Opatrovateľky v Rakúsku

Dobrý deň!
Firma 24hpflegeservice ponúka prácu pre opatrovateľky do Bavorska na mesačné turnusy a na nemecký trvalý pracovný pomer. Pre bližšie informácie kontaktujte ma na t. č. 0915 886 772.
S pozdravom, Mgr. Edita Olajošová

Hľadám prácu ako opatrovateľ v Rakúsku alebo inej nemecký hovoriacej krajine. Kurz mám, nemčina na základnej úrovni. Varenie a vedenie domácnosti mi nerobí problém, zvládam v pohode aj iné domáce práce. Vek 44 rokov VŠ, ženatý, aktívny vodič. Mail stevob69@centrum.sk

Moja mama tiež ochorela ked pracovala ako opatrovatelka.
Pripoistenie nieje tak celkom nevyhnutne. Aj bez pripoistenia mama dostavala penazne davky ale az po 42. dni PN-ky. Je potrebne najst si na internete tlacivo
( bohuzial si neviem spomenut na nazov ). Toto tlacivo je potrebne aby vyplnil lekar ( v nemeckom jazyku ) a zaslat ho na SVA. Nasledne je potrebne ho opakovane zasielat kazdych 14 dni s tym ze do 14-teho dna to musia mat dorucene. Mame vyplacali asi 27, 73 € na kazdy den PN-ky. Ohladom toho neuznania diagnozy by som im tam poslal odvolanie samozrejme ze komunikovat s nimi je potrebne v nemeckom jazyku.

S prianim vela stastia
( PS : v pripade ze by som vam este mohol nejako poradit alebo pomoct prosim ozvite sa na e-mail :
jan.albertus@pmxmail.sk )

Dobrý deň, chcela som sa len informovať koľko percent Vám preplatili v Rakúsku na ten mostík moja mamka si ide dať tiež robiť mostík 6 zubov za 900€ a preto by som chcela vedieť akú približne sumu jej preplatia na internete píšu že max. 80%. Ďakujem

Dobry vecer potrebovala by som formular na honorarnote pre opatrovatelku nemate nahodou niekto prosim poslite mi emailom dakujem

Hľadám si prácu na mesačne poprípade kratšie turnusy, mám 42r. , pracujem este v Nemecku, môže byť aj Lichtenstajsko, mám kurz nemčiny aj opatr. , stredosk… vzdelanie, ovládam opatrov. nemcinu a dorozumiem sa čo potrebujem, môžem nastúpiť 8. septembra aj záskok dakujem za odpovede na mail

Prosím Vás, má niekto skúsenosť s AG. Promedica24? Pomohlo by mi vaše vyjadrenie.
Ďakujem.

DObry den pani Beatka… snazim sa k vam doptrat, ako som vam pisal na FB… mam pre vas nieco zaujimave… napiste mi…

Dakujem

Prosím vás keď som cez agentúru western LC a idem na záskok do jednej rodiny a vnučka chce ísť so mnou tak ak by som sa opýtala agentúry či môže ísť so mnou tak je to normálne? a aká je pravdepodobnosť že by so mnou mohla ísť?

Ahojte kolegynky, ktora dobra dusa mi helfne mam vypocitany prijem z Finanzamtu za r. 2013 9758, -eur
viete mi povedat alebo ako si mam vypocitat kolko z toho budem platit odvody za Q? diky moc

Ahojte volam sa Jana a tiez pracujem v 11. Bezirku len do nakupneho centra mam troska dalej musim ist elektrickou…

Ahojte volam sa Jana a tiez pracujem v 11. Bezirku len do nakupneho centra mam troska dalej musim ist elektrickou…

Dobrý deň,
chcem ísť pracovať ako opatrovateľka do Nemecka, viete mi prosím Vás, niekto povedať, poradiť, či denná taxa za opatrovanie jednej osoby na deň je rovnaká, ako keď sa jedná o manželský pár? Ďakujem.

Nemas pravdu, slovenska poistovna lekarovi nic nepreplati. Iba ak mas formular E106 a trvaly pobyt na slovensku. Mne SVA formular E106 odmietla dat, mam chodit k lekarom v Rakusku a ak chcem mozem ist k lekarovi aj na SVK ale hradim vsetko v hotovosti lekarovi a SVA mi preplati 80% sumy ktoru by to stalo v AT.

Prosim vas, chcela by som vediet, v com je rozdiel byt zamestnancom rodiny ako opatrovatelka alebo robit na zivnost, tiez co sa tyka pridavkov na deti, v akej vyske ich dostavam ako zamestnanec? ako je to s dovolenkou? dakujem a je vobec moznost sa takto zamestnat)

Tak neviem či je to čistý alebo hrubý príjem. Ale z hrubého príjmu čo Ti vyšiel vypočítaj 27, 68 % a to sú skutočné odvody, pokiaľ nemáš ešte pripoistenie na marodku.

Dakujem ti AZ, no je to prijem po podani danoveho priznania a tento vypocet mi prisiel z finanzamtu
uz po ich vypoctoch a tuto sumu myslim podaju dalej na SVA.

Ak je to tak tak x 27, 68% mi vychadzaju odvody za Q 675 eur… co je normal, dufam ze to tak bude… a nie nejake horibilne

Tak toto je veľký omyl výpočtu. K príjmu z finanzamtu musíš pripočítať odvody do Pension a krankenversich. , + nedoplatky ak boli v danom roku platené, túto sumu vynásobiť príslušnym koeficientom, ktorý bude aktuálny o 3 roky, lebo podľa príjmu z roku 2013 budeš odvádzať až v roku 2016. Výslednú sumu podelíš 12-timi a podľa toho aká Ti vyjde čiastka nasobíš percentami, ktoré budú v roku 2016 / teraz je to 18, 50 pension+ 7, 65 kranken. / + unfal+ zuusazvers. ak máš pripoistenie.

Dakujem ti konecne pozit. sprava v tejto branzi. Mam aj ja zaujem o tu agenturu. Vdaka. Betka