Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

ahojteee objednavali ste teraz niekto vonavky??
nie je problem s dodanim v momentalnej situacii?? chodia balicky, ked si nieco cez internet objednam?

ja som si v sobotu z Notina objednávala… len prirodzene to ešte nemám doma, ale očakávam, že mi balík príde, v pohode sa mi dalo objednať… len jak som doma, že sme si dali taký dobrovoľný detox od ľudí, tak mi trvalo dlhší čas, kým som vybrala, čo chcem…
lebo som mala čas prejsť celým eshopom… pozrieť všetky parfumy, aj vône do domu… a po pravde som objednala viacej toho ako som pôvodne mala v pláne, ale nevadí teším sa keď to príde… :smiley: :smiley:

Mozno ze bude dlhsie dodanie trvat, lebo myslim, ze teraz je dost velky aj napor na internetove obchody, ale tak uvidis. Potom daj vediet, ze kedy ti to prislo a ci vsetko, lebo co som kukala ine obchody akoze nie s parfumami, ale skor s turistickym oblecenim a tak, tak som videla, ze problem s mnozstvom tovaru, ze niektore veci sa nedaju ani zohnat. Esteze tento eshop, co si pisala ma siroku ponuku a nemusime sa niecoho takeho bat :slight_smile:

…esteze mame rozny vkus…ze kupujeme rozne veci…:stuck_out_tongue:

@katkoslava Prišlo ti už to, čo si objednala?
Chcem vedieť ako je to momentálne, či sa čaká dlhšie alebo nie, lebo by som chcela aj nejakú kozmetiku a neviem či rýchlejšie by nebolo ísť do obchodu, aj keď kvantum ľudí je furt všade :frowning:

Nemyslím si, že by to malo trvať dlhšie, to by bol aj nejaký oznam zrejme na eshope. Viem, že kamoška si stan či čo objednávala z nejakého obchodu internetového a tam bolo dodanie dlhšie, tá čakala cca dva týždne kým jej to prišlo.
Ale pri tomto obchode, čo písala @katkoslava sa báť nemusíš prečo aj :slight_smile:

nieco sa aj zmenilo?
po cenovej stranke pri takychto veciach? ci ani moc nejako nie? myslim, ci su v nejakej velkej miere vypredaje alebo tak, potrebujem aj pre seba aj pre draheho novy parfum, tak si budem musiet aj ja uz najst chvilku na to aby som si vylozila nohy a coto pozrela, kamoska ta mi spominala, ze nasla nejake lacne napodobeniny parfumov, ze to skusi, no ja to nechapem, naco toto ludia robia? :confused:

Prečo by mali byť výpredaje? :smiley: Osobne nerozumiem tejto tvojej otázke. Napodobeniny parfumov? Tiež poznám jednu kočku, čo sa tomu venuje, čo také objednáva, aj predáva a čudujem sa, že to niekto kupuje. Ja som mala vo zvyku kúpiť si parfum raz za čas, ale v parfumérii originál, ale musím povedať, že za posledné roky išli tak ceny hore v parfumériach, že dovidenia a do toho ešte aj toto, že predajne zavreté a ja som doma ostala s kvapkou chloé :smiley:

Isli tento rok hore ceny vsetkeho nielen parfumov, ale ozaj aj potravin, takze toto, co pises ma ani neprekvapuje, ale asi je to aj o tom, ze isli hore ceny podnajmov a takychto veci, predsa len vyssie vydavky a niekde tie peniaze oni predsa len zohnat musia. Preto ja radsej objednavam cez net a nemusim sa vyssimi cenami vobec rozculovat :stuck_out_tongue:

suhlasim, ani ja nemam rada, ked niekde je taka cena a kusok inde zase uplne ina, to niekedy nerozumiem na zaklade coho si niektori tie ceny davaju, to mi pomaly rozum zastavuje, ale tak esteze mame moznost vyberu, no nie?
aj preto, ze ma lakaju dobre ceny, som si vcera urobila mensiu objednavocku na Notino :crazy_face: ale pssst lebo muzovi som nepovedala :shushing_face: :face_with_hand_over_mouth: :joy:

samozrejme, už to mám doma… už je to nejaký ten čas čo to mám doma…
vôbec to netrvalo dlho… dva dni či tri to trvalo… takže je to v pohode netrvá to vôbec dlhšie ako za normálnych okolností… a to ozaj si myslíš, že rýchlejšie by bolo ísť do obchodu?.. v dnešnej dobe o tom teda dosť pochybujem, že by to bolo lepšie a rýchlejšie :smiley:

A coze mu musis hovorit vsetko? Ked si to nepovedala jemu :smiley: Tak povedz aspon nam, ze aku mensiu, co si si do kosika hodila??

Rýchlejšie ťažko, aj mám problém sa do hodiny otočiť v obchode keď idem len pre rožky alebo pre nejaké základné potraviny, takže pochybujem, že takéto veci by sa v drogérii dali zohnať rýchlejšie. Ja by som asi o nervy prišla, takže ja odhadujem, že moje najväčšie odhodlanie aj ďalšie mesiace bude len pri tom, že maximálne do potravín pôjdem :smiley:

Veď toto, lebo všade o polovicu menej košíkov, viacej sa ľudia po obchodoch motajú, že nejdú rýchlo že len toto potrebujem a idem ďalej, ale človek sa už viacej rozhliadne, keď tam ide, tak sa to všetko zbytočne predlžuje :confused:

Z kade si mam kocky objednat parfum, ked chcem original? :slight_smile:
Ked chcem aby som si ho na seba rano dala a este vecer ho budem citit?? Ci chcem moc?

vobec nechces vela, toto ti splni kazdy originalny znackovy parfum - aspon ja co som mala take doposial tak kazdy mi tak vydrzal, nemusela som ho vobec so sebou nosit v kabelke :wink:

Nieee je to len o tom, že nekúpiš si nejakú lacnú napodobeninu, nejaký parfum, čo sa na originál len snaží hrať. Lebo je už veľa “značiek” ktoré sa snažia napodobniť originálne vône, kvalitné značky, ktoré už majú nejaké to svoje meno vybudované, ktoré majú intenzívne a dlhotrvajúce vône, takže treba byť opatrný pri kúpe, keď budeš cez internet kupovať, tak len cez spoľahlivé internetové obchody

Je to veľká úľava, najmä ak si zvyknutá nosiť malé kabelky, ako som si ja zvykla. Kedysi som nosila veľké kabelky, tie shopper či ako sa volajú, len aby som bola schopná všetko do nej dať. Ale časom som to úplne prehodnotila, šak nemusím furt so sebou vláčiť kvantum vecí a zbytočne.

nekupuj hlavne v kamennych predajniach, sice maju original parfumy, ale zbytocne tu vonavku preplatis a tvoja penazenka potom trpko zaplace :frowning:

toto ti mne teda nenapadlo uz hoooodne dlhu dobu :smiley: a teraz sa uplne obchodov vystriham, takze cosi taketo u mna vobec nehrozi :smiley:
niekto moze sice povedat, ze parfum treba citit ja nehovorim, ze nie, ale da sa to riesit aj formou vzoriek :wink: