Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Ale tak keby vedeli oni dať nejakú dobrú akciu alebo čo, tak človek by nad tým aj uvažoval, ale keď nevedia tak čo no.
Ja chápem, že to nahnevá proste niekedy, ale tak, čo už. Ja tiež nakupujem tam kde mi to najviac vyhovuje. Kde som proste presvedčená, že kúpim aj kvalitu a aj za dobrú cenu.

Nevies ako je to s dorucenim? Ze dokedy sa moze objednavat aby to stihlo prist do Vianoc, lebo este mi napadlo jaku vonavku by som mamine objednala a teda uz je aj vysoky datum, ale do kamennej predajne, akoze do parfumerie to teda nechcem ist ani za svet :smiley:

Do dnes sa to dalo na Notino objednať, takže to si už prepásla, ak si si neobjednala, ale stále si vieš napríklad poukážku tam objednať, kúpiť a to máš vystarané, čo ty na to??

Prepáčte dievčatá a čci ste pocuvali o https://defrance.vip/ ? Mate skúsenosti z nimi? Niekoľlko krat mi volali na mobil a ponukali parfemy ale vobec netušim kto to je.

no tak takymto by som v zivote neverila, najma nie ked este aj telefonuju, ono sa neda spolahnut na to, co je to za kvalita, originalne parfumy to nebudu dozaista a teda za nejaku napodobeninu davat peniaze, tak to dakujem neprosim :smiley:

Priklanam sa k tvojmu nazoru a cudujem sa, ze v dnesnej dobe tomu este niekto veri. Pride mi to take blaznovstvo, ale tak kazdy mame to svoje no. Ja ked nieco chcem, tak cez Notino objednavam a teda uz nielen ja, ale aj moja svagrina napriklad, ked som jej povedala ake su rozdiely v cenach oproti kamennym parfumerkam, tak spozornela :smiley:

co take z tade nakupujete? len vonavky? a su to origo znacky?

…zacala som tak s vonavkami, s parfumami, ale postupne som aj kozmetiku, lebo vyber cez internet to je uplne o inom ako niekde v predajni…to ale podla mna uz musis vidiet aj sama, ze ake su rozdiely…ze teda v obchode si nemozu dovolit tolko toho drzat aby mali taku ponuku jak maju eshopy na skladoch, to proste nie je realne…

Nechápem tej tvojej otázke, že origo? Jasné, veď ako inak by to mohlo fungovať? :slight_smile:

niektore eshopy funguju tak, ze predavaju napodobeniny, lenze vela tych obchodov sa tym netaji, len za mna je velkym problemom to, ze taka vonavka ti vobec nevydrzi, preto ja tiez mam s Notinom skusenosti a z tade nakupujem, pretoze mam tam istotu kvality toho co si objednam :slight_smile:

Tak ono je to dobre, lebo cez internet je ta ponuka uplne ina ako v obchodoch, tolko moznosti co mozes vyuzit, to je nieco neskutocne si myslim a najma mozes si to pozriet v klude doma pod dekou a nemusis byt niekde v obchode v respiratore a rozmyslat, ci toto hej a toto nie.

dievcata potrebujem radu na nejaky taky tazsi parfum, svokra bude mat narodeniny a v tomto si sama neviem pomoct pretoze ja osobne mam rada jemne, takze kvetinove vone a ona je moj uplny opak, tak kazdu radu privitam, chcem jej urobit radost tak prosim tipy :slight_smile:

skus pozriet Si, to je taka vona pre mna tazsia, ale v takom bledom flakoniku, v takom ruzovkastom alebo akoby som povedala ze jaky to je, ta je taka fest intenzivna :wink:

len tiez tohto je viacej typov a na to treba prizerat, ze vlastne aka je ktora, lebo tie vone sice su pod jednou znackou, ale su rozne zlozenia, rozne typy voni a nie vsetko musi kazdemu sadnut, to si treba uvedomit, alebo chod do parfumerky ovonat, ale hlavne tam nekupuj lebo sa nedoplatis :smiley: :smiley:

Už si niečo vybrala? Kedy má tie narodeniny? Aj by som ti poradila, ale neviem či to už nie je zbytočné, či v tom nemáš už jasno :slight_smile:
Viem, že keď ide o darček tak to veľakrát nad tým strávim viacej času ako keď vyberám niečo pre seba, lebo tak nejako viac mi záleží na názore toho človeka, ktorému to kupujem.
Nemáš skúsenosť s Calvin Klein? Lebo to je značka, čo má tiež krásne vône :stuck_out_tongue:

to je fakt, krasne, mam Eternity Eau Fresh, som si z Notina objednavala :stuck_out_tongue:
je to taka jarna, letna vona a teda kedze uz je taketo pocasie ako je, ze aj teploty uz vyssie, aj slniecko vykukne, tak uz aj ja tieto letne mesiace privolavam touto vonavkou :smiley: :smiley:

toto je inak rada nad zlato, co si napisala, raz som tiez tak bola a nadsena z vone hovorim, ze tuto beriem a potom mi povedala cenu pani v predajni a ma to teda tak nejako prefackalo :smiley: :smiley:

Tak to sa nestalo len tebe, ale aj mne a teda aj veľa mojích kamošiek proste sa na päte v parfumérii otočilo, ale tak za to v konečnom dôsledku ani tie predavačky nemôžu, je dobré, že cez eshop sú ceny lepšie a teda má to najmä aj svoje opodstatnenie.

vcera akurat mala, riesila som to ale naschval v predstihu aby som mala cas nieco vybrat a kupit, nech sa nemusim nahanat, no volala som s kamaratkou a ta mi spominala ake pouziva ona a tak, tak som k nej zasla a vybrala som co si myslim, ze by sa jej pacilo a som to potom cez internet objednala, nie je na skodu mat kamosky maniacky na vonavky :smiley: :smiley: a teda boli sme jej vcera vinsovat a vyzerala svokra, ze celkom sa jej paci, ze by to mohla byt jej salka kavy tak uvidim, ci ju bude pouzivat :stuck_out_tongue:

Toto máš teda dobré, že môžeš si takto hneď aj vyskúšať, my čo nemáme také kamošky to robíme tak teda aspoň ja z času na čas že keď mám niečo, čo si chcem ozaj vyskúšať, tak idem do parfumérky, ale zásada, len ovoňať :smiley: :smiley: