Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

to je zbytocne, teda nie ze zbytocne, pri niektorych obchodoch je dobre sa mat na pozore, ja tiez nenakupujem z akychkolvek, ale teda ked je nejaky eshop na trhu dlho, ked vidis, ze s nim viaceri ludia maju skusenost, tak preco do toho neist?
ja sa no name obchodom vyhybam, lebo to nevies, raz som sa napriklad aj pred obchodakom stretla s tym, ze nejaki ludia tam predavali v original flakonikoch mydlovu vodu, takze chapes to uz bolo moc aj na mna :smiley: takze ked sa mi nieco osvedci tak sa toho drzim :smiley:

toto nemyslis vazne, to akoze uz aj taketo ksefty sa robia? to ma podrz!

Kadeco sa robi to je fakt, preto ja tiez ked kupujem, objednavam cez internet, tak len proste z eshopu, ktory mam oskusany, ktoremu doverujem. Z Notina mam uz vela veci a zakazdym si prislo ozaj vsetko, co som objednala a oproti inym eshopom maju super ceny, ze si to clovek moze dovolit bez problemov, takze to bola pre mna jasna volba a teda uz spekulovat s nejakymi nakupmi z inych obchodov nebudem, naco aj :wink:

S týmto aj ja mám skúsenosť a dobrú, že proste aj dodanie rýchle aj všetko a to je fajn napríklad aj pre Vianocami alebo tak, to nemám rada chodiť po obchodoch v takom čase, to som proste nervná, že všade je kopa ľudí, všetci sa naháňajú a neviem čo všetko, čiže mňa aj to tak nejako samé prinútilo, že bude lepšie cez internet nakupovať.

pred sviatkami si sa ale nestretla s tym, ze by dodanie trvalo dako dlhsie alebo co?

Záleží asi v akom časovom predstihu objednáš nie? Ale teda ja čo mám skúsenosť s eshopmi, tak väčšinou balíček za nejaké dva max. tri dni je doma, že netrvá to týždeň alebo ešte dlhšiu dobu.
Inak je to fakt, že také to behanie, keď je kvantum ľudí všade nemám ani ja v obľube a ešte keď aj tie rúška sa furt nosia, to som z toho len nervózna.

Pri Notine som problém s dodaním nemala ani raz. Väčšinou mi rýchlo prišiel balíček, objednala som väčšinou cez víkend a utorok už som ho mala doma, lebo teda cez víkend mám čas aby som si sadla za počítač a povyberala čo chcem.
Toto čo popisuješ aj mne robí problém posledné obdobie a možno je to aj tým, že proste sme sa prestali za posledné obdobie nejako socializovať.

Toto aj ja rada robim, ze v klude si sadnem a tak lustrujem, co by som objednala, teraz brat bude mat narodeninky tak tiez aj jemu budem musiet nieco vybrat, nemate nejaky tip na dobru pansku vonavku?

Ale tak chlapi nie sú nejako náročný na voňavky nie? Aspoň teda môj otec napríklad nie je, ten proste si dá na seba hocičo, čo mu dáš, čo si nájde v kúpeľni :smiley:
To inak nechápem lebo teda mne niektoré vône vôbec nesedia :smiley:

To by si bola prekvapená, môj muž keď sme sa spoznali, tak toho by si cítila aj na sto metrov, že ide. Ešte aj keď do fitka išiel alebo tak, tak vyvoňaný, akože zo začiatku sa mi to páčilo, ale potom keď si s tým človekom furt a on to preháňa, tak to už je moc. To proste aj hlava z toho bolí a tak, čiže som ho už ukorigovala, že dáva si parfum, kvalitný, ale som mu vysvetlila, že menej je niekedy viacej a keď máš dobrú kvalitnú voňavku tak ti stačia nejaké dva streky a vydrží to celý deň.

Pri originál parfume, pri kvalitnom úplne stačí trošku a človek vonia celý deň, preto ja radšej kúpim aj drahšiu, ale nech mám istotu, že je to kvalitka :slight_smile:

presne ako si napisala, ja tak z Notina objednavam naposledy som asi takto pred dvomi mesiacmi som si urobila radost a teda trva dodnes, ja proste sa nejako vyzivam v tom, ked si mozem dat vonavku, ktoru mam rada, vtedy mam dobru naladu, citim sa atraktivne a tak podobne a dokonca sa aj viacej usmievam, ved ja by som bola schopna keby idem von a zabudnem sa navonat tak proste sa aj vratit :smiley:

Denilia, ale toto je aj pre mna take ine najma ked si nejaku novu vonavku dam a este mi ju ludia okolo mna chvalia, to je najviac!

toto mate pravdu, mne asi pred mesiacom prisla na um jedna vonavka od D&G, co mi kupil moj byvaly este kedysi ked sme spolu len zacinali, uplne som na tu vonu zabudla lebo sa mi spajala s nim, tak proste sa mi ju nechcelo nosit, mala som z toho take zmiesane pocity, ale teraz mi to nedalo a som si ju objednala, tak ked dorazi tak vam poslem fotecku :stuck_out_tongue: ta vona je nadherna, co si pamatam taka jemna, ale nezabudnutelna, no dufam, ze vo mne nostalgiu nevyvola :smiley: :smiley:

Haha to vážne takto ti to napadlo? No to je možné s tou nostalgiou, lebo teda mne sa veľa vecí práve s vôňami spája, neviem či som v tomto nejaká divná alebo čo, ale totálne si to idem :smiley:

To je potom dobré, to je potom cca tak ako som aj ja písala, že čo mám skúsenosť pri eshopoch, niekomu viacej vyhovuje chodenie po obchodoch že osobne, ale ja sa k tomu nejako vôbec nemám, neni mi to po vôli, to aby som niekam išla musím mať náladu podobne ako si ty písala. No ešteže jestvuje aj takáto možnosť nakupovania :smiley:

nie je to tak len u teba, ved proste mne tiez to zislo na um, ale sa mi paci ta vonavka, cize chces nechces proste si ju kupim a tam to pre mna hasne, ale samozrejme nemozem toto co som vam napisala povedat doma pred drahym :smiley:

No to radsej ani neskusaj, lebo ti ju ani nepochvali, o niektorych veciach je lepsie pomlcat. Kocky nemate skusenost nahodou s nejakym adventnym kalendarom s parfumami alebo kozmetikou alebo niecim takym? Sestra bude mat narodeniny a ona ma rada taketo veci a kedze takto cca o mesiac ma tak by som jej nieco taketo chcela kupit.

ano v tomto ti musim dat za pravdu, nemusia vsetko chlapi vediet, lebo zbytocne by niektore veci riesili a bolo by dusno a pritom ide len o jednu vonavku o nic ine :slight_smile:

aky konkretny typ si to mala od tejto znacky? lebo teda este som od nej nic nemala, su to intenzivne vone? vydrzia ked by som si rano dala?
lebo teda mam rada take tie jemne, ale niekedy mam naladu aj taku nejaku ostrejsiu :stuck_out_tongue: