Nuvaring

vobec nie, prave ze ja mozem potvrdit opak, dokonca zvysil moje libido, co nam s priatelom obom len vyhovuje…

mala som taky problem pri nuvaringu, preto som zmenila antikoncepciu a je to lepsie

samozrejme, ze je to individualne, tak ako moze jednej neco vyhovovat, tak druhej zas nemusi, no ja som spokojna. treba vyskusat, a ked nebude vyhovovat, tak zmenite typ antikoncepcie.

ahoojky…kedy si si ho zavadzala?na prvy den menstruacie?ak ano tak mi napiš na moj email nina1@szm.sk a pokecame o tom aj ja ho uzivam noteraz mam 7 dnovu pauzu…

ja ti poviem o tom viac tak mi napiš na moj email nina1szm.sk

ja som s nuvaringom velmi spokojna a este viac je pri tom spokojny moj partner.

Ahojte,
neviete mi prosim povedat, ci je mozne, aby som kruzok stratila resp. nejako "vytlacila " von ?
Ďakujem.T.

ano, je to mozne, no nie az tak doslovne stratit :slight_smile: moj gynekolog mi povedal, ze napr. keby si havarovala, zazila silny otras alebo havariu lietadla, vtedy sa moze vypudit, nevypadne ti len tak z nicoho nic. ak by sa nieco take stalo, treba kruzok oplachnut studenou vodou a opat zaviest - tak je to popisane aj v navode.

ja si myslim ze mas v tele zapal ja ked som mala take bolesti tak som mala zapal chod radsej za gynekologom

spinenie v prvy mesiac je normalne ale nemalo by trvat tak dlho

Krúžok si nahmataš hocikedy. On nezíde niekam ďalej, dokonca ani pri milovaní ti ho priateľ nikam neposunie. Práve naopak, niekedy si ho terba skontrolovať, či ho aj on sám nedal von, príp. neposunul nižšie. Mne sa niekedy stáva, že sa mi vytlačí na koreň pošvy. Nikdy nevyjde von, len na koreň. Bohužiaľ neviem, co to má nejaký negatívny účinok na to, že by sa znížila jeho funkcia. V brožúre, ktorú dostaneš ku každému baleniu, alebo aj nájdeš na nete pod pojmom NuvaRing nájdeš len o tom, keď vyjde. Myslím, že ide o to, keď sám sa úplne vypudí.
Takže s výberom nie sú nidky problémy…

Hm, ano, malo by to tak byt a ako pises, tak to aj tak je. Len nerozumiem potom, aj v brozure je to tak napsiane…, ze ked sa ti kruzok vypudi, sice cez 3 tyzdne jeho pouzivania, co i len na 3 hodiny, jeho ucinok moze byt znizeny…preto ja vzdy pcoas 7 dnovej prestavky pouzivat kondom…neviem, bojim sa…je to opravnene? alebo len zbytocne?

ahojte dievcata…mozno mi niektora z vas poradi…uzivam nuvaring prvy mesiac, som asi tzyden po menstruacii a bezprostredne po sexe mam krvavy az hnedy vytok…potom to skonci, vsetko je ok a po dalsom styku sa to zopakuje…nemate nahodou niekto podobne skusenosti?? vdaka

ja teraz používam náplaste a hrozne ma svrbia asi alergia je ten krúžok dobrý?

zbytocne, uz som to tu pisala a hovoril mi to aj moj gynekolog, ze pocas prestavky si rovnako chranena ako cez tie tri tyzdne.

Ahojte všetci.
Ja Nuvaring neužívam. Momentálne užívam trojmesačné antikoncep.injekcie. Ale na inom fóre mi gynekológ poradil, že by túto formu antikoncepcie neodporúčal. Poradil mi, aby som začala s užívaním Nuvaringu. Je to naozaj spoľahlivejšie?

ja som čítala jednu diskusiu, kde jedna baba písala o tom, že ona si ho počas styku vyberá a po ňom si ho zasa vloží. že je to v pohode. Myslím, že by to vadiť nemalo. Veď aj na pribalovom letáku píše, že vadia 3 hodiy, ak ho tam nemáš. Ak menej, tak je to OK

ahojte. prave som prvy mesiac uspesne “douzivala” tento super vyrobok. je to uplne ine ako tabletky, nepriberie sa z neho, ucinkuje tam kde ma a vobec neviem ze ho mam. pri sexe som ho necitila vobec ani ja ani partner a keby niekomu prekazal,da sa vybrat a po sexe zasa zaviest(jednoducho ako tampon,zatlacit dnu a prstom zachytit a vytiahnut von).urcite sa uz k tabletkam nevratim.smelo do toho

ahoj.ja som prave prvy mesiac po “uzivani” a mam tieto iste problemy ako ty.myslim,ze to bude tym,ze kruzok urcitym sposobom drazdi a naraza pri sexe na krcok a tym bude to krvacanie sposobene.nestihli sme vyskusat sex bez kruzku,lebo uz mam mat menstruaciu,ale urcite si to skusim a budem vediet ci je to tym.inak je to super vec a urcite to uz nevymenim za tabletky.ak nieco zistit,daj vediet.pa

Nuvaring je ozaj zázrak, čo sa týka libida…s náplasťami som zažila totálny útlm, Nuvaring burcuje :slight_smile: