Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

kazdy jeden rok si objednavam, mam z toho velku radost, muzovi tomu cokoladovy kupujem a sebe taky s kozmetikou, to proste je take vdacne, mam radost z toho potom kazdy jeden den :slight_smile: posielam ti aky som si objednala tento rok, ja sa neviem uz Vianoc dockat, cize ja tieto veci mam uz popredu :smiley:
makeup-revolution-advent-calendar-2021-adventny-kalendar_

to uz ho mas aj doma?? po pravde som taketo nieco doposial nemala, to by mi ani nenapadlo, ze aj takyto variant akoze pre zeny, ze nie pre deti je na trhu, to je pre mna novinka, ale teda podla toho co vidim, ze co vsetko tam je, tak by som si rada urobila radost :smiley:

Vau! Toto by sa mi páčilo, to je fajn a v akej cene? Dá sa akože nejako aj vybrať viacero druhov?

Tak toto teraz by ma oveľa viacej potešilo ako nejaký čokoládový kalendár, to je ozaj fajnové. Len musím pozrieť najskôr aké značky majú takéto kalendáre, že čo by sa mi hodilo, lebo teda od istého obdobia si dosť vyberám, že akú kozmetiku budem používať. Staviam na kvalite čo najviac.

skus si pozriet Notino, na eshope najdes viacej moznosti, ze teda od akej znacky by ti sedelo a za aku cenu, co pouzivas a tak podobne, ale tento, co pridala fotku je podla mna fajn aj z pohladu z ceny, aj kvality, ze co vsetko obsahuje to ma teda oslovilo :slight_smile:

Ale to nielen teba, ja uz pozeram ako si sama urobim radost na sviatky, ved sa to uz tak nezadrzatelne blizi. A moj muz ten dozaista nebude nejako darceky pre mna prezivat, tak si budem musiet nieco vybrat sama a zabalit :smiley:
Mate to podobne s vasimi chlapmi? Lebo teda ja neviem moj taky nebol, ale za posledne roky nejako sa stal voci tomuto lahostajny.

Bekka to je tak, keď nás niektorí začnú brať ako samozrejmosť. Keď som môjmu mužovi nekúpila nič tiež ako on mne tak vtedy sa zbadal. Akože osobne nejako nestaviam na darčekoch a tak, ale proste aspoň maličkosť aby ten druhý vedel, že na neho myslíš.

Toto inak ja stále tvrdím, že nie je dôležité, čo koľko a tak, ale proste že si ten druhý spomenie!

Dominika vnímam to rovnako, ale teda keď napríklad viem, čo poteší svokru a tak, tak sa snažím niektoré veci si popredu pokúpiť, nech ma to pred Vianocami nebolí. Aby sa toho pred sviatkami nenabalilo veľa a zvládam všetko v úplnej pohodicke.
Aj ked priznavam, ze uz sa mi aj stalo, ze som nakupovala posledny tyzden pred stedrym dnom lebo som sa nevedela rozhybat :smiley:

…no to neni v takom obdobi ani dobre po obchodoch chodit…to ja zakazdym som sa len vytocila a bola som nervozna a teda vobec mi to sviatky pokoja nepripominalo…cize tento rok cez internet vsetko a to bez debaty…ale povedala som ze nebudem si nejake velke starosti robit…proste malickosti, co urobia radost…

Ale to nielen ty, ja preto pozeram uz teraz, ze ako darceky poriesim, spisujem si co pokupit, ale vidim to tak, ze kozmeticke balicky a taketo veci budu asi najvhodnejsim darcekom.
Len este si budem musiet premysliet kde pokupim a vlastne ake znacky.

No teraz sme už došli s darčekmi po obchodoch, takže som rada, že už mám cez Notino všetko poobjednávané a už len čakám kedy mi zavolá kuriér a príde mi krabica a tým pádom všetko na poriadku ako má byť.
Len budem musieť to hneď pobaliť aby drahý nevedel, že čo som mu kúpila, lebo tento rok by som ho chcela prekvapiť :slight_smile:

cize ty to uz mas vsetko povybavovane? co take si objednavala? ja este nemam vsetko, tak nejake tie rady, tipy by mi fajn padli zeby som sa inspirovala :slight_smile:
lebo uz mam pocit, ze sa neviem pomaly v nicom najst a zorientovat :confused:

sestre som napriklad objednala kulmu na vlasy, taku na natacanie vlasov, nevedela som, ze take nieco vobec je, ze vlastne to nenatacas, netocis ale len prikladas a vzniknu ti pekne vlny, akoze zirala som, co je to zac, ale chcela to, tak som jej kupila a teda som zvedava na jej reakciu kedze uz dlhsie mi o tom hovori :smiley:

To si z kade ale objednavala? To z nejakeho elektra?

Cauky. Chtela jsem si koupit Chanel ,ale nekde sem cetla, ze z internetu ty parfemy muzou byt padelky. Je to pravda nebo se nemam bat? :smiley:

velmi zalezi kde by si objednavala, kde by si kupovala, mne sa Notino osvedcilo pri takychto nakupoch :slight_smile: viacero vonaviek som mala aj z kamennej predajne, aj z eshopu, cize som vedela, ze ako maju vonat, aka ma byt intenzita aj vsetko a teda je to ozaj to iste, len proste cez internet ked objednas tak tie ceny su ovela lepsie :slight_smile:

su tie ceny lepsie, ale to je aj z toho dovodu, ze proste eshop nemusi platit nejake naklady, ktore su spojene s prevadzkou obchodu, najom, predavacky a tak podobne, preto si mozu dovolit mat aj lepsie ceny, celkovo take prijatelnejsie :wink:

len toto si vela ludi neuvedomuje, ze vlastne to ma aj takyto suvis, ze aj na tom nieco je :wink:
akoze nehovorim sem tam zajdem do parfumerky, ale to len preto aby som tam ovonala vonavku ktoru si chcem potom objednat :smiley: :smiley: to keby tie predavacky v parfumerke vedeli by ma tam uz ani nepustili :smiley: :smiley:

Podla mna to tak nejako uz tusia, lebo myslim, ze to asi nie si jedina, co to tak robi, to myslim, ze vyhovuje mnohym ludom viacej. Ved to sa nebavime o nejakych 2, 3 eurach, ale teda o desiatkach a to uz je trosku rozdiel, najma ked chces kupovat parfumy ako darceky napriklad.
Tam sa to proste nazbiera :wink: