Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

ale priblizne aspon aby som si to vedela predstavit, ze ked objednam, ci sa mi to vobec oplati - ci ta cena dopravy nebude nejaka vysoka, ze potom to nakupovanie cez internet bude vobec vyhodne, ci sa to z pohladu cien vyplati

tiež si objednavam z eshopu Notino a som spokojná. Svoje oblubene vone sledujem a ked su v akcii, tak si ich kupim.

chcela by som darceky, myslim, ze to este stiham, ci nie?? :slight_smile:
ja som rada, ze si mi aj ty napisala, ze ako si to ty vyriesila, kazda rada v tomto je pre mna uzitocna a z kazdej jednej sa tesim :stuck_out_tongue:
idem pozriet ten parfum, co si mi poslala :slight_smile: objednavala si teda len parfumy alebo aj nieco ine z tade?

objednavas si stale len tie iste vone? alebo rada skusas aj nejake nove?? :slight_smile:

…podla mna sa oplati niekedy aj novu vonu skusit…zamenit ich…nech trosku aj v okoli ludia citia inu vonu…nejako zmenu a myslim, ze zmena dobre padne kazdemu aspon raz za cas… :slight_smile:

zmena vone moze pomoct aj vo vztahu, akoze nehovorim, ze vyriesit nejake velke vztahove problemy :stuck_out_tongue: to nie, ale tak ked partner inak vonia, tak predsa je to trosku zmena aj pre ten vztah a myslim, ze prijemna, preto myslim, ze by sme nemali otalat a by sme tych nasich na Vianoce nejakou novinkou mohli z Notina obdarit, ci?? :stuck_out_tongue:

Ani nehovor, ja som ešte nejaké veci pozabúdala, tak teraz som si sadla, vyložila nohy a idem ešte voľačo poobjednávať, aby každý si niečo u nás pod stromčekom našiel :slight_smile:

AKE BOLI VIANOCE? - stihla si vsetko poobjednavat a stihlo ti to prist?

Jasné, všetko stihlo, síce som si fakt dala na čas, tieto Vianoce som to nejako nedomyslela, ale som rada, že eshop z ktorého som objednávala má aj takú možnosť, že som mohla neskôr objednať a aj tak mi to stihlo prísť, lebo pri iných obchodoch si myslím, že by sme nemali také bohaté Vianoce lebo by mi to zrejme nestihlo prísť :smiley:

tak toto neviem, preco by som mala menit vonu kvoli nejakym cudzim ludom? niekomu kto sa pohybuje v mojom okoli? ved vona by mala byt v prvom rade pre mna pekna, no nie?
milkisha ako toto ked sa nad tym zamyslim, tak na tomto moze nieco byt :open_mouth:

to si mala stastie!..ja tieto veci musim mat aspon mesiac vopred vyriesene aby som mala srdce na mieste…a dva tyzdne pred sviatkami aby som mala darceky pobalene nieto este aby som nemala vsetko poobjednavane…alebo doma…toto ta obdivujem, ze si to takto vyriesila… :smiley: ze si sa nebala, ze ti to nepride… :slight_smile:

nieco na tom je, inak by som ti to nepisala, predsa len aj vona vie mnohe veci ovplyvnit, v cloveku vyvolat rozne emocie, aj ked si to niekedy neuvedomujeme :wink:

Mesiac vopred? Jeskove oci, to potom mas klud, to sa aspon nestresujes nejako nicim, ale vybavujes si to v klude, nie? :slight_smile:
Aj ked je pravda, ze niekedy je umenie konat pod tlakom casu, pod stresom :smiley:

neviem ci je to zrovna umenie, akoze ja tiez to obdivujem, ale nedala by som sa na to, som taka povaha, ze mam rada veci pod kontrolou a ked ide o darceky to duplom, to musim mat poriadne premyslene, musim v tom mat poriadok, komu co treba kupit, objednat :smiley:

kazda robime tak ako sme zvyknuta ako nam to vyhovuje, kazda mame svoj sposob to je uplne normalne a prirodzene, ze kazdej sa nam osvedcilo nieco ine, v inu dobu nakupovat, ale ako citam sa tu zhodneme asi viacere na tom, ze z notina sa nakupovat proste oplati, ze je to vyhodne :slight_smile:

Baby ja potrebujem aby ste mi poradili s tým ako rozoznať kvalitný originálny parfum, od nejakej napodobeniny, aby sa mi nestalo, že dám desiatky, možno aj stovky eur za parfum a napokon to bude len nejaká napodobenina, čo som si mohla kúpiť inde za pár korún chápete. :confused:

Ako to rozoznat? Predsa to uz citis aj na voni, aj to ako dlho vydrzi aj podla toho aka je intenzivna, uz podla toho vies, ci si si kupila kvalitny parfum alebo to je len nejaka napodobenina, za ktoru sa neoplatilo vyhodit peniazky :wink:

len mozno by skor potrebovala poradit, ze ked nemas sancu si vyskusat tu vonu, lebo podla vone sa da, len ked objednavas napriklad cez net, tak nemas sancu to skusit :slight_smile:

preto je vhodne nakupovat tieto veci vylucne z obchodov, z eshopov, ktore su spolahlive, ze garantuju kvalitu, napriklad ja objednavam cez Notino, cez iny eshop nemam nejako odvahu, lebo presne sa bojim toho aka kvalita by mi prisla a ci vobec by mi prislo to co som si objednala a vsetky taketo veci a s tymto obchodom co som pisala mam dobru skusenost takze nebudem vymyslat :slight_smile:

Ale ty mas zakazdym moznost si vonu vyskusat, ved aj cez internet si vies vzorky napriklad objednat a tie ti pridu, budes ich citit a potom na zaklade toho sa rozhodnes, ze ci ten parfum ti sedi, ci je kvalitny :slight_smile: