Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

čo si blázon…predsa len je to znak toho že sa zaujímaš…takže ja na tom nevidím vôbec nič zlé…chceš potešiť a podľa mňa to je najviac…a myslím, že kozmetika a voňavka to sú také darčeky, ktorými sa nedá nič pokaziť…prípadne aj nejaká vôňa do domu to je tiež fajn…to ocení každý to za to dám aj ruku do ohňa…tak ak máš obavu že nevieš či sa trafíš do vkusu, tak pozri na Notino bytové vône…veď oni majú tak širokú ponuku, že dozaista by si niečo vybrala…:slight_smile:

Nemalo nemalo, ja som tak raz cez známu kupovala voňavku a to ozaj bola katastrofa, to mi nedoniesla ani v krabičke flakón, ale len tak samotný. A to mi bolo ľúto aj to málo peňazí čo som zaň dala, akože ja nie som nejako náročná, ale keď už si za niečo zaplatím tak nech to stojí za to.
A preto si už objednávam z Notino dlhšiu dobu, lebo mám istotu kvality. Istotu rýchleho dodania :wink:

…aj teraz je to dodanie rychle?..mam obavu ci takto pred vianocami to netrva nejako dlhsie…

aj mi napíšeš prosím ťa, že z kade si kupovala to čo si fotku pridala??..chcela by som vedieť, lebo bola som v drogérii, ale toto som tam nevidela…neviem či som prehliadla alebo čo…

Ivana ahoj. Prepáč, že až dnes ale začala som už aj tie darčeky pozerať. Urobila som to ako si mi písala. Porovnala som si ceny. A mala si pravdu, že na nete to vychádza lepšie. Čítala som tu od viacerých báb o jednom eshope, tak som si toho ponuku pozrela a ma to oslovilo. Tak už len čakám kedy mi príde balíček a budem môcť to pobaliť do ozdobného papiera :slight_smile:

Ked som to tu zbadala tak som to aj ja hladala a objednala som si to z Notina a mas tam aj viacej variant na vlasy, ze co chces. Nie je len cerveny ten olejcek, co som kukala. A teda ja sa vytesujem z toho velmi.
Len si to nedavaj ku korienkom vlasov. Lebo ja som si to raz tak dala a mala som potom mastne vlasy, takze opatrne, s mierou vsetko.

Toto sa aj ja uz tesim, ked uz mam vsetko tak som taka pokojnejsia. Nenahanam sa tak. Zachvilu sa budem s kolacmi nahanat, tak preto chcem darceky do decembra vyriesit. Takze tento vikend naplno budem surfovat po nete a hladat :smiley:

…kedy si to objednavala?..teraz dakedy?..chcela by som vediet ci je dodanie okolo dvoch troch dni alebo teraz ked je pred Vianocami a aj black friday a tak ci to nebude trvat cele dlhsie…lebo kamoska ma aj meniny zanedlho tak by som chcela jej hned aj darcek objednat…len nie ze to nestihne prist… :smiley:

nie je to dlho teraz…aspoň keď som ja objednávala tak nebolo…ale tožvie ako teraz no…ale tak do sviatkov ti určite balíček príde toho sa vôbec nemusíš obávať…

Do Vianoc to príde a to je asi to najpodstatnejšie, aspoň teda podľa mňa. Ja si zvyknem dať na čas s darčekmi a to nielen počas týchto sviatkov, tak baby nerobte takú chybu ako ja, lebo potom len chaos stres a panika aby mi to vôbec stihlo prísť. Čím skôr tým lepšie. Mne minulý týždeň prišiel balík z Notina. Objednala som kozmetiku, parfumy a tiež bytové vône a ešte sestre taštičku na šminky a štetce na maľovanie. Už len teraz by som to chcela asi cez ďalší víkend pobaliť a budem mať srdce na mieste.

Prišlo mi, že dnes by mal prísť. To nielen ty, to aj ja potrebujem mať vopred, kedysi som to vybavovala tesne pre Vianocami, ale deti ma zmenili, teraz si všetko plánujem, dávam si dni že dokedy čo musím stihnúť a tak.
Lebo inak by som to asi nedala, niekedy síce musíme improvizovať, ale darčeky to musím mať naplánované. Aj keď je pravda, že Vianoce nie sú o darčekoch, ale aspoň nejaké tie maličkosti, čo pripomenú, že myslím na všetkých.

aku si jej vybrala? neposles fotku?

na sviatky by sme sa nemali nahanat, mali by sme si ich praveze uzit! :heart_eyes:

Takú by som povedala obyčajnú, ale podľa mňa je veľkosťou praktická a aj farba sa mi páči :star_struck:

taska (2)

Preco myslis, ze narocne, kazda znacka myslim, ze ma radu, ktora je prave na toto urcena, takze treba to pozerat, potom aj ceny, lebo nie kazdy je ochotny dat vela penazi a tak.
Labelita ved tato je pekna, to je taka bledoruzova ci len na fotke mi to tak pripada?

toto by aj mne pasovalo :open_mouth:
kolko stoji takato tasticka??

tak kazda si musime vybrat to na co mame a co si myslime, ze bude pre nas aj najlepsie :wink:

Suhlasim, tiez si myslim, ze by sme mali na to pozerat, ale mame viacej moznosti kde co nakupovat. A aj teraz pred Vianocami sice niektore obchody sa tvarili, ze maju vyhodne ceny, tak casto to bol len plany poplach, lakava ponuka, ale zakazdym tam bol nejaky hacik. Bud draha doprava alebo cosi.

na Notino maju perfektne tasticky aj celkovo stetce a taketo veci :slight_smile: teraz som dostala od sestry aj tasticku, aj sadu stetcov a dokonca aj take akoby hubky na odlicovanie, mi to velku radost urobilo pretoze toto su veci, ktore sa zidu za kazdych okolnosti :stuck_out_tongue:

Ja si väčšinou kupujem len nejake imitácie, vonajú pekne a neni sú za nejak extremne vysokú cenu :smiley: