Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

samozrejme, lebo cez Notino si vies objednat rozne zname znacky a kvalitne parfumy, zatialco v drogerii su vacsinou len take vody, co vela nevydrzia a teda ja za nieco take by som dnes peniaze nedala, dnes vo velkej miere staviam na kvalite, na trvacnosti vone, to je pre mna velmi podstatne :wink:

To súhlasím, ja som si raz tak kúpila dáku voňavku, ale to nestálo za veľa, teraz na jeseň som si zaobstarala novú vôňu.
Som už cítila, že chcem nejakú zmenu. Proste niečo iné, čo som doposiaľ používala na seba a teda myslím, že táto jesenná zmena mi fest prospela a zachvíľku zase letnú vôňu budem naháňať :smiley:

Takéto zmeny z času na čas sú potrebné aj pre našu psychickú pohodu, o tom viem tiež už svoje :slight_smile:

…tiez som si kupovala asi v novembri, najskor som chcela vzorky, ale uz som tak chcela novu vonu, ze som sa zobrala a isla som do parfumerie ovonat nieco nove…a som si potom objednala…aby som nemusela cakat…ja ked nieco chcem ja som taka nedockava…ze najradsej by som mala vsetko uz aj hned…:smiley:

Ako som uz raz pisala, moc k tymto veciam vztah nemam, ale ked citam, co pisete a ake ste z parfumov nadsene, tak uvazujem nad tym, ze by som tiez si nejaky kupila konecne po rokoch, tak by som sa potesila, keby ste mi poslali co sa vam momentalne zapacilo :slight_smile:

Kiežby som si mohla povedať toto, čo ty, že nemám k tomu vzťah. By som toľko peňazí ušetrila :smiley:
Ja si veľmi rada kupujem, aj parfumy, aj kozmetiku, to sú veci ktorých predsa len nikdy nie je dosť a keď začnem niečo vyberať na Notino a ťuknem len, čo je v akcii, tak si poviem a ešte toto a ešte hento a keď mi príde domov obrovský balík tak len kukám, že ups asi som to zase prehnala :smiley:
Ešteže drahý tieto veci dajak poslednú dobu prehliada a nerozčuľuje sa :smiley:

vysvetlis mi toto, ze ako je mozne, ze to prehliada? lebo ten moj ten vyciti toto na velku dialku, ze chcem nieco kupit alebo ze som kupila :smiley:
jak keby mal radar :smiley: co si kupila naposledy??

Ahoj, naposledy som si ja napriklad kupila kondicioner, olej na vlasy, parfum, ale taky mensi, co si bravam ked chodime niekam na vikend, na dovolenku a tak, taky sup do kabelky :slight_smile:
A tiez som si aj ruz objednala, ale ten som zatial mala na sebe napriklad len raz, lebo zatial som taku nejaku prilezitost nemala. Len na Vianoce som si ho dala a teraz pojdeme na ples, tak tiez si ho dam :slight_smile:

Toto a kupovat si cez internet?? Ved staci zajst do drogerie a kupim si co potrebujem nie? Preco radsej takto kupujete?

v drogerii nenajdes taku ponuku a take ceny ani nahodou, ja do drogerie chodim, len fakt ked nejake zakladne veci nam treba, inak kozmetiku a parfumy, sampony, dekorativku a vsetko toto si objednavam cez internet, je mi to tak lepsie, je to rychle, vyberiem co chcem a casto lapim aj akciu :stuck_out_tongue:

To mozes, ale ci zozenies original a za dostupnu cenu takto, tak to ti teda garantovat myslim, ze nevie nik :smiley:
Mne skoro zabehlo, ked som si precitala tvoju otazku, ale tak jasne, je to aj o tom na co sme nauceny, co mame rady ake vone :wink: Ale treba stavat na kvalite a na trvacnosti :wink:

ako si napisala, ze vela je to o tom zvyku, mne bolo divne, ked som tu citala o tom, ze nejake baby pisali, ze parfum vydrzi aj ceny den na nich, som len kukala vtedy, ze to cosi take neni mozne :smiley:
no dosla som na to, ze som pouzivala nekvalitne vone, kedze mne ziadny tak dlho nevydrzal :smiley:

  • je to tak, je to o tom na čo sme naučené, čo nám sedí, nesedí :slight_smile: Ale nakupovanie cez internet, to ja môžem povedať, že vo svojom okolí si všímam, že tomu sme prepadli všetky ženy, aj moja mamina dokonca a to teda tá si vie akurát tak počítač zapnúť a obchody nájsť :smiley: -

Toto som tiež svokru naučila, tá nevedela pred časom ani len počítač zapnúť, tá furt volala keď niečo chcela. A teraz si nájde na Notino, čo chce pošle mi to do mailu a ja jej to objednám.
Ešte sme sa nedostali k tomu aby si vedela urobiť objednávku, síce asi by to bolo jednoduchšie ako toto, že mi to posiela, ale tak zatiaľ je to v pohode, zatiaľ mi neposiela takéto maily často, takže sa to dá zvládnuť :smiley:

To máte takýto super vzťah? To ste skoro ako kamošky, nie??

Aj ti nieco nedavno posielala? Lebo ja som vam pisala, chcela som nejaky konkretny typ, znacku, aby som vedela, co vyskusat, co sa oplati, lebo kvalitny parfum nie je najlacnejsia zalezitost a preto ked uz dam za nejaky peniaze, tak by som bola rada keby to stalo za to.
Aby mi vydrzal, aj sa mi pacil, aj aby ho vnimali ludia okolo mna :stuck_out_tongue:

ako kamosky zrovna byt nemusia, ale tak niekedy sa da aj so svokrou celkom dobre vychadzat, len ide tam o to aby sa nestarala do zivota nejako moc, v takych pripadoch sa to da zvladnut :wink:

Záleží čo máš rada. Chceš niečo sladké? Alebo kvetinové? Alebo skôr niečo také ako vanilka alebo čo? Lebo nie každej sa nám páči to isté.
Mne niektoré druhy napríklad nesedia. Ale teraz, čo mám takú obľúbenú tak to Paco Rabanne Lady Million, ale nie klasiku, ale Empire, to je hotová láska pre mňa. Podľa mňa je to poriadne návyková vôňa, taká ovocná, svieža a to je to, čo ja môžem :star_struck:

Tak ako kamošky nie, ale tak dobre vychádzame, každá sem tam musíme urobiť nejaké tie ústupky, keď ide o nejaké rodinné veci, ale tak zakaždým sme si našli k sebe cestu. Predsa len sme už rodina a dúfam, že už to nikdy inak ani nebude :slight_smile:
@barca786 Posielala, Karl Lagerfeld Private Klub to je voňavka, čo teraz jej mám objednať a ešte aj nejaké vône do domu chce, aby im to prevoňalo všetky miestnsti :slight_smile:

Tuto vonu som pred nejakym casom aj ja skusala a mne sedela, ja som si ju dala na seba a postupne som ju uz necitila, ale ludia co presli okolo mna tak ti ano :hugs: