Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

to akoze preco robis?? ved to taka imitacia ti nemoze ani dlho vydrzat ked si ju na seba das nie?

jej ta je ozaj pekna, to musim povedat, dnu je aj nejaka prehriadka alebo tak, ci to je len jeden priestor na vsetkoo??

ale ved co na tom, ze je obycajna? hlavne podla mna je aby bola dost velka aby sa ti tam zmestilo vsetko, co treba, co mas a aby sa ti zmestila napriklad aj do kabelky, lebo ja teda velakrat sminky aj v kabelke nosim, aby som sa poobede mohla prepudrovat alebo cosi :wink: takze za mna akoze dobry vyber :stuck_out_tongue:

Tiež si myslím - neoplatí sa niečo také kupovať, dnes sú tie ceny tak v pohode, že je to zbytočné.
Stačí si otvoriť Notino a pozrieť aj nejaké zľavy a tam tie ceny sú perfektné, to v obchode o takých môže človek podľa mňa len snívať. A najmä príde ti kvalitná vec, nie nejaký šmejd :wink:

petrana našla som si aj ja ten olejček na tom eshope čo si písala…a dobré ti to je, aj mám pocit, že mám vlasy také lesklejšie a najmä aj sa mi oveľa lepšie rozčesávajú!..takže aspoň mi toľko vlasov nepadá, nemám také chumáče ako kedysi…

Davas si len ten olej na vlasy alebo aj nieco ine?
Mam pocit akoby som nedavala svojim vlasom dost dobru starostlivost preto by som chcela keby ste mi v tomto poradili :open_mouth:

Vyskúšaj si kúpiť celkovo nejakú sadu na vlasy, napríklad toto https://www.notino.sk/loreal-professionnel/serie-expert-absolut-repair-gold-quinoa-protein-vyhodne-balenie-iipre-velmi-poskodene-vlasy/ :wink: Loreal sa mne už viackrát osvedčil.
A toto je konkrétne pre veľmi poškodené vlasy, šampón, kondicionér a k tomu ešte taký sprej, to je podľa mňa fajn. To je taká základná starostlivosť po ktorej myslím, že by sa ti mohli vlasy dať do poriadku.

Áno je to v pohode značka, Kenzo je známe podľa mňa dnes oveľa viac ako kedysi :slight_smile:
Vieš čo 70 eur vychádzala na nete, ale keby si ju pozerala v parfumérii, tak myslím, že aj stovku by si za ňu dala, lepšie je pozrieť si ju takto z pohodlia domova.

Mam z tejto serie expert aj masku na vlasy doma, rada ju pouzivam, mam po nej take jemnejsie vlasy a je fakt, ze aj po farbeni znicene vlasy super da toto do poriadku :wink:

Jo jo a malickosti, ktore urobia radost, staci vediet, co ma kto rad, napriklad mojej sestre sa velmi paci kozmetika s kokosom, takze to zakazdym viem, ze po com siahnut, co jej urobi najvcasiu radost. A niekedy je to ovela viac ako nejake drahe a velke darceky. Ale tak je to aj o povahe, niekomu sa ani velkym darom clovek nezavdaci, esteze u nas v rodine mame ine priority.

masku na vlasy si davas zakazdym ked sa zmyvas? lebo pocula som rozne nazory na to, ci je to dobre, ci je to vhodne a teda som z toho celkom zmatena :roll_eyes:

Magola tiez mam masku, konkretne Shu Uemura Silk Bloom :heart_eyes: A pouzivam ju tak sporadicky, teda nie, ze sporadicky, ale nie zakazdym ked sa zmyvam, tak kazdy druhy, tretikrat a je to uplne fajn. Mala som velmi znicene vlasy, uz same kricali o pomoc, ked som sa na ne pozrela, preto som aj do masky zainvestovala viacej, ale stalo to za to!

Co je to za znacku? Jak si sa k tomu dostala? Preco prave toto? Lebo ved ponuka je dnes uz taka siroka, ze teda jeden by sa z toho zblaznil :smiley:

To je na tebe záleží od toho v akom stave máš vlasy, či ich máš nejako zničené, suché, lebo napríklad mám kamarátku, ktorá mala úplne v hroznom stave, lebo si každé ráno vlasy žehlila a tá si isté obdobie dávala zakaždým pri zmývaní a teda vlasy sa jej zobrali. Dali sa jej do poriadku. Ale ak ty nemáš nejaké hrozné tak myslím, že stačí každý druhýkrát napríklad.
Prídeš na to, čo ti bude najviac vyhovovať, výrobca niektorý aj uvádza, že ako často je najlepšie, ale nie každý, takže to je najlepšie sledovať :wink:

dobre je podla mna kombinovat aj tu vlasovu kozmetiku, akoze kondicioner s olejom na vlasy a tak, ze vlastne aj uz po umyti im dat tu starostlivost :wink:

zdenika máš ty skúsenosť aj s niečím takým ako suchý šampón alebo niečo také??..lebo som počula, že aj taká možnosť je, keď sa človeku nechce zmývať a že mastné vlasy, ale nemám s tým skúsenosť, že či sa to oplatí kúpiť, či to má zmysel či nie…

túto značku ja poznám, oni majú celkovo starostlivosť o vlasy :slight_smile: známa to používala lebo mala veľmi poškodené vlasy, tá čo kadečo robila, skúšala, farbila sa až si poriadne znivočila vlasy a potrebovala s tým niečo urobiť, dokonca jej aj padali, ale dalo sa jej to s tou starostlivosťou celé dokopy :slight_smile:
@maruska áno áno je také, tiež to mám doma, môžem ti pozrieť, čo je to zač, čo je to za značku a pošlem ti prípadne aj fotku :slight_smile:

mam mam, kupila som si, ked som mala operovane rameno, tak vtedy som nevedela ako sa zmyjem a tak, tak som si to kupila aby teda som sa nemusela trapit s mastnymi vlasmi a dobre ti to je, akoze neni to na take caste pouzivanie, ale ked sa ti nechce zmyvat alebo sa ti neda jak sa mne nedalo, tak je to v poho :slight_smile:

to by si mohla, to by aj mna zaujimalo :open_mouth: a tiez kde si si ho kupila :slight_smile:

to je dobra cena? doposial ja som si len povedala, co chcem a zakazdym som parfum dostala k nejakemu sviatku, lenze teraz nejako mi to nevychadza zeby som mala mat nejaky sviatok :smiley: tak si budem musiet sama zaobstarat, len fakt je ten, ze nikdy som sa nejako nestarala co kolko stoji :confused: :smiley: a teraz mam kulincek chaos :smiley: