Opatrovateľky v Rakúsku

Plne súhlasím… aj napriek neskoršiemu dátumu uverejnenia je tento článok veľmi aktuálne a vystihuje moje momentálne pocity. Aj keď Vianoce sú ešte na pol ceste.

Prerusila som zivnost od 31. 5. 2014 poziadala som o zaslanie dokumentov wko. sva. ale do dnesneho dna som nic nedostala nakolko som chora nemozem dostat PN ani zaradit sa na nezamesnanost nemam ziadny prijem neviem co mam robit kde sa mam obratit o pomoc dakujem za radu

Ahoj. Mam rychlu prosbu, bez sance to tu najst. Co mi hrozi ked robim nacierno. Iba zaskakujem, kym si najdu regulerneho opatrovatela… dakujem
plus, jazdim autom, vychodne slovensko. Sem tam by som zo ral niekoho za dobrovolny prispevok na diesel…

… zobral…

Adrianka, ak by to bolo moźnè poslali by ste mi kontakt na tú rak. ag. na mail? vopred ďakujem…

Adrianka, mohli by ste mi poslat kontakt na tu rak. ag. ? vopred dakujem… 0903436376

Hľadám záskok od 10. jula do 24. jula mám prax 6 rokov a vodičák t. č +421917617188

Ahojte viete mi niekto poradiť čo by som mohla spraviť som chorá budúci týždeň idem na operáciu štítnej žlazy a dnes mi došiel list z sva že mi neuznali diagnózu ako chorobu (E04. 9) a preto mi nebudú vyplácať krankengeld

Môže, aj viac lebo 150 mesačne sú len zálohvé platby, skutočbné odvody sú vyššie

No ak si si neplatila pripoistenie do krankrenkase tak nemáš nárok na péénku… jedine keby si mala pracovný úraz alebo chorobu z práce. iNak nedostaneš nič

Poprosila by som o meno agentúry. Ďakujem

Uz dlhsiu dobu hladam pracu opatrovatelky kurz mam nemcina zaklady ale zdokonalujem sa aj ja by som chcela vediet kontakt na tu ag. kde beru aj zaciatocnicky velmi pekne Dakujem Ady_72@azet.sk Dakujem.

Dobrý deň, reagujem na Váš diskusný príspevok ohľadom rakúskej agentúry, ktorá zamestnáva opatrovateľky. Ja už rok pracujem v Nemecku, všetko fajn, dobrá rodina aj okolie ma veľmi dobre prijalo ale je to veľmi ďaleko a dlho. 5 týždňov sa nedá vydržať. Tak by som chcela skúsiť niečo bližšie. Ďakujem

Ahoj-som momentalne bez rodiny, chcela by som skusit pracovat bez agentury… potrebuje niekto skusenu opatrovatelku s dobrou nemcinou? (zivnost mam od r. 2010) zavolaj na 0910 137526

Rada Vás zastúpim v termíne od 14-30 augusta, len jednorázovo, pracovala som v AT 8-rokov, prax mám, zrav. vzdelanie tiež, / bez živnosti /. Ďakujem za ponuky.

Dobry večer, keď potrebujete zastupiť rada pomožem pri mobilnom pac. Skusenosti s pracou v AT mam. Viedeň a okolie. / bez živnosti / jednorazovo. T. č-0902 241389.

Pekny den, možem poprosit meno agentury, budte taka zlata. vdaka a všetko dobre prajem

Adrianka, mohli by ste mi prosím poslat kontakt na tu rak. ag. ? dakujem. M. 0907417842

Prajem vsetkym pekny den potrebujem radu od vsetkych pracujem v Nemcku za dost malo penazi a narocny dvaja pacienti, chcela by som sa dostat do Rakuska poradte dobru agenturu, ktora je korektnna a nezdiera ludi, prosim piste mi na mail adri. kanova @gmail. com vsetkym dakujem

Dobrý deň!
Firma 24hpflegeservice ponúka prácu pre opatrovateľky do Bavorska na mesačné turnusy a na nemecký trvalý pracovný pomer. Pre bližšie informácie kontaktujte ma na t. č. 0915 886 772.
S pozdravom, Mgr. Edita Olajošová