Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Nerozumiem, co sledujes touto tvojou otazkou. Co je akoze zle na tom, ze nejdem do obchodu, ale kupim si co chcem cez internet? Mne na tom teda nic divne nie je.
Dobre su veci, co by som takto nekupovala, ale taketo bezne veci ako kozmetika a drogeria, tak s tym nemam problem, ked mam jasnu predstavu o tom, ze co vlastne chcem.

Takto by to aj malo byt, neviem si ja napriklad predstavit to, ze by som na sebe vonu citila cely den, myslim pod nosom, neviem ako to popisat, ked mi nejaka nesadne a citim ju cely den, tak ma z nej az hlava dokaze boliet. Ale ked je vona dobra, ze mi sadne ako uliata tak ju citim len chvilu a potom moj nos uz nejako neprovokuje :slight_smile:

ale tak toto je take normalne, to je to co som aj ja pisala, ze si myslim, ze ide o take to vychadzanie v ramci normy :slight_smile:
Tiez to poznam.
Sabkasabca kazdy to ma inak, kazdemu to inak vyhovuje aspon teda podla mna. Ono vela zalezi aj od toho kde sa ten parfum dava, mal by si davat na pulzujuce miesta tela :wink:

Teraz neviem, či si toto mne písala alebo kočke nado mnou? :slight_smile:
Už som urobila tú objednávku, čo som písala, zase som poobjednávala toľko toho, že neviem či ma muž nepohne, keď mi to zbadá, keď mi ten balíček dôjde :smiley: Ale tak aj jemu som prihodila takú maličkosť aby nemohol povedať, že jeho potreby som odignorovala :smiley: :smiley:

ty si takyto maniak na tieto veci? ja si rada kupujem vonavky, len som nazoru, ze tiez netreba toho kupovat zbytocne vela, netreba mat do zasoby taketo veci doma, k comu by to bolo :slight_smile:

Rovnako si aj ja kupujem parfumy. Cez Notino som si objednávala cca pred mesiacom, s kamoškou naraz, lebo bola u mňa a sme sa rozprávali, že nemá ani ona vôňu, tak sme sedeli večer s vínkom v ruke a sme preberali, vyberali, toľko sme toho objednali, že keď to prišlo, som len zírala a v hlave som si hovorila, že sme to asi prehnali :smiley: Ale tak teraz zase budeme mať pokoj na dlhšie :slight_smile:

Malo by to asi v kazdom smere platit, ze vsetko s mierou a bude nam dobre po kazdej stranke!

Toto tak byva ked sa pozabudnes objednas, ja som si zvykla objednavat veci na dobierku, ale poslednu dobu reku nie budem si to platit vopred aspon ma to nebude tak boliet ked mi pride balik :smiley:
Len neviem ci robim dobre co robim, lebo tiez mam pocit, ze zacinam akoby stracat mieru :smiley: :smiley:

kocky, ja som este v novembri vymyslala, ze co si kupim, po akej voni siahnem a objednala som si od YSL a teda toto je laska! :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: aj moj muz prisiel, ze super, ze citit, ze som zmenila parfum a ze toto som aj jemu trafila do vkusu :yum: :drooling_face:
vonavka

vyzera luxusne, aj ten flakonik vyzera dobre :slight_smile:
vies co je sranda? ze su chlapi co vobec toto neregistruju, ze nevidia ani ci sme nafarbene, ci mame novy uces, ci mame novu vonu, ale niektori zase su na toto ako keby mali radar, ze to vedia vycitit :slight_smile:

Sú takí, ale povedala by som, že teraz je práveže viacej takých, čo to registrujú. Čo sa aj o seba v tomto smere viacej starajú.
Každý je iný, no môj názor je, že mali by sme voňať lebo to hovorí často aj o našej povahe. O tom, či sme živšie alebo práve naopak kľudnejšie, aj výber vône podľa mňa o tom vypovedá :stuck_out_tongue:

Po tejto bazi moja sesterka, ta inu vonu ani nechce, ta len tuto a strazi si ju ako oko v hlave. Vsade ju nosi so sebou :smiley:
Hovorila, ze tolko toho uz poskusala, ale ze tato jej sadla ako uliata a ze teraz uz ju menit nebude. Len dostat ju za dobru cenu to nie je take jednoduche, na kamennej predajni su na nu pekne sumicky, mne sa az oci z toho zatocili.

to ano, ja napriklad to vidim aj na sestrach, jedna je taka energickejsia a druha praveze taka kludnejsia a kazda pouziva uplne ine druhy voni, co presne hovori o ich povahe.
Je to zaujimave velmi. Kubiara prosim ta kolko stala??

Tak ako píšeš, dobré je mať takýto príklad pri sebe, že si to vieš porovnať, preto ja napríklad sa ani nečudujem, že s niektorými kamoškami máme iný vkus, je to normálne, či už sa to týka mužov alebo parfumov :smiley:
Na jednej strane aj dobre, že máme rôzny vkus :smiley:

nielen tebe sa zatočili…myslím, že tie ceny vedia nemilo prekvapiť pomaly každého…najmä keď si pozrieš a porovnáš ceny, tak uvidíš rozdiel…len sú ľudia, ktorí si neporovnávajú ceny, tak nemajú prehľad aký je rozdiel, čo je za problém…emanna pozerala som tú voňavku na Notino a tam tá najväčšia vychádza necelých 79€…čo bežne vychádza okolo 130€, čo som videla…

Taka je nejaka cena, co som aj ja videla, ale teraz je s touto vonavkou aj celkom problem ju zohnat, aspon teda v parfumeriach, co registrujem :wink:

PROBLEM ZOHNAT? - myslim, ze nielen s touto vonavkou, aspon teda co som pocula od kamosiek, nastastie ja som nemala problem kupit ziadnu vonavku :slight_smile:
Vsetky, ktore som si ja vyhliadla som nasla na nete bez problemu a aj na sklade. Cize ja som nemusela zhanat, nahanat sa niekde :slight_smile:

Ahojteee.
Tak mne už prišiel balík tiež. Bála som sa toho, že či ma môj muž nepohne, keď mi to príde, ale nie. Dokonca mi ho bol aj prevziať, čo som len oči otvárala, že nemal s tým problém, keďže ja som momentálne bola v obchode. A došla som domov a balíček otvorený a našiel si to svoje, čo som mu vybrala :smiley: Asi bolo mojím jediným šťastím, že som objednala niečo aj pre neho :smiley:

To suhlasim, ale tak co narobime. Ceny su ake su a je len na nas, ze za aku cenu co kupime, ti poviem, ze poznam kocky, co si vobec neporovnavaju ceny, ze neriesia, kde co kolko vychadza. Takze tie museli podla mna uz tak preplatit veci a zbytocne :confused:

…bezna cena je trochu dost uletena…akoze za dobry parfum si zaplatim…ale niektore obchody to fakt, ze prehanaju a take ceny si davaju, ze dovi dopo!..