Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

ako mi spadol kamen zo srdce, ked vidim, ze nie som sama, ktoru trapi problem s vraskami, ja som si myslela, ze len ja mam uz pomaly od 20tich rokov vrasky a neustale pribudaju, ale som rada, ze v tom nie som sama a aspon sa inspirujem vasimi skusenostami :slight_smile:

lubietka toto neni tak len u teba, aj u mna, ja na vrasky toho pouzivam celkom dost. Ale ono je najpodstatnejsie podla mna pouzivat kozmetiku kazdy jeden den aby ti to pomohlo, aby sa vysledok dostavil. Bez pravidelnosti nejde nic a za ziadnych okolnosti.
A nie je to len o roznych serach, ale aj o kremoch, o cisteni pleti :slight_smile:

…emanna to je jasne, ja ked som vyberala znacku a vsetko, tak som si to na komplet objednala z Notina…tam je fajn, ze je to prehladne, ze som si vedela najst vsetko co potrebujem presne pre moju plet…je to tam vsetko pekne popisane…

A môžeš niečo poradiť ak máš s nejakou značkou dobrú skúsenosť na vrásky? Niečo čo dokáže zázraky? :hugs:

zázraky sa nebudú diať ak nebudeš sa o pleť starať pravidelne… lebo aj ten najlepší a najdrahší krém je k ničomu ak sa nepoužíva denne… a ja som teda za to, keď sa používa jedna značka a celá rada… nech proste to spolu ladí…

Vyskusaj si pozriet napriklad znacku Revolution na Notino :slight_smile: Tato znacka ma super serum s obsahom retinolu a teda to ma efekt. Ale ako tu uz zaznelo, treba to pouzivat kazdy jeden den. Ja viem, ze casto sa nam nechce, ani mne sa nechcelo, ale postupom casu ked si clovek uvedomi, ze od toho zavisia vysledky, tak vtedy som to vsetko prehodnotila a okolo siedmej, osmej si robim takuto pletovu starostlivost. Lebo tesne pred spanim by sa mi nechcelo :slight_smile:

To je znacka, co sa akoze zameriava na kozmetiku na vrasky, ci maju viacero toho??

Nielen majú aj na akné, na póry, tiež aj rôzne rozjasňujúce séra, tiež som to pozerala už niekoľkokrát čo je to za značku a teda dobré ohlasy zatiaľ počúvam, takže asi si idem pozrieť a niečo vybrať a objednať :slight_smile:

Aj si už kúpila? Mám radšej po pravde tieto veci kupovať cez internet, lebo mám viacej priestoru si to prezrieť, vybrať a nemusím si v priebehu pár minút vybrať akoby som si musela niekde v drogérii alebo v parfumérke.

…podobne podobne najma teraz este ked je takato situacia ze ozaj vsade vela ludi tak ja sa obchodov stale stranim…neviem mam pocit, ze asi mi bude aj vyhovovat to jak som fungovala donedavna…ze len potraviny v obchode kupovat a ostatne veci si objednat…kozmetiku som si objednavala ked mi nieco chybalo, ked bola nejaka vyhodna akcia alebo cosi a bola som spoko…muzovi tomu som tiez takze nam nic nechybalo…

Aj ja uz mam zopar veci od nej vyskusanych tiez z toho eshopu som kupovala. Kamaratka mi raz spominala, ze nieco od nich mala a ze super, tak som vyskusala, aj ked nevedela som, ci sa to oplati, ci nebudem nadavat, ze kolko som do toho dala, co som pokupovala, ale vobec nie, praveze opak je pravdou, perfisne :wink:

Vies co ja nelutujem, ked od parfumu alebo do kozmetiky dam aj viacej penazi, ved si to vezmi tak, ze je to investicia do seba a to sa zakazdym oplati, nie? :wink:

Vyplatí len niekedy je lepšie, keď naši chlapi o takýchto veciach nevedia, lebo to potom by sme doma počúvali furt niečo, aspoň teda ten môj keby vedel ako často si kupujem niečo pre radosť tak asi by ma už pohol :smiley: :smiley:

ale co niekedy si to chlapi ani nevsimnu, teraz som si objednala asi pred dvomi tyzdnami z Notina jednu vonavku, novinku co som videla, ze by mi zlozenim mohla sediet a prihodila som este aj dve sviecky, lebo to proste mozem najma v takychto dnoch, ked je takto mrzko.
A mam krabicu v spalni na komode polozenu a este ani len nezaregistroval :smiley: Takze asi tak o vsimavosti :smiley: :smiley:

zdenika normalne toto aj u nas, ale keby som to nechala na gauci tak to si vsimne lebo by to musel odlozit ked by si isiel lahnut, ale zase ten moj to nejako neriesi, netrapi sa tym :slight_smile:

petrana takáto investícia sa mne páči a mám ju veľmi rada, pretože viem, že sa mi to vráti v podobe akú mám rada, že proste budem sa cítiť a aj vyzerať lepšie a myslím, že to je fajn nielen pre mňa, ale aj pre muža, veď sa musím udržiavať atraktívna, nie??

suhlasim s vami kocky na plnej ciare, ono casto aspon teda co som si ja vsimala iste obdobie v mojom okoli, tak niektore kamosky sa tak akoby opustili ked mali partnera dlhodobo, ze prestali tolko o seba dbat a pride mi to take, hm neviem akoby som to nazvala, no akoby uz si boli iste, tak kaslali na to, ale predsa len ide o to aby sme sa aj my dobre vo svojom tele citili, aby sme mali dobry pocit z toho, ze pekne voniame nie?

presne ako pises, ten nas vlastny pocit by mal byt pre nas zaklad si myslim, to proste bez debaty :wink:
ja sa rada o seba staram, ale su situacie kedy fakt sa mi nechce nic, ani sa obliekat nejako speci ani nic take, ale tak takych dni nie je vela :slight_smile:

Denilia to je úplne normálna vec a vôbec si z toho nerob ťažkú hlavu, to máme z času na čas každá, že sa nám nechce, nemáme chuť a podobné veci.
Ale mne dokáže zdvihnúť náladu to, keď si dám na seba parfum. To sa hneď cítim lepšie, žensky a neviem hneď proste mám taký elán :slight_smile:

mam rada osobne, ked viem, ze niekto sa za mojim parfemom aj otoci, ze sa mu paci a tak, ten pocit je pre mna velmi prijemny :slight_smile:
lebo to aj ja zvyknem sa za niektorymi, ktora vona sa mi paci, raz dokonca som jedneho pana v obchode oslovila s tym, co pouziva, pretoze sa mi nenormalne pacilo ako vonal a potom som muzovi na narodky tu vonavku kupila :smiley: ale nepriznala som sa ze ako som sa k tomu dostala :smiley: