Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

presne, kazda mame iny vkus a ty sa riad tym svojim, nedaj sa aby ti niekto nieco vnutil, mne raz na zaciatku kupil drahy vonavku, viem, ze mi chcel urobit radost, lenze som mu vysvetlila, ze toto nie je pre mna mne nesedi vsetko, nepaci sa mi vsetko proste preto si radsej budem vonavky kupovat sama, mne to tak vyhovuje a nemam s tym najmensi problem, mne staci ze si na moj sviatok spomenie, nemusi mi ani nic kupovat, nepotrpim si na to :wink:

Chcel ti urobit radost to chapem, len tiez si viem predstavit asi ako sa citil ked si mu povedala, ze si nema robit starosti s tymito vecami :confused:

Treksi ale tak niektore veci si nemusia brat chlapi zase az tak k srdcu. Niektori to po pravde ani tak neprezivaju, vsetko zalezi od povahy cloveka. Tiez viem, ake to je ked nieco nemozem, ze mi daco nesedi, preto aj ked kupujem darceky tak si dobre rozmyslim, ze komu co kupim aby nenastal nejaky problem :wink:

Pre toto si ja najskôr zistím čo a ako, lebo aj moja švagriná má problém s niektorými vecami, napríklad aj čo sa týka kozmetiky, tak ja jej kupujem len rúže a takéto vecí, nemala by som odvahu nejaké krémy, lebo viem, že mala kadejaké problémy s pleťou a teda trvalo kým sa jej to dalo do poriadku.

nakupujes aj kozmetiku cez internet?? a kupujes len take akoze bezne veci co mas uz oskusane alebo aj nieco take s cim nemas skusenost?

Zopar veci som uz aj ja kupovala cez internet a nemala som problem s nicim, kupovala som aj take co som este nemala a aj tak v pohodicke, zaklad je poznat svoju plet a podla toho aj kupovat, nenechat sa zmiast nejakymi reklamami alebo niecim, predsa len my by sme mali mat najlepsi prehlad o tom, co nasa plet potrebuje a nielen tvar, ale aj telo :wink:

nemate niektora skusenost s niecim na pigmentove skvrny? nieco co ozaj pomaha? svokra ma s tymto problemy a uz roky rokuce a teda furt o tom hovori tak by som jej urobila radost ked bude mat za par tyzdnov narodeniny, tak by som chcela ju niecim potesit, nech jej nedam nejaku zbytocnost :slight_smile:

mas akoze tmave skvrny? lebo ak ano na tie je dobre toto https://www.notino.sk/avene/d-pigment-zosvetlovac-tmavych-skvn-pre-suchu-az-velmi-suchu-plet/ :slight_smile: kazdy vecer to staci dat na plet a ono postupne bude vidiet zlepsenie, len ako pri vsetkom plati treba to pouzivat pravidelne inak to nebude mat zmysel :slight_smile:

Ty máš s týmto skúsenosť? Aj priamo s tým obchodom? Lebo určite sa to dá niekde aj v kamennej predajni zohnať nie? Nebude lepšie to tak kúpiť? Vieš aby sa nestalo, že si to zaplatíš a ti to nepríde :confused:

VSETKO SA DA - ale je to lepsie objednat si v dnesnej dobe ked vsade nejake nastrahy. Ja sa v normalnych obchodoch nejako momentalne ani nezdrziavam, pretoze mi extremne vadi, ze musim nosit rusko, takze radsej ani nikam nejdem a ked mas ako inak nakupit a vies, ze ti to bez problemov pride domov tak naco :slight_smile:

Vyskusaj si aj ceny porovnat, nakoniec dojdes na to, ze este aj ceny cez internet su lepsie ako normalne v obchodoch a to je dovod preco sa oplati takto kupovat. Niekto ma z toho strach, ale neviem preco, ved nepride balik tak nezaplatim to je jednoduche :slight_smile:

toto mas pravdu, ale ja este donedavna som ani len nevedela o kozmetike zakazdym som to nejako prehliadala a na Notino som kukala len vonavky a nic ine a to som si vybrala, objednala prislo a bolo vybavene, ze nejako som tomu vacsiu pozornost nevenovala, ale evidentne som mala :smiley:

toto sa da prehliadnut? Ked ja kukam nejake eshopy, tak cele odhora az dolu, ved ked uz kupujem tak co najviac :smiley: :smiley:

Ty si takýto maniak? Mám takú známu, čo je zaťažená na nakupovanie a ozaj koľkokrát jednu vec chce kúpiť a nakoniec jej príde domov balík ako svet.
Akože ja rada nakupujem, ale len veci, ktoré potrebujem, nie zbytočnosti :slight_smile:

To nie je o tom, ze je maniak, kazda si obcas takto ujdeme, uletime alebo akoby som to povedala, len kazda asi pri niecom inom, ja mam rada vonavky a to rozne, mam rada napriklad objednat si viacere vone a skusat, je to pre mna taky nejaky adrenalin, moj muz napriklad nechape ako sa z toho mozem vytesovat, ale ja vlastne aj nakupim a nie za vela penazi a mam rozne vone a potom si dve vybeiriem a kupim :smiley:

…cakam na balicek z tade teraz…vcera som objednala parfum teda taku sadu pre kamaratku na narodeniny tak sa uz tesim ked to pride nech jej mozem ist v sobotu zavinsovat…velmi rada robim inym radost… :slight_smile:

Sady su dobry a vdacny darcek, to vlastne kupis jeden darcek, ale nemusis uz nic viacej, lebo je to dost :heart_eyes:

…ty sa smejes, ale ja vazne to proste tak myslim…a zase vies ako sa aj hovori, ze kde je vola tam je aj cesta…a pri nakupovani detto… :smiley: :smiley:
@zampurka zosvetlovac je dobry, co si pridala ten odporucam…mam ho na sebe vyskusany a teda topka…niekomu sa robia take blede flaky, skvrnky…ale ja zase naopak tmave a to som mala taky divny pocit, ze co to…ale preco to vznika to veru netusim…

HLUZIA - potom posli, co si kupila, nech sa vieme inspirovat, lebo toto su dobre tipy na darcek napriklad aj na Vianoce a teda ja uz pomaly po takychto veciach patram :smiley:

A to nie su nahodou starecke skvrny alebo tak nejako sa to nevola? Ty si bola s tym aj u koznej alebo tak?