Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

to by som tiez rada vedela lebo vela som pocula o tom ze aj napodobeniny sa velmi lahko cez internet daju kupit a toho by som sa chcela vyvarovat ak to bude mozne :wink:

Daju daju, lenze zalezi od toho z kade nakupujes chapes.
Ked nakupujes z overeneho a kvalitneho eshopu, tak sa nemas preco bat toho, ze by ti mohla prist napodobenina. :slight_smile: Ale mozes sa spolahnut, ze ti pride originalny parfum :wink: Ktory vydrzi!

1 Like

…to je to najpodstatnejsie aby parfum vydrzal…ja som si objednala tiez teraz parfum, co som nasla ako novinku…:slight_smile: a mala som trosku obavy, ze ci ta novinka mi sadne, ale obavala som sa uplne zbytocne…osobne si myslim, ze je niekedy fakt super vyskusat nieco nove…:slight_smile:

1 Like

Novinku, novinku? Akú? Podeľ sa s nami oň :smiley:

1 Like

lenze ako toto zistim? ako budem vediet, ze z kade je fajn objednavat a akym strankam sa radsej vyhnut?
nechcem sa popalit, ze zbytocne vyhodim peniaze za nieco a budem sklamana!!

poviem ti tak…su eshopy, ktore ti garantuju kvalitu…napriklad Notino ti ju garantuje…oni maju v ponuke len kvalitne a originalne parfumy…cize pri tomto eshope by som sa nebala objednavat…ci uz parfum alebo aj kozmetiku…absolutne v tom problem nevidim…najma ked nechces byt sklamana, tak len z takychto obchodov kupuj…:slight_smile:

1 Like

…jasne, ze sa podelim…lebo som z nej proste mimo…unesena…Chloé Nomade…:slight_smile:
je to taka pekna kvetinova iskriva vona…a tiez aj ten flakonik v ktorom je je prekrasny…taky elegantny, nadcasovy…no hotova som…:smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

O tejto som ešte nepočula, no idem ju hneď pozreiť :slight_smile: Snáď je, ale aj cenovo dostupná, že budem aj z tej prekvapená! :slight_smile:

1 Like

Erina poviem ti, ze ak si ju objednas z eshopu, ktori ti Lejsy napriklad napisala, tak sa ani tej ceny bat nemusis, to vobec.
Lebo maju lepsie ceny a parfumy su celkovo cenovo dostupnejsie jak v kamennych predajniach :slight_smile:

…chod chod…je za fajn cenu, aj ked prirodzene, ze zavisi od toho kde budes parfum kupovat…lebo ceny su rozne…vsetko zalezi od obchodu…od eshopu…ale poviem ti, ze niet nad to, ked zozenies prekrasnu vonu za dobru cenu…a ked je ta vona trvacna, ze vydrzi cely den to je nadovsetko…:slight_smile:

tak podla mna je to uplne normalne a logicke, ze cez internet su tie ceny lepsie, nizsie jak v kamennych predajniach, predsa na predajniach musia platit aj najom, aj predavacky, aj kopu inych veci, zatialco eshop nema take vydavky :slight_smile:

poviem ti, že mne sa to logické pred nejakými dvomi rokmi vôbec nezdalo…len po predajniach som sa furt kukala…no dnes je pravdou, že sa na to už kukám inak… :slight_smile:

Už som si ju objednala, už len čakám kedy mi príde, očakávam, že tento týždeň, že v priebehu týždňa dôjde, už sa jej po pravde neviem dočkať, ako bude voňať.
Teším sa jak dieťa na lízanku :smiley:
Ale tak ste ma proste na parfum namotali, že už dávno som sa tak na nič netešila :smiley:

sranda ako sa vieme aj v dospelosti tesit a z akych v podstate malickosti, co? :slight_smile:

bala som sa toho aby som nebola sklamana z toho co si nakupim, ze ako to pride, ale nasla som ten obchod o ktorom si mi pisala, ze oni garantuju kvalitu, tak som sa odhodlala, reku to skusim si z tade nejake veci objednat, tak som objednala a teda nemozem povedat nic zle, dopadlo to nad moje ocakavania :slight_smile:

niekedy je ozaj tej strach zbytocny, velakrat panikarime a naco :slight_smile:

Zampurka ako dlho si cakala na balicek kym ti prisiel? Z toho som tak mierne nesvoja, ze neviem ako dlho by som cakala, ci neni lepsie ozaj zajst a hned si kupit a hned to mas v rukach, co si zakupis, chapes?? :slight_smile:

necitala som vsetko, takze neviem z kade ona objednava, ale ja napriklad nakupujem aj kozmetiku aj parfumy z Notino a tam do dvoch dni priblizne mam doma balicek, vsetko co som si objednala, takze nemam sa na co stazovat :slight_smile:
to je pravda, ze to mas hned v rukach, ale za jaku cenu, to si tiez treba uvedomit :wink:

no nie je nad original, asi takto. Parfemy si kupujem zasadne na Notino. Ovoniam v nejakej parfumerii a potom si ich tam kupim., alebo objednam cez eshop, ak nemam cestu do Bratislavy

…hej len ja napriklad uz sa snazim vyhybat aj tomu ovonaniu v niektorych parfumeriach…lebo to ked tie predavacky furt za tebou chodia a zazeraju po tebe ked dlhsie vyberas…ked sa rozhodujes…osobne to nemusim tie pohlady…preto radsej si uz vzorky objednam a doma si skusim co sa mi tak paci…