Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Kubiara toto by som sa ja asi hanbila :smiley: :smiley:
Ale je fakt, ze ja mam rada vone a este radsej mam ked sa mi nejaka spaja s nejakou udalostou alebo miestom, ze proste mi to tak pripomenie, ma to vrati v case to je uplne super pocit. Aj preto ja aj domov kupujem vone, nech je to u nas take prijemne, nech citime vonu domova :slight_smile:

Vone do domu? Ake napriklad? To ako nejake olejceky ci sviecky ci ake?

je toho vela ako sa da domacnost prevonat…ja napriklad moc na sviecky nie som…ja mam rada take tie vone s tycinkami a s takymi…:slight_smile:

vyskusaj pozriet toto! :slight_smile: mne velmi tato vona tak nejako dovolenku pripomina, neviem celkom povedat, ze z akeho dovodu, ale je to taka exoticka vona a vyhovuje mi to, ze je to taketo tycinkove, ze ked mam pocit, ze uz ju necitim tak otocim a znovu je to take intenzivne :wink:
drt

Taketo vone s tycinkami mam velmi rada, lebo to vydrzi aj dlho a najma staci ich trosku len potyrit a opat je to take intenzivne, to mam proste rada. Kolko ta tato stala? To je nejaka drahsia? Kupuje to niekde akoze na predajni v nejakej speci?

Koľko vám takáto vôňa vydrží? Nevyprchá to za chvíľu??

Zalezi vsetko od kvality. Ja co som si zvykla kupovat, tak ze v drogerii tak to vyprchalo skoro hned, to proste bolo k nicomu. To tyzden sme asi citili a potom uz vobec, aj ked som to potyrila. Ale ked zainvestujes, ze si kupis nejaku kvalitnejsiu vonu, tak to mas na mesiac aj na viacej :wink:

…ak chces peknu vonu tak skus pozriet napriklad KOBO…to je znacka ktoru ja objednavam cez Notino…maju aj sviecky aj taketo difuzery alebo akoby som to nazvala…a naposledy ked som objednavala nejaku kozmetiku…tak som si prihodila z tejto znacky aj sprej, co je proti zapachu do kupelne…a to je tak krasna cista vona…niekedy sa oplati si takto kupit…ze aj nieco o com akoby si nemala paru kedysi…mne by nenapadlo, ze na takomto eshope zozeniem aj taketo veci…a dnes len tak kupujem…

Nestalo sa ti, žeby ti to z eshopu neprišlo? Lebo teda už kadejaké skúsenosti som počula a vôbec neviem z kade sa oplatí nakupovať. Lebo teda odkedy sú rúška, tak sa dostanem akurát tak do potravín, to je moje maximum, inde sa mi s tou maskou nechce :smiley:

Dominika bola som aj ja takyto skeptik ako ty, ale ked nakupujes zo znameho internetoveho obchodu tak nemusis mat vobec obavy. Prvykrat ked som kupovala som si objednavala vonavku s ktorou mam roky skusenosti, ze viem ako vonia a vsetko a teraz uz velmi rada vyberam aj take veci, co nejako nepoznam, ze skusim a teda zakazdym sa mi to osvedcilo :slight_smile:

Akoze myslis, ze skusas parfumy alebo aj take jak kozmetiku?

podla mna je dobre si vyskusat cokolvek ti napadne, ja napriklad aj kozmetiku na take tmave pigmentove skvrny som si objednavala a vsetko v pohode, pretoze ked to objednavas aspon mas cas si pozriet zlozenie, pozriet co je na co urcene a podobne, v obchode ked prides nemas cas na taketo veci :slight_smile:

…nie nestalo zakazdym vsetko mi prislo…nevidim dovod preco by nemalo, ved keby to nemali na sklade, tak by to v ponuke nemali…takze myslim, ze to nemusis mat obavy…uz velakrat som tak kupovala a teda parada…ale v tomto teda nie si sama…mne sa tiez moc chodit nechce…aj nejako ludi nemam potrebu vyhladavat…za to obdobie pandemie som si tak dajak odvykla uplne…

ved skusaj co len chces, ved o tom je to, myslim, ze proste vekom sa nejako menia aj nejake tie nase preferencie a ja rada skusam a objavujem nove veci, lebo teda vone ti mozu priniest uplne novy zazitok :stuck_out_tongue:

Neskúšala si aj nejaké sviečky alebo niečo z tade?
Lebo pozerám ponuku a teda veľa by som si toho povyberala, len by som chcela niečo čo by ste mi odporučili, žeby som mala ako takú istotu, že to bude dobré, keď mi to príde. Lebo nie som celkom zvyknutá len tak kupovať, že bez toho aby som mala niečo vyskúšané alebo tak.

vyskusaj si najst znacku Vila Hermanos :slight_smile:
tu mam rada, maju rozne typy voni, dokonca rozne sviecky, aj take tie vonave palicky, co tu fotka bola tak na ten styl, zalezi ale z velkej miery, ze co mas rada ake vone ci nejake kvetinove, drevite alebo ake :slight_smile:
mne zatial sedelo vsetko, co som si od tohto kupila, takze za mna mozes vedelo to pozriet

Platis to dopredu ked si nieco cez internet objednavas? Nemas strach z toho, zeby ti to neposlali?

parfumy na leto ake pouzivate? nejake konkretne tipy a znacky? chcela by som vyskusat nieco nove, len nechcem len tak nejaku kupit a potom lutovat, ze co som si to zaobstarala preto som myslela, ze radsej sa tu vas popytam :slight_smile:

Vyskusaj kuk GUERLAIN Aqua Allegoria Pera Granita :slight_smile: To mi kamoska posielala, ze dostala od muza na meniny a ze genialna vona. Ze na leto uplne tip top. Taka svieza prijemna. Ked sme sa stretli a mala ju na sebe tak to bola velmi taka jemna, osviezujuca, no presne podla mojho gusta :wink:

Práve preto sa pýtam, že či to nevyprchá hneď keď aj niečo drahšie kúpim, z toho mám obavu aby som potom nebola nahnevaná, že som toľko peňazí dala a efekt žiadny :smiley:
@hluzia Nedá sa to kúpiť aj niekde v predajni či len cez internet? Nemala si obavu objednávať, že či to bude dobré?