Opatrovateľky v Rakúsku

(Maria) #13511

Mozem poprosit blizsie info?

(Maria) #13512

Dobry den, vsetkym.
Momentalne pracujem v Rakusku ako opatrovatelka a chcela by som zmenit agenturu. Vie mi niekto poradit nejaku slusnu, alebo na akej stranke si hladat sama?

(Anna) #13513

Dobry den. Posielam Vám jednu agentúru cítala som o nej podla mna je slusná. KONTAKT
SOLID CARE s. r. o.
ADRESA:
Bajkalská 9 / A,
831 04 Bratislava, Slovensko
VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:
email: solidcare@solidcare.sk, tel: 0239056438
REGISTRÁCIA:
email: registrácia@solidcare.sk, tel: 0948366076
SERVISNÉ ODDELENIE:
email: servis@solidcare.sk, tel: 0948118398
Zavolajte nám Po - Pi 9:00 - 17:30 http://www.solidcare24.eu

(Alena) #13514

Na agenturu Jozmar si davajte pozor. viackrat uz ich riesila kriminalka. Museli sa vystahovat az do Madarska. Vsetky ucty zablokovane.

(Anna) #13515

Dievčatá, prosím Vás, viete mi poradiť, vypisujem si krankenmeldung a na zadnej strane je i kolonka číslo učtu, IBAN, BIC, prosím vás môže tam byť i slovenský učet a tam mi pošlú peniaze alebo len účet zriadený na území Rakúska. dakujem

(Anna) #13516

Zalezi na vas ake uvediete cislo uctu, tam vam poslu. Ak domov na Slovensko, tak cislo uctu plus IBAN a swiftovy kod BIC. Ja som tiez marodovala a peniaze mi poslali do 2tyz. od ukoncenia marodky.

(Anna) #13517

Dakujem velmi pekne

(Stanka1979) #13518

Dobrý deň, prosím Vás veite mi povedať či SVA prepláca operáciu očí, keď moje dioptrie sú už nad mínus 10. Majú na to nejaké špeciálne tabuľky alebo niečo. Chcela by som sa dať operovať na Slovensku laserom.
Odpovedali by ste mi prosím do mailu, nechodím sem.
Vďaka za odpoveď

(Anna) #13519

Ahojte dievčatá, prosím Vás keď ste ostali bez roboty, dokedy je povinnosť odhlásiť sa z prechodného pobytu v at, tu niekde som čítala, že živnosť treba preniesť do 3 týždňov, aby som nedostala pokutu. Ostala som chorá, zastúpila ma moja striedačka, ale babka jej povedala, že keď som chorá, príde nová čo ma vystrieda. Tak neviem či máte nejaké skúsenosti, nakoľko moja zmluva hovorí, že mojaa zmluva končí až smrťou pacienta, alebo po dohode oboch strán. A neviem čo mám robiť, ked odhlásim živnosť - preruším či zruším, musím sa rýchlo zdravotne prihlásiť na urad práce, aby som bola tu zdravotne poistená. Ale čo robiť s PN - kou, ktorú ešte nemám ukončenú, prosím ak máte skúsenosti poraďte čo ďalej.

(Lena) #13520

Reagujem na príspevok… nedajte sa ženy využívať a ponižovať tými starými bosorkami, pracujem 4 rok, ale skutočne ich mám po krk aj keď sa majú ženy horšie ako ja, vždy poviem svoj názor a dám najavo, že nie som robot zo Slovenska, táto práca je fakt protizákonná 24h. stresu niekedy a nikoho to nezaujíma, to vidieť na zdravotnom stave časom skoro všetky ženy majú problémy.

(Lucia) #13521

Chcela by som sa spýtať som cez agenturu v Rakusku. Som prvý turnus tak doklady mi prišli až teraz :čakala som originál živnostenky list aleagentura mi poslala iba Verständigung je to bez pečiatky a podpisu

(Lucia) #13522

Chcem sa spýtať som cez agenturu prvý turnus a agentura mi poslala nie živnostenský list ale Verständigung je to tlačivo bez pečiatky a podpisu je tam aj čislo živnosti ale to má byť doklad akože som živnostnička?

(Szabuska ) #13523

Buďte taka dobra môžete aj mne pomôcť.

(Ludka) #13524

Ano, stačí vypísať SK účet s presnou adresou banky

(Hanka) #13525

Julia prosim napiste mi na email, potrebovala by som poradenstvo ohladom zivnosti, avsak nejedna sa o opatrovatelstvo. Dakujem moc.

(Ivet) #13526

Ahoj. Dostala si odpoveď na svoju otizku, ? Ja mam podobný problém. Zostala som bez práce. Išla som na PN, no živnosť som si ponechala. Aký móžem mať z toho problém? Ak m ivieš poradiť píš na email iveta.gakova@gmail.com
Ďakujem vopred za odpoveď. Ivet

(admin3) #13527

Dávajte si pozor na agentúru Gut betreut, majiteľka je Mag. Margit Hermentin, berie 500 Eur. Ročný poplatok a ďalšia je Slovenka Mag. Maria Adamkovičova, jej taxa je 100 Eur. Tie si vymáha od opatrovateliek vyhrážaním. Majú samé ťažké stavy, ktoré sa nedajú vzladnuť. Každá opatrovateľka, je zla opatrovateľka. A nakoniec ju vyhodia po 2 týždňoch alebo mesiacoch.

(Lucia) #13528

Taktiez by som na vas potrebovala kontakt
vdaka

(alica) #13529

A mňa po zlomenine nohy v nárte po 42-och dňoch sami uznali práceschopnou napriek jasným lekárskym nefalšovaným správam a neposlali ami cent, neviete kam a dokedy sa môžem odvolať?

(alica) #13530

*ani