Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

(danuskaa235) #101

Neviem, uz som zacinala mat proste take pocity :smiley: Ked som si to citala vsetko, tak sa ma taky chaos zmocnil :smiley:
Haniena to ti zavidim, to je super, ze mas taku sikovnu dcerku. Jasne, ved nemozeme respektive asi ani nechceme dat detom hned prvu vec, co nam pride pod ruku. Predsa ked nieco dat, nech to stoji za to :stuck_out_tongue:

(haniena) #102

Nemáš mi čo závidieť, každé dieťa je iné, nadané a šikovné na niečo iné, to moje len viac nejako chápe, rozumie čo hovorím, čo sa snažím povedať.
Je pravdou, že mi to trvalo dosť dlho aby som si ja sama bola istá, keby išlo o mňa, že ja si mám pre seba niečo vybrať, tak asi by som toľko tomu nevenovala času, ale keďže ide o moju princeznú, tak som si to musela dobre zvážiť :slight_smile:

(vandicka3) #103

ked citam, co mi pises tak mam chut to skusit, ze by som tie vitaminy aj ja domov kupila, ze ci ozaj to bude fajn :slight_smile: ved ako inak na to pridem, ked neskusime :open_mouth:

(Ninike) #104

a co ti v tom brani?..podla mna nemas co stratit…ja to beriem tak…nevyskusas nevies presne ako si aj sama napisala…podla mna skusit treba…najma ked ide o zdravie dietata…ked ide o to aby sa zdravotny stav zlepsil… :slight_smile:

(vlastina) #105

len zase skúšať čosi na dieťati neviem či je najvhodnejšia voľba, či??

(Ninike) #106

zase takto som to nemyslela…ja by som svojmu dietatu nedala nic o com by som nebola ja sama presvedcena, ze je dobra volba…chapes?..akoze pokusneho kralika robit nebudem to nie…ale ked mam v niecom jasno…ze sa mi nieco pozdava tak preco to nekupit a nevyskusat…chapeme sa??..:slight_smile: