Opuchnute nohy. Co s tym?

no niekomu nepomoze ani to vykladanie noh. to, ze ty si ich vylozis na par minut, to ti tie bolesti nezmierni :slight_smile: predsalen nohy nas nosia po cely den, nemaju to s nami jednoduche:) nosit dennodenne taku vahu, to len velmi malo stasnych ludi nedoplace na dlhodobe statie:) idealne je to nejak sklbit, na striedacku sediet/stat, pokial sa da. a ak sa aj neda, aj tak si to proste treba tak zariadit, zdravie je predsa prvorade.

no a predstav si, ze to zakazdym pomohlo:) ale iba na chvilu :smiley: potom idem spat, takze to nejak nevnimam nastastie ked spim, ale na druhy den to iste. uplny kolotoc.

No a nenapadlo ti, ze by si vyskusala nieco, co by ti vyriesilo tvoj problem? Tebe nevadi, ze sa ti toto deje?

Hrudacka, vyskusaj Devenal, za pokus nic nedas. Aj sestra trpela bolestami noh, myslim, ze by mohol pomoct aj tebe. Hlavne, ze sa ti ulavi, ja osobne si neviem predstavit, ze by som kazdy vecer trpela od bolesti ako kon, ved to uz po praci nemozes nic robit, nie? Nemas ani energiu na nic, s takymi nohami tipujem uz ani nikam nejdes vecer, ci?

akoze doteraz som to nejak neriesila, lebo som dufala, ze sa to nejak same vyriesi a proste to prejde, ale vyskusam ho. to musim ist k lekarovi normalne, aby mi ho predpisal?

tiez som ho pouzivala a nepredpisal mi ho doktor, cize vobec ist k nemu nemusis, myslim, ze to v tvojom pripade nie je take akutne:) ak by ti nejak velmi puchli, tak ano, asi by si to mala riesit, ale myslim, ze bude postacovat, ked si ho kupis. najdes ho v lekarni, v tomto je to super, ze je volnopredajny:)

rozhodne vyskusam, dakujem za tip, lebo ako som hovorila, ze to nie je take zle, tak mam pocit, ze sa to o kusok zhorsilo. mozno to niekomu pride, ze to podcenujem, ked sa proste nevyberiem za doktorom, ale najprv proste chcem vyskusat nieco taketo a ak toto nepomoze, tak istotne pojdem. nie som taka, ze by som kaslala na svoje zdravie alebo co, to vobec, len jednoducho nemam potrebu automaticky letiet k doktorovi, ked sa mi nieco deje. mozno to poznate.