Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

tento mám, posielam aj fotku ako to vyzerá, ono aplikácia je veľmi jednoduchá a ozaj to pomôže keď potrebuješ aby ti pekne vlasy vyzerali :slight_smile: cez Notino som si objednala, veľa vecí si takto kupujem a nemusím aspoň nikam chodiť :smiley:
IMG_20210

Jój prepáč, že ti píšem až dnes. Vieš čo okolo 10 euro sa mi vidí, že vychádzala, nie je to ani veľa aspoň podľa mňa podľa toho prevedenia by som povedala, že dobrá cena všetko fajn akože nemám ozaj čo vytknúť :slight_smile:
@vandicka3 Nič na tom nie je, len mám napríklad kamošku, čo musí mať prečačkané aj takéto veci, takže tej by sa tento výber nepáčil :smiley:

co parfum to uplne rozdielne ceny, to nemozes nejako tak porovnavat, zalezi od znacky, od velkosti a podobne :slight_smile:
ale ked si kupis dobry parfum, ze original tak mne nevadi aj viac penazi do neho dat, lebo viem, ze mi dlho vydrzi, dlho ho budem mat a ked si to potom na tu dobu preratam, tak je to smiesna suma :slight_smile:

len su nejake velke zasadne rozdiely medzi obchodmi ktore maju vonavky v ponuke? mas viacej eshopov oskusanych?

akym sposobom to funguje?? to si len nastriekas jak lak na vlasy?

Si o nej este nepocula? To je znacka kozmetiky, ktora sa zameriava na starostlivost o vlasy, o vsetky typy, o rozne strasti s vlasmi.
Dokonca maju aj starostlivost pre muzov, co je fajn :slight_smile: Ved prave, ze ponuka je siroka a preto som hladala nieco, co bude kvalitne, sice je to drahsie, ale stoji to za to.

akurat asi dva dni dozadu som si pozerala tuto ponuku obchodu, co si mi pisala, pretoze mi muz povedal, ze si mozem nejaky darcek vybrat, nieco co ma potesi, tak reku idem do toho, vyberiem si nejaku vonavku :stuck_out_tongue:

Darček si vybrať a prečo? K nejakému sviatku?

Ale ved darceky si mozeme davat aj len tak, no nie?
Vobec nemusime mat nejaky sviatok, ani my ani nasi chlapi, aspon teda ja si tak myslim, pretoze dokazovat si musime denne, ze sa mame radi, ze sa lubime a preco si neurobit niecim aj radost :slight_smile:

romiara to je skvele, ze ti toto povedal, aj ja by som prijala bez problemov takuto ponuku, nejako by som ani nezavahala, hned by som si nieco kupila, vybrala, objednala a kurier by mi uz volal na telefon :smiley:
uz zachvilku ich budem aj po mene poznat, co sem chodia, co sa striedaju :smiley: :smiley:

To je pravdou, že môžeme, ale tak my si tak napríklad nedávame, my len na také bežné sviatky, inak si robím radosť sama, bez ohľadu na názor môjho chlapa.
To, že ma ľúbi mi dokazuje denne, keď vyloží a naloží umývačku, to mne ako gesto lásky bohato stačí a teda teším sa z toho, že je pozorný :smiley:

A čo si si vybrala? Ak teda už máš vybraté? :slight_smile:

…podobne som si vyberala, ale este pred Valentinom…muz povedal, ze nech si vyberiem, co sa mi ziada…tak som stavila na toto https://www.notino.sk/ryor/marine-algae-care-krem-s-kyselinou-hyaluronovou-a-kmenovymi-bunkami/:slight_smile: v podstate za normalnych okolnosti by som asi skor siahla po dekorativnej kozmetike, ale teraz som siahla po kremikoch…kym sme doma nech sa moja plet da dokopy…nech potom ohurujem na ulici okoloiducich… :stuck_out_tongue:

O tejto značke som už počula, vraj dobré zloženie a cena tiež, že ten pomer je super, tak to si si rovno celú starostlivosť kúpila??

To je najlepšie z môjho pohľadu, keď sa staráme o pleť aby tá starostlivosť bola jednej značky, to aj pleť ocení, že je zloženie približne rovnaké a ladí to spolu!

Sranda je, že niekedy ani tak nejde o cenu za ktorú kúpime kozmetiku, ale o zloženie ako také, ja sa už len na to pozerám a na skúseností kamošiek s tým sa tiež veľmi rada inšpirujem, lebo tak každá máme poskúšané niečo iné, tak prečo si vzájomne nepomôcť.

@Marusiatko12 akoze k valentinovi tak neskor mi dovolil, tak preto to nevyuzit a bude predsa aj MDZ, tak preco si neurobit radost :stuck_out_tongue:
@jarcika tak takychto ponuk nebyva vela, to zase si nemyslite, to je u nas skor rarita jak pravidelnost, preto ked to pride tak ani nevaham a hned to vyuzijem, lebo moze velmi rychlo zmenit nazor a zlizla by som si to len ja :smiley: :smiley:
@macca no vybrala som si dve veci, Givenchy LInterdit to je vonavka a od Estee Lauder som si take nocne serum proti vraskam, lebo to mi kamoska velmi odporucala, tak som si dala poradit :slight_smile:

To serum co obsahuje ked pises, ze je to proti vraskam?

Najčastejšie takéto veci obsahujú kyselinu hyalurónovú nie? Aspoň väčšina čo som tak pozerala :slight_smile:

Neviem baby konkretne o akom tom seru pise, ale od tejto znacky som mala aj ja. To som dostala od svokry na jedny narodeniny, ale uz ho nemam, uz som ho minula. Obsahovalo kyselinu hyaluronovu a aj mnoho inych veci, ktore su prospesne aby vrasky nevznikali. Len pamatam si, ze ked som to pozerala, tak nebolo najlacnejsie. Ale rozmyslam, ze opat si ho kupim.