Opatrovateľky v Rakúsku

Otras neodporúčam bola som na pohovore, doležitá slovenka zhadzuje ženy. a má iba ťažké stavy

Tak ak je to pravda, tak čo sa potom pýtaš?

Ahoj ak možeš tak mi napiš adresu agentury dik jana.

Dievčence viete poradiť adresu na Auva / NO / ? Nefunguje im stránka ne nete.

Doplacat odvody od rodiny, zvyseny rozdiel na odvodoch
pisete, ze je to na dohode s rodinou, ale v zmluve
s ag aj s rodinou mam 65 eur na den z coho som si platila zakladne odvody, teda tie z najnizsieho vymeriavacieho zakladu. teraz mi povedzte ako k tomu pridu tie opatrovatelky, ktore si vsetky odvody musia platit samy a rodina im zvysene odvody nedoplaca, diera v zakone alebo ziadny zakon rovnaky pre vsetky?

49 r očná opatrovateľka s dobrou nemčinou hľadá miesto opatrovateľky najradšej vo Viedni. Rakúsku živnosť mám od 2010. Skúsenosti s alzheimerom, demenciou, parkinsonom, vozíčkarom. Ponuky prosím na tel. 0949 408 951 alebo na e-mail : aanna852@gmail.com
ďakujem

Ahojte tiež pytaju dokladovat roky 2010, 2011, 2012, a jedna Pani mi to urobila a vraj budem doplacať 2500 eur a pritom som mala na den 55eur, cesta jedna60eur, a140 odvody do SVA môze mi vyskočiť taka čiaska poradte prosim.

Dobry den chcela by som poradit neaku agenturu pre opatrovatelky z Nemcinou zaciatocnik dakujem

Napis svoje t. c

Hladam Eriku Nagyovu z Tornale, ktora opatruje vo Viedni, alebo blizko Viedne

Dobrý deň,
chcem Vás poprosiť o kontakt na vami nemenovanú agentúru v Rakúsku. Hľadám si prácu ako opatrovateľka, moja nemčina zatiaľ nie je ktoviečo, ale učím sa.
Ďakujem za skorú odpoveď.
Kontakt : 0904281044

Viete mi poradit pracujem od 27. 09. 2013 a pihlasila som sa 1. 10. 2013 na mestkom urade nehtrozi mi pokuta a este nemam ani zmluvu babka ma pravneho poradcu a som mu volala a zatial nič este som ho nevidela a peniaze mi posiela na učet. Dakujem.

Dobrý den, adriana! Pracujem v Rakusku už 10-ty rok. Momentalne som bez práce, takže budete velmi mila, ak mi zašlete kontakt na spomínanu rak. agenturu. S nemčinou problém nemám. Vdaka

Prečo máme platiť pri poberani rakúskeho dôchodku aj 5% zo slovenskeho dôchodku, že z rakúskeho to chápem. Je to niekde zákone že mame platiť aj zo slovenskeho? Mám spolucestujúci čo mi vravela, že jej na povedali na wks že jej ten rakúsky dôchodok spätne doplatia, ked skončí tu
pracovať. Vyšla jej mala čiastka, tak sa rozhodla že to ešte nebude poberať.
Poprosil sa má niekto presne informácie odpiste. Ďakujem Oľga

Podarí sa Ti, len sa nauč aspon vstupný pohovor, čo variť, kedy vstávaš, dobrá nemčina pre opatrovateľky od Michal Dvorecký, stojí okolo 12€ tam nájdeč všetko jednoducho. Prajem veľa šťastia.

Dobrý deň, mala by som záujem o túto agenturu posielam Vám svoje telefónne číslo: 0907606649

Ahoj olina, píšeš, že si sa dočítala o plateni do rakúskej poisťovne,
pri poberani dôchodku 5, 1% aj z rak. aj zo slovenskeho dôchodku.
Prosím napíš kde si to čítala, pretože má to zaujíma idem o polroka
do dôchodku a chcem ďalej pracovať v rakúsku.
Ďakujem za info.

Ahoj nepises o tom ze sa musi pisat aj nalez a musi byt v nemcine. Neviem ci musi byt aj overeny

Rada by som vedela meno tej agentury. Dakujem. Monika

Dobrý den. Myslíte to vázne s tou p. Dobalovou? Moja by mala ist teraz za tou pani ohladne prace v Rakusku. Ak s nou ma niekto skusenosti dajte prosim vediet