Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Originál je naj, predsa len keď si strekneš raz dva krát tak ti vydrží dlho. Pre tých čo sa v nich kúpu sa to asi veru neoplatí po finančnej stránke. Napodobeniny mám ale používam fakt minimálne. niektoré celkom dlho voňajú

Ale aj tak ta napodobenina to sa neda ani porovnat s origos parfumom, to citis aj na tej voni, ze to nie je ono :confused:

len toto nevedia niektori ludia pochopit, ze ako moze niekto povedat, ze to neni jedno, casto to hovoria ludia, ktori nemaju skusenost s originalnymi parfumami, ti nevidia potom rozdiel v napodobeninach a v originaloch, ale zase niekto kto pouziva len kvalitu, tak ten napodobeninu odhali skoro hned :wink:

Ale ja neviem preco by sa v nich niekto mal kupat, sak staci si raz dvakrat streknut a tu vonu je citit, tak naco to prehanat?:slight_smile:

to by si sa cudovala, tiez mam taku jednu znamu, co si dava na seba strasne vela vone, ta kupuje parfumy kazdu chvilku, ta vona je na nej potom tak intenzivna, ze mne by asi az tazko bolo, ale tak niekto to ma rad, ja radsej si dam len jeden strek a vybavene :slight_smile:

tiez len tak decentne pouzivam, aj mi tak dlho vydrzi a nemam pocit, ze by to bolo nejako malo, ked si streknem len raz na seba, aj tak je dost citit tu vonavku :slight_smile:

tato značka nemusíá byt zla, ale ovela radšej si zaplatim za naozja kvalitn parfem o kotorm viem, že mi vydrží. Uprednostnujem kvalitu nad kvantitou

Čiže ak by som objednala parfum z overeného obchodu, tak sa nemusím báť toho v akej kvalite príde? Že by mi prišla nejaká napodobenina?
Čo sa týka cien, tak pri tých to neviem nejako rozoznať, že čo by mohol byť originál a čo nie??

Podľa mňa podľa ceny to nejako odhadnúť nevieš, pretože tie ceny sú rôzne, aj originály sa dajú za dobrú cenu zohnať, len treba mať prehľad, vedieť si to porovnať z kade sa oplatí, ktorý obchod je spoľahlivý :slight_smile:

PRESNE - ako pises. Ceny pozerat je fajn, ked mas istotu, ze to co objednas bude originalny parfum. Myslim, ze ani jedna z nas by nechcela zazit ten pocit, ze si objedna parfum s tym, ze ocakava kvalitu a originalitu a pride jej nejaka napodobenina, nieco co bude len slabo vonat a bude z toho nestastna :wink:

…keby sa mi nieco take stane, tak asi by som z koze vyletela…najma teraz ked uz viem ako ktory parfum vonia…ako ma original vonat… :slight_smile:

ano len tak ako moja mamka hovori, ze dobreho parfumu si staci dat na seba stipku a budu ho vsetci na vokol citit :slight_smile:
aspon tak parfum aj dlho vydrzi, ked sa dava len taka troska, tiez som si na to zvykla, ze len malicko :slight_smile: ako sa hovori, niekedy je menej viac :wink: a toto je podla mna ten pripad

Jasné, že nie, veď keď už si za niečo zaplatím, tak nech to stojí za to! Aspoň môj pohľad je taký a to vo všetko, nie len pri parfumoch, to u mňa platí napríklad aj pri kozmetike. Preto si dávam pozor, čo kupujem, z kade kupujem a keď mi príde čo som si objednala tak si to skontrolujem :slight_smile:

to je super, aspon nebudes sklamana, ked si na to davas pozor, ze si dobre rozmyslis z kade kupovat, napriklad ja ked kupujem aj darceky, tak kupujem ich takym sposobom akym kupujem parfumy aj sebe :slight_smile:

tak ale aspon vies, ze potesis aj toho oslavenca, ked sa do toho das so vsetkou vervou s akou vyberas aj sebe :slight_smile:
tak by sa mali darceky zhanat a kupovat :slight_smile: nie takym stylom, ze prve co sa mi dostane pod ruku alebo jak :open_mouth:

  • takto som kupovala prvýkrát pred rokom. Nebolo mi po pravde všetko jedno, mala som z toho také zmiešané pocity, či to príde a či mi príde všetko. Ale bola som milo prekvapená, že všetko prišlo ako malo a najmä mi to urobilo veľkú radosť. -

ked ono vela urobi to a zalezi najma od toho z kade objednavas, z kade nakupujes, ja dnes napriklad nemam uz nejako odvahu skusat nejake ine eshopy, mam overeny a oskusany jeden, Notino a nemienim to nejako menit, uz niekolkokrat som z tade nakupovala a nemala som najmensi problem, zakazdym mali v ponuke co som chcela, ba aj kopu toho naviac a najma za rozumne ceny, tak preco by som mala hladat a objednavat z dakade inakade :slight_smile:

…tie rozumne ceny su podla mna v dnesnej dobe dost vzacnost…:confused:

JE JE - rovnako ako aj kvalita parfumov je vzacnost. Preto ja dbam velmi aj na kvalitu aj na cenu, preto zakazdym zvazujem z kade kupit, aby som nebola proste sklamana, aby to co si kupim bolo to prave. Presne to co ocakavam!

Pôjdem si teraz pozrieť ponuku toho obchodu, ktorý si tu spomenula, že ho máš overený a poviem ti, že som dosť na to zvedavá, čo všetko v ponuke nájdem, aké parfumy.
Len ešte sa ťa opýtam, fakt sa ti teda nestalo, že by z tade prišla napodobenina hej? :slight_smile: