Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

macca kazdy mame rovnaku moznost a je na nas jak to vyuzijeme no nie? :smiley:
vies ja rada nakupujem cez internet z viacerych dovodov, ale najma nikto nevidi kolko toho kupujem a ako casto :smiley: ked som sla do obchodaku to hned drahy vedel, ze kde som co som nakupovala a takto tak trosku straca prehlad :smiley:

Len kočky teraz ako prišlo toto teplo tie 30tky, tak ja som došla na to, že nemáme doma nič, ani jeden krém opaľovací ani nič také, tak tiež šup som pohádzala na nete do košíka a objednala tak dúfam, že mi to príde čo najskôr nech sa môžem ísť slniť, teda pevne verím, že počasie vydrží, že ma nesklame, keď si už tak zálusk robím :smiley:

esteze hovoris, ved my tiez nemame, minuly rok som dominala co sme mali a akurat to vyslo, ze sme minuli posledny krem a potom prisli uz studene dni, uz teplo odislo.
Ale vies co je dobre? Mat nielen kremy, ale aj panthenol, ten tiez si si mala objednat, chladivy sprej, po opaleni velmi dobre padne :wink:

Mam rada take echt koreniste. Tieto co som mala doposial akoze pekne vonali, ale chybou bolo, ze len chvilocku. Uz som sa rozhodla, ze si teda nebudem viacej cez kamosku kupovat, nech nevyhadzujem peniaze zbytocne uz. Ako viem si zistit ci teda vona je original? Viem to aj nejako podla obalu?

Áno ten je dobrý, u nás must have, keďže ja som beloba a mňa hneď spečie na totálku. https://www.notino.sk/altermed/panthenol-omega-pena-po-opalovani-s-aloe-vera/ Tento máme a nedám naň dopustiť, tá pena je veľmi príjemná. A zvlášť si ešte objednávam aj masť na pleť, takú ukľudňujúcu. Musíme sa starať nielen o pleť, ale aj celkovo o pokožku! :wink:

nie je to eshop cisto s vonavkami? to som sa zase raz kopla? :smiley: uplne som si to myslela, je to znamy eshop uz som o nom akoze dost pocula ale este ani raz som neobjednavala a netusila som ze aj taketo veci tam maju - novinka pre mna a riadna :smiley:

  • nie nie kadečo sa dá objednať. Kamarátka si nedávno objednávala z tade aj štetce na maľovanie, takže fakt kadečo, ale ja som si doteraz len parfumy, lebo tie sú pre mňa alfou a omegou. Na tom podľa mňa stojí naša ženskosť a na peknej vôni by sme mali stavať. Mne niekedy ani nevadí, že idem dakde medzi ľudí nenamaľovaná, ale by mi fest vadilo keby som išla bez toho aby som si na seba dala parfum :smiley: -

Lenze mas istotu, ked takto nakupujes, ze ti pride dobra a kvalitna vona, ktora ti aj vydrzi? Alebo jak to zistis co sa oplati kupit a co ee? :slight_smile:

Mas istotu ked nakupujes cez spolahlivy obchod, ktory ti garantuje kvalitu.
Myslis oplati z akeho uhla pohladu? Ja si niekedy aj ceny porovnavam, ale teda este sa mi nestalo, ze by mi niekde vysla lepsia cena niekde inde ako na eshope, cez ktory som zvyknuta objednavat.

ISTOTU MAS AK KUPUJES CEZ ZNAME OBCHODY - istotu napriklad mas v kamennych predajniach, akoze v parfumeriach a tiez pri znamych spolahlivych eshopoch.
Boli casy ked som kupovala v normalnych predajniach, ale raz ked som videla ake rozdielne ceny su na internete a ake su v predajniach tak mi skoro oci z jamiek vyskocili. Cize som zacala nakupovat takto z pohodlia domova a vyhovuje mi to. Ale tiez by som nemala odvahu len tak z akehokolvek obchodu kupovat, ze len na zaklade ceny, pretoze je fakt, ze su aj take, ktore original parfumy nemaju, len sa tak tvaria.

tiez som na tom podobne, teda aspon tie prve razy na slnku su pre mna dost problem. Ale potom ked si uz telo zvykne, tak je relativne dobre, ale tak ovsem to trva, nejde to len tak rychlo akoby som si predstavovala :smiley:

…istota je cca rovnaka ale ceny su rozne…a to je na zamyslenie…

ANO - to som myslela :slight_smile:
Ale tak su ludia, ktorym to nevadi, ktori na cenu vobec nepozeraju ze proste nieco chcu a hned si to aj kupia bez ohladu na to co to stoji. Ja by som si mozno tak nakupovala keby som mala penazi navyse :smiley:

nemate nahodou skusenost s touto vonou? Replica Beach Walk?
vyhodilo mi ju v jednom obchode ako vonu tyzdna a zaujal ma jej nadcasovy dizajn, styl flakonika, lebo je to take minimalisticke a preto zvazujem, ze by som vyskusala, len chcela som vediet, ci niektora neviete co je to zac ci nepoznate :slight_smile: nech nejdem uplne do neznama

To som v zivote ani len nieco take nepocula, to je nejaka znacka ci nazov parfumu? Ja mam skusenost len s Chloe, to je jedina vona, ktoru som doposial pouzivala a pouzivam.
Mam respekt nejaky pred tym zeby som nieco nove vyskusala.

Toto je ale toaletná voda nie? Taká ozaj, že letná a v základe by som povedala, že pižmo cítiť, hej??
Lebo som si našla flakón, že ako to vyzerá a teda už som ju videla, švagriná sa mi vidí, že mi nedávno dávala niečo takéto ovoňať, ale neviem či si to nemýlim.
Dá sa z nej objednať aj nejaká vzorka?

Aj podla obalu, ale vona ti ovela viacej priblizi to, ci je to kvalita alebo je to len nieco, co sa chce na origos vonu hrat. Ak je nieco parfumovana voda a nevydrzi ti az do vecera, tak to nie je original, to o tom som viac ako na 100% presvedcena :slight_smile:
Ale ked budes nakupovat zo znamych obchodov, tak toto nemusis vobec riesit :wink:

…ked nepoznas nejaku vonu tak si zajdi niekam do parfumerky a pytaj sa na nu a vyskusaj si ju…akoze viem, ze predavacky tam asi trosku nasrdis…najma ak si ju tam potom nekupis, ale si ju objednas cez internet ale co ta je po nej a ty aspon budes vediet ako vonia…aka to je vona…ako dlho vydrzi a pod…a ptoom uz len objednas… :smiley:

Keby som sa mala takto zamýšľať nad tým, čo si predavačky myslia, tak asi nikdy by som si žiadnu voňavku neskúsila :smiley: :smiley:

niekto ma rad v lete prave toaletnu vodu… ze nie je taka silna, intenzivna ako byva parfum… takze ja v tejto voni, co napisala vobec nevidim problem prave ju podporujem v tom aby si ju zaobstarala paci sa mi aj ten obal, je taky minimalisticky… :wink: