Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

@emanna Aj ja tak, niekedy máme toho doma toľko, že neviem čo skôr, čo pomíňať a teraz nič, ja som len kukala, že úplne som stratila prehľad, ale to asi aj preto, že dlho bola zima, že mi nad opaľovaním ani nenapadlo premýšľať.
Ten som tiež objednala, lebo ja pol hodka na slnku a som jak paprika :smiley:

@patzinka Niektoré veci až príliš prežívame, niektoré predavačky zvyknú akože sa vytočiť kvôli tomu, keď nekúpiš, ale je to čisto tvoje rozhodnutie a svojím hnevom si nič nepomôžu, nedonútia ťa kúpiť si niečo. A tiež si myslím, že keby boli v pozícii ako my, že majú možnosť vybrať si, či si kúpia voňavku v obchode za drahé peniaze alebo za dobrý peniaz z netu tak myslím, že aj ich voľba by bola úplne jasná.
Ja už niekoľko mesiacov nakupujem cez Notino a teda je to parádička :slight_smile:

Nestalo sa ti, že by ti niečo z objednávky neprišlo alebo tak? Lebo mne sa to pri iných eshopoch pravidelne stáva a teda som už z toho na nervy. Lebo mnohí majú na stránke, že na sklade a pritom realita je iná :confused:

tak to neviem z akých obchodov a čo si nakupovala, ale teda mne sa toto ešte nestalo… a to teda ako vidím tak môžem byť happy, že ešte som sa s takým nestretla… :slight_smile:

…ked nakupujes cez overene obchody, tak nemas problem s takymito vecami…cez ten obchod co pisala katuska nad tebou objednavam aj ja a maju vsetko na sklade…vsetko vcas dodaju a to je to najviac…bez problemov…nemusela som zatial nic riesit ziadne problemy alebo co…:slight_smile:

aj taketo veci? to som nevedela, myslela som, ze len vonavky :slight_smile:
pocula som len o tom, ze dobre ceny maju na vone, ale nejako som tomu viacej pozornost nevenovala, lebo ja si tieto veci sama nenakupujem :smiley:

Nie nie kadeco, len ponuka je asi najsirsia co sa tyka vonaviek aspon teda mam taky pocit. Kazdu chvilku po pravde nieco kupujem. Aspon za posledne mesiace, lebo ked som aj sesterkam spomenula ze co som si objednala kupila, ze aj drogeriu som zacala cez internet, ze sampony, kondicionery a vsetky taketo veci, tak hned sa pridali, ze chcu aj oni :smiley:
Tak pravidelne utracame peniazky :smiley:

…sak ale neni to tak lepsie?..usetrite aj na doprave a istym sposobom setrite aj prirodu kedze to nemusia viackrat balit…akoby museli keby ste si to zvlast objednavali takze ja to napriklad kvitujem…:wink:

Haha tak hned je dovod nakupovat :smiley: Aspon mam vyhovorku ked bude kamoska objednavat a si k nej nieco prihodim, diky si poklad :smiley: :smiley:

toto som si aj ja myslela, ale uz si nemyslim, pri prvej objednavke som si ozaj objednala len vonavku lebo som nemala nejako cas eshop prezerat, ale teraz pred par tyzdnami som mala a objednala som si napriklad aj toto :slight_smile: https://www.notino.sk/makeup-revolution/neon-sada-lakov-na-nechty/ teraz v lete su neonky podla mna must have a taky lak veru nemam doma ani jeden tak som si musela este aj toto zaobstarat a su super :wink:

Juuuj ani nehovor taketo farby mam rada na nohy aj na ruky, na dovolenku ako vysite, a ked si obujem co mam take krasne slapky biele tak v tom to perfektne vynikne :wink:

nohy? vieš na koľkokrát si ja lakujem nechty kým si ich ako tak pekne? to je akože vec pomaly na celý deň aby boli aspoň ako tak k svetu, mne sa tak ruky trasú no proste sama si to neviem pekne urobiť, ale jak sa hovorí, že upravené nechty veľmi veľa hovoria o žene, tak sa snažím :smiley:

To na toto som aj ja smatlava, ale netrapim sa tym, o nechty sa staram, aj ked si ich nelakujem, podstatne je, ze ich nemam spinave a skor sa venujem tomu aby som vonala a aby som bola upravena, namalovana, aby som nemala zle rozotrety make up a flaky po tvari lebo to by bolo ine fopa :confused:
To kamoska ta pouziva kadejake make upy take odtiene co jej vobec nesedia a vobec si nechce dat povedat ze jak to vyzera ze to ma ako masku :frowning:

Anet toto je dobra znacka, tiez si nejake tie veci kupujem z nej, ale je pravda, ze to nie je tak davno co som na nu narazila. Ale za tu chvilu som si ju oblubila a uz viacej som toho pokupovala :smiley:
Ale tak ja ked sa pre nieco nadchnem tak to je konecna :smiley:

No a čo, veď každá máme niečo čo nás osloví, prečo by sme si to mali odopierať :stuck_out_tongue:

Presne, moj muz napriklad nikdy neriesil, ci si tenisky kupi, ci nekupi. Ked mu padli do oka, tak si ich vzal a netrapil sa s tym kolko ma parov doma alebo nieco podobne, tak preco ja by som sa mala pri kozmetike a vonavkach?

Dost dobra otazka a dost dobre k tomu pristupujes, kedysi som si ja vela veci odopierala, ze sak nemusim mat, ale moj drahy musel mat vsetko, co chcel, co bolo trendy, ale mne to bolo luto preto ja som neminala a on ano, potom som zacala aj ja a skrotol :smiley: Teraz to mame take vyvazene niekedy ja si daco kupim, niekedy on a je to paradicka :wink:

Ahojte.Menite vonavky pocas roka?Podla toho ake je obdobie?Ja som nejako na to nedbala,ale moja svokra je tym posadnuta.Nosim taku veselu,sviezu vonu.A dnes ma zahriakla,ze uz by som asi mala vybrat nieco ine,nieco jesenne ked zacina byt taketo pochmutne pocasie a teda ostala som seknuta,pretoze neviem co take by sa na jesen hodilo.Mam obavu,ze to co vyberiem sice mozno bude jesenne alebo nebude sa mi to pacit.

co ty vobec sa trapis nad tym co ti hovori svokra?
prosim ta to jednym uchom dnu a druhym von a rob si tak ako ty uznas za vhodne, predsa len zalezi cco mas ty rada, nie ona :slight_smile:

Tak na jesen sa hodia take koreniste vone aspon teda mne sa to paci, ale ked ty mas radsej svieze, tak to nemen, nie kazdemu vsetko sedi aby ta nahodou hlava z korenistej nebolela alebo co.