Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Myslim, ze to su trosku ine skvrny, ono je dobre ist s tym aj k doktorovi, ale niekedy sa to da aj kozmetikou ukorigovat, takze podla mna treba vyskusat a ked to nejde az potom to riesit nejako inak. Ja som sa cudovala, ze to niekomu vobec daco take vadi, predsa len je to jedinecne a tak, ale uz to chapem, kedze tiez ma niektore veci na mne fest zneistuju :confused:

jeeej dakujem vam velmi pekne za vsetky rady, pozeram na Notino ten zosvetlovac a aj ho objednam vyskusam to, snad jej to pomoze, no ja to chapem, ze len pravidelne pouzivanie, len zase toto ja nejako neviem ovplyvnit to snad pochopi, ked je to kozmetika, ze pravidelne pouzivanie ma vyznam :wink: ale este prezeram eshop, ked uz to objednam, tak by som rada aj nieco sebe :smiley:

Ovplyvnit to sice nevies, ale mozes jej to prizvukovat, z casu na cas sa jej na to opytat myslim, ze to pomoze :wink:

uz si ho aj kupila? neni problem ked das nieco taketo svokre?
neberie to nejako zle??

prečo by to mal byť problém…horšie by bolo asi to keby si zabudla na jej sviatok to by asi ťažšie rozdychávala aspoň ja si tak myslím…ale tak niektorým ozaj nevyhovieš, ale moja teda nejaká náročná nie je takže to som rada…:slight_smile:

baby objednavate aj beznu drogeriu cez internet? mne sa moc nechce chodit teraz do potravin nie este do drogerie a teda uz by som potrebovala nejake tie kremiky a take bezne veci, pretoze teraz za posledne mesiace dost vyrazne mi vrasky vystupili z tohto co sa vo svete deje :smiley:

to ano to chapem, ze zabudnutie by bolo horsie, ale aj tak aby to nebrala nejako osobne, o to mi ide, lebo tiez by som tej mojej nieco take na Vianoce kupila, len mam trosku obavu z jej reakcie, nie ze ma este na stedry den pohne kade lahsie :smiley: :smiley:

romiara ked sa daju take veci kupit tak preco nie, tiez sa vyhybam teraz roznym miestam, aj do potravin ked mam ist sa odhodlavam a bojujem sama so sebou, preto myslim, ze je jednoduchsie objednat a dovezu ti vsetko rovno domkov :slight_smile:

Aj ja som urobila objednavku akurat v piatok na vecer, tak ale uz sa neviem dockat cez tyzden kedy mi to pride.
Mala som strasnu chut si urobit radost, pretoze teraz nie je vo svete nejako veci ktore by ma tesili tak som si musela urobit potesenie sama. Objednala som si tasticku na sminky z Notina, k tomu som si aj taku mensiu vonavku, co som novinku objavila a tiez kremik na kruhy pod ocami. A serum na vrasky. Tak aspon teraz ked vela casu travime vonku, tak aspon sa skusim dat do poriadku :stuck_out_tongue:

vies co je najhorsie?? ked si kupis novu tasticku a hned sa ti podari do nej vykydnut make up, toto je proste moje, to sa mi zakazdym stane, uz sa ani nerozculujem radsej, tak to potom nebola mala objednavka :smiley:

To sa stane, veď ju môžeš oprať aspoň v rukách a pohodka. Ale je to nepríjemné to hej. Ti poviem, že kamošku mám takú, čo by bola schopná si hneď kupovať novú keby ju zašpinila. Len to mne sa nezdá celkom OK hneď to zbytočne meniť. :smiley:

romiara tak ja vacsinou take veci na vlasy si objednavam cez internet, masky, sera a take srandy. Ale zacala som si uz aj sviecky :smiley: Tak co sa da, co potrebujeme, len potraviny kupujeme, nejako viac nemam potrebu chodit do obchodov.
Som teraz taky skeptik v tejto momentalnej situacii :confused:

Len najst asi na to vhodnu znacku a krem alebo co aby to ozaj pomohlo to bude narocne nie?
Emanna a co take na vlasy pouzivas?? Nemas skusenost aj s nejakym samponom, ktory je akoze proti zltnutiu vlasov? Ked je niekto blond alebo tak do siva?
Lebo mamca ma taku farbu a nieco take zhana. Ze pocula o nejakom fialovom sampone ci o com len ja nemam predstavu co je to zac.

napriklad tento olejcek, je perfektny, aj krasne vonia, aj vyzivuje vlasy. Co sa tyka takeho samponu to ti odporucit neviem, lebo to skusenost nemam, ale toto je fajn to ti mozem povedat :stuck_out_tongue:
vlasy

na túto značku som počula veľa dobrých ohlasov… ale netuším či sa dá kúpiť normálne niekde v obchodoch… keď objednávaš z internetov, jak by môj svokor povedal, tak z akej stránky??..

Mozes mi nejaku taku korenistu vonu aj napisat?Co by teraz bolo fajn?Uz je take chladne pocasie takze asi najvyssi cas urobit nejaku zmenu aj vo voni.Tak som otvorena napadom :stuck_out_tongue:

Kenzo Jungle L’Éléphant - pozri si túto, tá je korenistá, je aj taká dosť výrazná, tak myslím, že to by ti mohlo vyhovovať práve v toto obdobie. Akože na leto si ju predstaviť moc neviem, ale teraz počas týchto chladných mesiacov áno :wink:

To je ok znacka? Uz som o nej pocula, viem ze jestvuje, ale teda nemam ziadnu vonu od nej vyskusanu ani nic podobne. A este by ma aj cena zaujimala, ja akoze tak okolo 50 euro ked dam za vonavku tak mi to az tak nevadi, ale keby som mala viac asi by som aj zaplakala :stuck_out_tongue:

zaplakala? A to preco? Ked si kupis kvalitny dobry parfum, tak by ti nemalo byt luto aj keby si stovku zan dala!

Darenn keď ti vôňa vydrží celý deň tak sa oplatí dať aj viac peňazí zaň, pretože tým pádom ti dlho vydrží a je to investícia na dlho. Nemusíš si každý mesiac kupovať voňavku a to je veľká výhoda.
Ale kupuj parfum, nie toaletnú vodu :wink: