedna z najlepsich moznosti…a som rada, ze to tak vnimame viacere… :slight_smile:

1 Like

Ja by som to veru nebola povedala niekedy, ale je mi momentálne úplne jasné, že to všetko ide spolu ruka v ruke, ako si to napísala. Jak si to nazvala.
Som rada, že som dospela do tohto štádia, že si uvedomujem vplyv vitamínov a že môžem s tým niečo robiť :slight_smile:

podla zlozenia je to fakt super, podla mna niet lepsie nic, co sa tyka zlozenia a tym padom aj ucinku a vysledkov :slight_smile:
detom tieto vitaminy prospievaju, pomahaju a myslim, ze je dolezita aj ta kombinacia tych vitaminov v tom doplnku, ze prave to robi divy :stuck_out_tongue:

Takže dennodenne, musím to mať na pamäti, lebo na niektoré veci som celkom zábudlivec. A keď pri deťoch by som mala na to dbať ešte viac.
Ty máš s takýmito vitamínmi skúsenosti??

TO NIE SI SAMA - no na toto zabudat netreba, lebo to moze priniest velke vysledky, len pravidelnost je pri tom dolezita :slight_smile:
Mam skusenost, keby som nemala tak ti o tomto nebudem pisat. Tak by som ti nepisala ani len o tej pravidelnosti :wink:

to mi teraz spadol kameň zo srdca, že som to celé len dáko zle pochopila, že si to inak myslela :slight_smile:

ano…ved od toho zavisi mnoho…ked je fajn zlozenie tak aj tie vysledky mozeme ocakavat…:slight_smile:
@vlastina nemala by som odvahu len tak hocico skusat…to nie predsa len deti su moj poklad…neviem si predstavit ze by som barsco kupila…musim byt o tom presvedcena ako som ti pisala…:slight_smile: takze som rada, ze sa chapeme…

Ďakujem, že si mi napísala a ďakujem, že si mi to celé ozrejmila, dám si teda povedať, poradiť a vitamíny zaobstaráme!
Myslela som, že nemajú efekt nejaký, keď sú to len vitamíny, ale to slovíčko len asi nie je celkom v tomto prípade na mieste, že?

rovnake veci som si myslela, ale kupila som SlonIQ, zacali sme ho davat nejako pred Vianocami a tesim sa z toho, ze som ho kupila, ze som uz nestreckovala a nevymyslala, lebo neviem sama kedy by som nieco vybrala, co by malo tak kvalitne a dobre zlozenie jak totok :slight_smile: prave to, ze asi mnohe vitaminy podcenujeme a pritom maju velku silu pri pravidelnom uzivani :wink:

Urobili sme dobre, že sme ho kúpili aj my domov, myslím, že aj vďaka tomu nástup teraz do kolektívu nebol pre nás problém ani po psychickej stránke, myslím tým, že žiadny stres, ani plač ani nič. Normálne som bola milo prekvapená.
:slight_smile: Lebo som sa fakt obávala, že čo bude po prázdninách :confused: