Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

…ale sak nik to nekaze to tak robit…jasne ja to chapem, ze ti to neni prijemne…tiez by som sa k tomu stavala rovnako…je jednoduchsie si to objednat domov a postupne si ich skusat…napriklad fajn je pri tom aj to, ze jeden den skusis jednu vzorku…druhy den druhu…proste nemusis kopu parfumov naraz skusat…lebo z toho zvykne boliet aj hlava…

Oni síce na tých rôznych predajniach majú napríklad kávu, ktorá akože by mala pomôcť, ale keď veľa toho poskúšaš, tak už ani to nepomôže. Ja som naposledy si kupovala parfum asi dva roky dozadu. Používam ho po troške, lebo keď si predstavím, že opäť by som mala absolvovať to, čo som vtedy musela, tak mi je už teraz blbie :smiley:

to nie, to je pravdou, preto som aj ja dosla k tomu kroku, ze som zacala objednavat vonavky cez internet, niektore kamosky nad tym krutia hlavou, ale ja to neriesim, lebo mne sa to oplatilo :slight_smile:

pockaj keby si im povedala, ze ake ceny parfumov su na nete, kolko ta znackova vonavka vyjde, tak by si to krutenie hlavou rozmysleli :wink:
ale tak chapem to, ze proste ked clovek nema s niecim skusenost tak zvykne to hned zahriaknut, ale to neni cesta :wink:

Tak na to som sa ja ešte akože neodhodlala alebo akoby som to napísala. Aby som si tak kúpila. Radšej si šetrím a používam po troške, ale je mi jasné, že ten môj parfum, čo mám tak tiež má dno a raz na to dôjde, že budem musieť kupovať nový, len dovtedy si budem musieť rozmyslieť, že jak si ten nový zaobstarám :rofl:

raz bez pochyb dojde, to mas pravdu, aj ja som velmi dlho mala jeden parfum, no teraz som si objednala tento :slight_smile: https://www.notino.sk/chanel/gabrielle-parfumovana-voda-pre-zeny/ :slight_smile: uz ho mam aj doma a poviem ti je to brutalna vona, krasna, taka decentna a povedala by som, ze je vhodna na kazdu prilezitost, ja uz mam teraz na nasledujuce mesiace svojho favorita :slight_smile:

mne sa tak velmi paci to, ked uz aj flakon hovori o tom aka je to vona, ten obal je taky elegantny, taky nadcasovy, to mozem, aj take flakoniky aj take vone! :slight_smile:

ja si kupujem parfemy s feromonmi a na muže to posobi ako magnet. Len to su vone, ktore sa nedaju kupit bežne, ja si ich kupujem v sexshope

…podla mna na muzov dobre posobia aj klasicke vone…parfumy, co su bezne dostupne…vobec netreba to takto hrotit…riesit…je to podla mna zbytocne…:slight_smile:

asi tak :wink: suhlasim s tym, co si napisala, ono casto ide o to ci sa nam paci vona ktoru nosime, ci ju nosime dobre, ci sa citime sebavedomo ked ju mame, napriklad ja sa citim velmi dobre, ked mam na sebe parfum, aj nalada sa mi zlepsi, ked citim peknu vonu, aj celkovo sa citim tak lepsie, sebavedomejsie, neviem to vysvetlit, ze preco ale je to tak :slight_smile:

Aj mozete mi dievcence poslat nejaky dobry parfum, ktory by sadol chlapovi? Ze by sa mu pacil, ked by som si ho na seba dala?
A hlavne by som bola rada aj keby som vedela, ze z kade kupovat :slight_smile:

Kupovala som z Notina, aspoň teda ja a nemala som vôbec problém z tade nakupovať. Aj ceny OK aj všetko :slight_smile:
Čo sa týka toho parfumu, ktorý by sa páčil tvojmu chlapovi, tak to je asi rôzne, každý má rád niečo iné. Vyskúšaj vyberať podľa svojho vkusu :wink: A myslím, že to sadne aj tvojej polovici :slight_smile:

teraz ked je taketo pocasie, ze je aj teplo tak je prijemne, ked vona neni tazka…ale ked je taka svieza, ked obsahuje napriklad v zlozeni ribezle…alebo nejake kvietky…to tak prijemne osviezi…neviem ako inak by som to povedala…ked ono je najlepsie si to vyskusat…

Acidumka pred Vianocami som objednavala z Notina vzorky, co som chcela parfum a potom po sviatkoch som si aj cele flakoniky objednala, co sa mi pacili. Myslim, ze z tade sa kupovat oplati aj po stranke spolahlivosti aj cien :wink:
Nemas ani predstavu, co by si chcela??

Acidumka pozeraj teraz take letne vone. Nieco co obsahuje ruzu, ribezle a taketo zlozky, co su svieze, pekne, ze uplne cloveka tak osviezia, tak prijemne budu posobit aj na toho druheho. Nie len na tvojho muza, ale na kohokolvek kto vokol pojde :slight_smile:

  • tak to si potom dobre vyriešila. Že najskôr vzorky a na základe toho si sa rozhodla, je to super, že aspoň tak človek predíde sklamaniu, no nie?
    Aspoň presne vieš, čo môžeš očakávať. -

Ruza vonia krasne, ja mam rada aj vanilku, ale ta zase niekomu pripada taka akoby tazsia alebo co, ale mne sa paci, ked je este super skombinovana s inymi zlozkami, tak pre mna to vie byt ozaj zazitok samotna vona.
Mamka ta zase ma rada pizmo, takze je to ozaj u kazdeho variabilne :slight_smile:

Vanilku ja nemusím, tá je pre mňa taká, neviem či silná alebo akoby som to povedala. Tak mi celkom vadí, keď ju cítim. Ale tak ako si napísala každá máme rada niečo iné a preto je fajn, keď si môžeme prečítať zloženie alebo priamo vôňu skúsiť :wink:

Sklamaniu áno, ale ja som sa napríklad sa bála toho, že aby mi to prišlo v poriadku domov všetko. Aby to bolo dobre. To bola skôr moja taká väčšia obava. Ale aj tá odoznela, keď prvýkrát som si objednala, len je takéto nakupovanie veľmi návykové, aspoň teda pre mňa sa stalo :smiley:

ruzu mam aj ja rada a celkovo aj kvetinove vone a to rozne :slight_smile: hlavne teraz v lete potrebujem aby vona bola krasna, jemna a taka svieza, lebo v tomto teple ozaj potrebujeme osviezit, nieco lahsie pouzit a nedavat si na seba nieco tazke :slight_smile: teda ja to tak vnimam a teda tych parfumov s kvetinkami je ozaj kvantum cize je z coho vyberat kazde leto :stuck_out_tongue: