Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Neviem, nemám nejako v tomto smere skúsenosti preto sa pýtam, neviem aké sú tie jednotlivé eshopy z ktorých sa dá parfumy objednávať a celkovo takéto veci. Mala som to rada, že som šla a ovoňala som v parfumérii, čo som chcela, ale teraz sa mi do toho, ale že maximálne nechce.

DOMINIKAVAL - co na tom nevies? Tych obchodov je uz ale vela, to je fakt, dobre je pozerat ze kde ti obchod garantuje kvalitu a kde maju aj normalne prijatelne ceny.
Lebo teda niektore obchody maju ceny porovnatelne s normalnymi kamennymi obchodmi a to podla mna sa v takom pripade moc neoplati.

…pre mna je podstatna ta garancia kvality…roky som pouzivala parfumy z kamennych predajni, potom ked som prvykrat objednavala z netu som sa bala ci ta vona bude taka ista…ale bola…a to je proste pre mna zaklad aby ta kvalita bola ako ma byt… :slight_smile:

hlavne ono ceny su lakave na mnohych eshopoch, to proste je tak, ale druha vec zase je, ze ja by som nemala odvahu objednavat z nejakych noname, z nejakych co proste nepoznam, co by som pocula prvykrat alebo tak, to tam nemas istotu a ja by som to asi nechcela nejako riskovat :wink:

@DominikaVal toto by sa ani mne teda vobec nechcelo ti poviem, ze to aj casu viacej clovek stravi v predajni kym si nieco vyberie a kopa ludi vsade, ja nejako do mesta poslednu dobu nemusim chodit, nejako to nevyhladavam, takze aj taketo nakupovanie si radsej vybavujem z pohodlia domova a rychlo som si na taky sposob zvykla

ked uz o tom hovorite tak aj ja som si na to celkom zvykla, zase si idem urobit radost :star_struck:
eshop

ta fialova vonavka co ju mas v kosiku je dobra?? ako vonia? lebo uz som viackrat ju zazrela na nete ale nemam predstavu ze o aku vonu ide a paci sa mi, ze je aj za dostupnu cenu :stuck_out_tongue:

vau, si dostala aj darcek k objednavke? To je super. Tie stetce, co si si hodila do kosika, tak sestra ich ma a su super. Tiez zvazujem, ze si nejake objednam, ale neviem ci sadu alebo samostatne. To este musim kuknut, ze vlastne ake su tam, co budem potrebovat. Mne co teraz robi velku radost, ze ked este minuly rok som si ruze poobjednavala tak teraz ich mozem konecne veselo nosit.

dobre je z mojho pohladu kupit si cele to balenie stetcov, aj sa to viacej oplati a neverim tomu, ze by si ich nevyuzila, sice je fakt, ze ja napriklad stetec co bol na tiene som nakoniec na obocku vyuzila, ale to je detail, to som si podobnu sadu asi pred rokom kupovala a nelutujem ten nakup :wink:

darcek potesi zakazdym, ale mna napriklad dokaze potesit aj napriklad doprava zadarmo, lebo na niektorych eshopoch to je uplne ze az nad neviem aku sumu a nastastie na Notino maju take akcie, ze aj k niektorym parfumom to proste mas, ze doprava zdarma a teda uz viackrat sa mi to tak podarilo vychytat a to ti je paradicka :smiley:

asi tak veru, ale teraz naposledy som mala vonavku vybratu a bolo mi jedno ze ci je doprava free ci nie, videla som, ze proste je cena lepsia ako na mnohych inych eshopoch a chcela som tu vonavku velmi, tak som proste do toho isla :smiley: a vytesujem sa z nej kazde rano ked si ju na seba davam a pocas dna ju uz aj prestanem citit, co si na nu zvyknem, ale ked teraz ze zafuka vietor alebo co tak potom taka krasna jemna vona ma ovanie to je pecka :stuck_out_tongue:

Akože myslíš, že potom je to také, že sa tak postupne akoby uvoľňuje alebo ako to nazvať hej??

to je jasne, lebo ved ked zafuka vietor, tak ta vona je potom taka jemnejsia, taky ten vanok alebo akoby som to povedala, to som si aj ja zacala tak davat, na tom eshope o ktorom @simcora pisala najdes aj rozne clanky, blog, kde su aj taketo rady, ze ako parfumy pouzivat, aplikovat si :wink:

sranda je inak toto, ze napriklad som si myslela, ze vlastne to ako sa ma parfum davat, ze to je prirodzena vec, ze ved na take miesta aby ho bolo citit, ja napriklad si na zapasie davam, zboku na krk, do vlasov a staci a niektori ludia si ho len tak kadejako a najma na oblecenie, to je pre mna trosku nepochopitelne, predsa len ide o to aby bol na tele, vtedy je ta intenzita vone ovela lepsia, krajsia :wink:

Pytala som sa ako je to s platenim ked cez internet objednavate, mozes mi napisat ako platis? Na dobierku, ci vopred? Nemas strach ak platis vopred? Trosku viac info by som o tom chcela vediet aby som mala nejaku tu istotku lebo tiez by som chcela cosi kupit :slight_smile:

To môžeš predsa ako len chceš, buď cez kartu alebo na dobierku, ja teraz napríklad naposledy som na dobierku, lebo som mala doma vybraté peniaze a bolo mi to jednoduchšie, ale ty sa nemáš prečo báť, žeby si zaplatila a žeby ti balík neprišiel. Pri Notino ti to nehrozí, to je eshop, ktorý je na trhu už dlho a to o niečom hovorí, proste je to dobrý a seriózny eshop, takže veselo nakupuj.

Aku pouzivas v lete vonavku?Na co sa zameriavas pri zlozeni?Lebo teda vela som citala o tom,ze staci si podla zlozenia vyberat a ze to je najjednoduchsie,len neviem ci uz ja som nejako mimo ale celkom sa v tom stracam :face_with_monocle:

dobré je, keď také tie letné obsahujú citrón, mandarínku, ríbezľu, nejaké tie kvety a tak podobne, že tá vôňa je taká jemná, svieža, ale teda poznám aj takých, čo aj vanilku v lete preferujú, ale to ja teda moc nemusím, ale ako sa hovorí, že proti gustu žiadny dišputát :wink:

No tak to musím vyskúšať aj tak, lebo ja mám tak nejako zafixované, že proste si dám na predlaktie, na krk a tam to proste končí, to mám tak odjakživa zaužívané, neviem či som to od maminy odkukala alebo čo. Ale teda nejako inak používať mi ani len nenapadlo :smiley:

Dakujem, ze si mi napisala, cize je to jedno hej? No proste som nejaky bojko v takychto veciach, preco netusim, ale proste ked viem, ze to nie je najlacnejsia zalezitost, teda keby som viac vonaviek objednala tak proste som skeptik, no :smiley: Ale tak aspon viem, ze panikarim uplne zbytocne, ty si uz viackrat akoze z toho eshopu kupovala?