Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

tiež by som radšej volila cestu klasickeho parfemu, naprklad z Notino. Teraz v dobe akcii to vela stat nebude a kvalita bude určite ovela lepšia https://www.notino.sk/lagerfeld/karl-lagerfeld-for-her-parfemovana-voda-pre-zeny/ ja mam tento a som spokojná

Karl pekne vonia? Idem sa pozriet ci maju aj vzorky, by som vyskusala nejaku novu teda teraz pred Vianocami, by som si urobila radost trosku v tieto sychrave dni :stuck_out_tongue:

…a zase nebude to len o darcekoch ale bude to taky maly darcek…taka pozornost…to ti neni vobec zly napad, prave naopak…dakujem ti…:slight_smile: s tymto parfumom mas skusenost?..vydrzi cely den??..lebo to je z mojho pohladu dost podstatne!!! :slight_smile:

prave toto, ze to srdce nedovoli, ja som taka ista, ze aj si poviem, ze nie nebudem to prehanat, ze len nejaku malickost :slight_smile: a aj tak to zakazdym inak dopadne, len to, ze neviem akym sposobom to spravit tento rok, ci ozaj mam zacat chodit po obchodoch alebo co mam spravit lebo nechcem zazit to, ze poobjednavam a nedorazi mi vsetko a ja sa budem na to spoliehat :confused:

…ty nad tymto dumas a ja praveze po tom, co tu baby pisali rozmyslam, ze by som si darceky tento rok poobjednavala z internetu…ze by som kozmetiku a parfumy objednala z Notino aby som nemusela nikam chodit…trosku som bola voci tomu skepticka pred par mesiacmi…to priznavam…ale ked som videla, ze za ake ceny sa daju cez net parfumy kupit tak som az zirala a myslim, ze by bola skoda to nevyuzit…

a co ti v tom brani? :slight_smile: hor sa do toho :slight_smile: ja budem rovnako takto nakupovat darceky, nemam naladu a chut ist do obchodov, do nejakych nakupnych centier sa motat medzi miliardu ludi a nakupovat nejake predrazene parfumy len zato, ze ich kupujem v kamennej predajni, to z takychto veci som uz vyrastla :stuck_out_tongue:

Prečo skeptická, veď v dnešnej dobe je nakupovanie cez internet úplne bežná vec. Napríklad ja aj teraz som si urobila čajík, vyložila nohy a idem pozrieť na tom eshope, čo by som si objednala, lebo dnes som bola s kamoškou a tá spomínala, že majú black friday, tak idem to prelustrovať, že čo by sa mi tak šiklo :slight_smile: Zatiaľ kukám jak to mám otvorené, že nad 50€ doprava zadarmo, no idem sa tomu povenovať a urobiť si radosť :stuck_out_tongue:

Maju maju :smiley:
Tak ja neviem, ci som si splhla, ale tak snad hej, ja som rada, ked nieco taketo sa stane, ze pochvali, ze ma radost z niecoho co kupim, urobim, donesiem :slight_smile:
Kazda k tomu inak pristupujeme, mozno ide aj o to aka je ta nasa svokra, ale ja to beriem rovnako jak aj ty :stuck_out_tongue:

ty si toto aj vyuzila, ked bola takato akcia?? doprava zdarma ved to sa neodmieta, ci? :smiley:

…neviem nemala som skusenosti nejako s objednavanim cez internet, nemala som znalosti ako to chodi…ci sa budem alebo nebudem moct spolahnut a kopu inych veci…a najskor mi bolo aj divne preco su na nete lepsie ceny…taky chaos som mala nejako v sebe…az som ostala skepticka…ale nastastie som sa tymi pocitmi nedala ovladnut… :slight_smile:

radšej si naozaj kup niečo kvalitne od kvalitnejšieho predajcu. teraz som si kupila parfem z Notino a som velmi spokojna.

kolko stoji normalne bezne taka doprava, ked si cez internet taketo veci objednavate??

tak ako píšeš, od kvalitného a spoľahlivého predajcu, z eshopu, ktorý garantuje kvalitu a dodania, aby sa nestalo, to čo mne sa raz stalo, že mi z jedného obchodu vôbec neprišlo to čo som si objednala a vtedy som myslela, že vyskočím z kože!

Presne - to sa neodmieta, čiže čo myslíš? Jasné, že som to využila, veď to bola super príležitosť urobiť si radosť, potešiť sa, tak prečo by som to nespravila??
Hluzia urobila si dobre, že si sa tým nenechala ovládnuť, že si to vyskúšala, lebo dokážeš takto také peniaze ušetriť, že až a potom vieš si za to kúpiť niečo iné :slight_smile: A viac vecí :stuck_out_tongue:

Povedala by som, že čo eshop to iné ceny, aspoň podľa toho, čo mám prelustrované, čo som pozerala rôzne tie obchody, tak každý mal tie ceny iné rovnako ako aj ceny parfumov boli iné :wink:

mozes mi napisat, co si si objednala? :slight_smile:
ze by som sa inspirovala? ak by ti to nevadilo??

Chceš objednávať darčeky alebo pre seba? Môžem ti dať tip aj ja ak ti to nebude vadiť, objednávala som aj ja teraz nejaké darčeky už pod stromček pomaly, aby som bola nachystaná, aby som na nikoho nezabudla a svokre som objednala tento parfum https://www.notino.sk/armani/si-passione-parfumovana-voda-pre-zeny/ :slight_smile: Krásne vonia. Aj svokrovi som vôňu vybrala a nebudem klamať aj ja som si objednala jednu, reku šak, keď už objednávam, tak aj ja sa poteším :smiley: A na tomto eshope máš aj možnosť, ponuku, že darčeky, tak ak sa nebudeš vedieť rozhodnúť, tak keď tam zablúdiš, tak myslím, že bez problémov niečo vyberieš :wink:

taká inšpirácia by aj mne padla veru vhod :slight_smile: nejaké tie tipy na darčeky, nech to mám vybavené v priebehu jedného večera, nech nemusím nad tým sedieť večer čo večer :smiley: lebo ja by som toho bola teda schopná :smiley:

aj som si myslela, ale tak chcela som aby si mi napisala, ze ci si do toho sla, ci si si urobila radost :smiley: juuuj ake je to pekne, ked obcas sme taketo sebecke a myslime aj na svoju radost, svoje potesenie :smiley: ale tak by to malo predsa byt!

tak ako si napisala, aj ja som rada, ked mozem jej urobit radost, predsa len je to matka mojho milovaneho a som rada, ked mozeme dobre vychadzat, ked nemame konflikty a podobne - predsa ked vidim ako to chodi v niektorych rodinach tak sa tesim jak je to u nas :slight_smile: