Nezabudnite na prevenciu pred vstupom dieťaťa do kolektívu

ako dlho je treba detom davat vitaminy, aby sme videli nejake zmeny? aby som si bola ista, ze maly bude zdravy a ze nejako v kolektive ho nic neohrozi??

priblizne niekolko tyzdnov je potrebne davat tento doplnok, aby si telo na to zvyklo, ze ma pravidelny prisun vitaminov :slight_smile: vtedy aj zbadas to zlepsenie, predsa len ked uz dieta ma nejaky problem, ci uz s imunitou, alebo stres nan vplyva, tak to nejde aby sa to upravilo zo dna na den, tiez si to vyzaduje cas, treba byt trpezlivy, ale zinok, jod a b-vitaminy, ktore tento doplnok obsahuje tie vysledky prinesu, nam priniesli, cize viem o com hovorim :slight_smile: len je dolezite pravidelne kazdodenne branie :wink:

Milkisha
Píšeš, že každodenné branie, to beriem na vedomie, lenže aké je dávkovanie doplnku? Týchto vitamínov? Koľko ich dieťa potrebuje aby to telo zaregistrovalo, že sa niečo deje, že sa mu snažíme pomôcť?

niekolko tyzdnov, mozno aj mesiace hej spravne to chapem?
ale ked zbadam zlepsenie tak nie je na mieste asi to vysadit, ale nadalej davat nie? ty si aj uvazovala nad tym, ze dokedy budete tieto vitaminy davat??

Vitaminy podla mna nie je dobre vysadit, najma nevadi, ked sa beru aj dlhodobo, tak preco by sme ich vysadzali detom? Cim dlhsie ich budu uzivat, tym lepsie.
Aspon podla toho, co viem :slight_smile:

lenze je v pohode, ze telo si na tie vitaminy zvykne?

Neviem ci je ozaj vhodne branie dlhodobe, ze ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv na organizmus. Je vhodne davat vitaminy takto aj ked dieta berie napriklad antibiotika? Ze je chore a vtedy by som vitaminy kupila??

vitaminy nemaju podla mna preco negativne vplyvat na deti, ved to by bol aky nezmysel, nemyslis?

jednu kapsulu denne, aspon slonIQ sa tak davkuje :slight_smile: ved to vsetko si najdes v pribalovom letaciku a sa mi vidi, ze aj na krabicke je to napisane, ale to som si nie ista, ale tym, ze v pribalovom letaku to je to viem s istotou :wink: obsahuje take mnozstvo vitaminov, aby to pokrylo potreby detskeho organizmu :slight_smile:
miliara dobre to chapes, ked zbadas zlepsenie tak jednoznacne nie je na mieste prestat!!

nerozumiem ti, je to uplne v pohode, telo dostane konecne vitaminy, ktore su potrebne a je normalne a prirodzene, ze si na ne zvykne, ked mu budu prospievat, ked budu prinasat vysledky :slight_smile: ano aj ked su taketo lieky, ved toto su vitaminy :slight_smile:

A potom aspoň nebude problém, keď bude dieťatko mať pravidelný prísun vitamínov aby ho ohrozilo nejaké iné dieťa kašlom alebo soplíkom :wink:
Treba sa pozrieť na to aj z tejto stránky, že ako prevencia je to super!

Milkisha
Jedna stačí? Netreba nejako zvýšiť dávku v chrípkovom období alebo tak?

zvyšovať asi netreba, hlavne aby pravidelne isté množstvo vitamínov dieťa dostávalo a myslím, že to bude stačiť, že tá pravidelnosť je oveľa dôležitejšia jak to množstvo nie??

nie nie, s uzivanim, respektive s davkovanim netreba nejako vymyslat a menit ho a neviem co vsetko, riad sa pribalovym letakom a hlavne davaj to pravidelne a bude vsetko dobre, tak ako tu uz zaznelo :slight_smile: nestresuj sa zbytocne vopred :slight_smile:

si ma teraz aspon trosku upokojila :slight_smile:

Nemala som predstavu, ze ci to bude dobre, ci sa to moze nejako takto kombinovat. Takze bude posilnovat imunitu aj popri liekoch, hej? Myslis, ze treba doktora aj oboznamit s tym, ze drobcovi sa davaju nejake tie vitaminy?

cize nemam rozmyslat nad tym, ze kolko a ked sa polepsi tak neni dobre vysadit hej?
musim si v tom urobit jasno aby som vedela co robit a co naopak zase nerobit, predsa len ide o zdravie nasho slniecka :slight_smile:

Nie nie, tento doplnok obsahuje vitaminy, ktore detom prospievaju, ked vidis uz zlepsenie, tak by bolo chybou ich vysadit. Prave vtedy je potrebne nechat ich nasadene, nech ich deti uzivaju, nech ma telo dostatok tych vitaminov :slight_smile:
No hlavne pravidelnost uzivania je potrebna, ze dennodenne a nevynechavat ich :slight_smile:

pravidelnost - len pri detoch je to tazko, u nich musime este my sledovat, ci pravidelne si vitaminy davaju, clovek si mysli, ze ked uz chodia do skoly, ze uz vo vsetkom budu samostatni, ale nie je to celkom tak, proste ich musime este radsej skontrolovat, aby den co den si ich davali :slight_smile:

dobre tak to tak aj urobime, ze SlonIQ nasadime, ale nebudem uz viac nejako riesit, kedy vysadit alebo cosi :slight_smile:
@magola to si uvedomujem, viem aka som aj ja bola kedysi, ze som si nedavala pozor na pravidelnost a potom clovek darmo ocakava nejake zmeny, nejake polepsenie, cize na to jednoznacne dohliadnem :smiley:

aké vitamíny tento doplnok obsahuje, o ktorom ste tu písali? načo sú tie jednotlivé vitamíny vhodné? vieš mi to nejako objasniť? lebo sa v tom trošku strácam, celkovo vitamíny sú tak trošku pre mňa španielskou dedinou a podľa toho, čo čítam, tak práve v tomto by sme my mamičky mali mať jasno :open_mouth:

no a pri detoch je to duplom, deti si tieto veci neuvedomuju este, preto im treba ukazat co a ako a nasmerovat ich tym spravnym smerom :slight_smile: