Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

v zime som este vymyslala a nechapala som ako mozete cez internet kupovat taketo veci a teraz ja uz mam za sebou asi dva nakupy cez Notino, ze som si objednala jednu dve veci :smiley: mala som zo zaciatku obavu, ze ci sa mi to oplati skrz dopravu, ze ci ta cena sa nevyrovna, ci to potom nebude rovnake akoby som si to kupila niekde v kamennej predajni ale vobec nie, normalne sa mi taketo nakupovanie aj zapacilo :smiley:

  • tak myslím, že to by si nemohli dovoliť len nejako light zabaliť, musia si dávať pozor aby to dobre bolo zabalené aby po ceste sa parfumu nič nestalo. Takže u teba vznikla takáto novodobá závislosť? :stuck_out_tongue: -

Povedz mi u koho by sa z toho nestala závislosť?? :smiley:

no ty si tiez jedna z tych, z nas, co tomu prepadla, co? aspon teda podla toho, co pises sudim, mi to tak pripada :smiley:
jasne, ze sa da velmi rychlo tomu prepadnut, ak pride clovek na to, ze na tom eshope su dobre ceny, znackove parfumy a hlavne originaly :stuck_out_tongue:

To nie si sama, co si to mysli :slight_smile: Vela ludi si to mysli, zije v tom presvedceni, ze je to jedno, ze sa to vyrovna, ale realita je uplne ina!

Realita je iná, ja som prišla na to, keď som nakúpila prvýkrát :slight_smile:
A pri niektorých parfumoch je dokonca aj doprava zadarmo, čiže sa tam nemá čo vyrovnať potom. Takže za seba môžem povedať, že sa to ozaj oplatí :slight_smile:
Pre mňa je oveľa lepšie vyložiť si nohy, poobjednávať čo chcem a zaplatiť len zlomok toho jak by som mala platiť na predajni niekde :slight_smile:

hej hej - napríklad o tej doprave zadarmo som ja netušila, to len náhodou som si všimla, keď som si objednávala začiatkom roka nejaký parfum, viem, že to bola novinka a prihodila som si aj ďalšie veci a kukám, že dopravu mi nenarátalo, tak som sa tešila jak malé dieťa, že ešte aj na tom som ušetrila :smiley:

Vybrala som si parfum uz konecne po dlhsej dobe :slight_smile: Je to priblizne mesiac, co mi trvalo kym som nasla ktory by mi sedel, ktory by sa i pacil :slight_smile:
Ozaj letnych voni je kvantum :open_mouth: A vybrat jednu to je pfuuu problem :smiley:

Je to problém, hneď viac by si vzala čo? Poznám nič si z toho nerob :smiley:
Ale už trošku keď nakupujem cez Notino sa učím tak krotiť, aby som si nenahádzala úplne plný košík :smiley: Snažím sa tak viac s rozumom, s rozvahou objednávať, že ozaj len také veci čo viem, že je treba, že to budeme využívať :stuck_out_tongue:

…praveze ja ked takto nakupujem tak mam take nutkanie si kupit ovela viac ako realne som planovala, ako realne potrebujem… :smiley: :smiley:

To sa vôbec neboj, to si na jednej lodi s mnohými z nás, tiež sa musím krotiť, sama sebe nastavovať hranice, aby som čosi neprepískla, ale tak dopriať si z času na čas musíme. Veď treba si urobiť radosť, no nie??

treba aj sebe, ale ja napriklad mnohokrat kupim radsej niekomu inemu, ze urobim radost, ci uz segre alebo mamine alebo aj drahemu, ze objednam nieco, len tak, ked to necakaju, len aby som videla ten usmev na ich tvari :slight_smile:

Áno, to aj ja, ale sebe ešte radšej, a viem sa z toho tešiť aj niekoľko mesiacov :smiley:

neni nad to potesit samu seba co? ale zase netreba to ani s darcekami pre seba nejako prehanat, ja napriklad nemusim mat novu vonu kazdu chvilu, hlavne ked uz sa rozhodnem, ze si nejaku zaobstaram, tak musi byt pekna, kvalitna a pouzitelna na rozne prilezitosti, ze aj na bezne nosenie a aj ked ideme niekam do spolocnosti, do divadla a tak napriklad :slight_smile:

Ani nehovor, fakt by som kadeco povyberala, len nemozem zase byt nejako chamtiva, predsa len by som asi nevyuzila keby som si ich viac povyberala, tak postupne musim ist na to :stuck_out_tongue:

a to je k nicomu, ze by ti parfum niekde len tak stal rok len preto, ze ho nevyuzijes, to suhlasim, neoplati sa nakupovat zbytocne vela a nejako akoby do foroty, akoby moja babina povedala :slight_smile:
radsej menej a zase castejsie, cize viac prilezitosti robit si radost :stuck_out_tongue:

najma ked je dobry parfum, tak jeden ti velmi dlho vydrzi aspon teda mne ano :slight_smile:
takze staci raz za cas si nejaky parfum kupit :slight_smile:
ja si zase skor, teda castejsie nejaku tu kozmetiku doprajem, pretoze to viac minam, vo vacsej miere :smiley:

Aký máš teraz? Myslím aký si si naposledy kupovala, ja teraz premýšľam, že by som si na jeseň niečo nové kúpila, nejakú takú korenistú, predsa len keď príde zima už, že prvé mrazy, babie leto, tak taká korenistá viacej vynikne si myslím :stuck_out_tongue:

ty si blazon, dobre, ze je teplo este a ty uz zimu privolavas :smiley:

Haha tiez som sa na tom zasmiala. Ale tak ma pravdu, sak dnes napriklad mam pocit, ze uz je jesen a nie august. Aspon teda podla pocasia. Baby kamoska bude mat narodeniny okruhle a chcela by som jej kupit nieco co ju potesi, nieco take luxusne, aby vedela, ze ju mam rada, aby som jej nekupila nejaku zbytocnost a premyslala som, ze nejaky parfum, nejaku taku kazetu, kde toho bude viacero ale neviem po com siahnut :frowning: