Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

no len to tiez ja tam nemozem ist s tym, ze viac parfumov ovonat, lebo potom sa mi zacnu zlievat :smiley:

…tak to sa neda to je jasne…to viem aj podla seba, ze to len dve tri by som ovonala…a teda mne je lepsie si dat jednu a skusit si ju cely den…vies, ze ako na mne vonia…ako sa vone uvolnuju a proste tieto veci…preto ja napriklad aj cez Notino ked sa da tak si vzorky objednavam…

ale to ti je dobra vec, ze sa to tak da, to sa predava co viem po 2ml, aspon ja som tak kupovala a to na oskusanie je uplna parada, lebo zistis, ze jak ti vonia, ci ti sedi, vyhovuje a vies sa rozhodnut ci ma zmysel vobec si velky flakonik kupovat :slight_smile:

Ale dajú sa tak všetky voňavky kúpiť? To asi nie, či? Ale potom je riešenie aj ísť do parfumérie si vyskúšať, len zase je fakt, že to nemusí byť každému po chuti tie pohľady na predajni :smiley:

Všetky asi nie, ale vieš si na Notine nájsť, že ktoré sú, normálne celý zoznam ti to vyhodí aj s cenami, lebo som to tak pozerala, lebo keď si aj nejakú kozmetiku kupujem alebo tak, tak proste si takéto vzorky prihodím a potom viem do budúcna, že čo objednať, ktorú voňavku môžem :stuck_out_tongue:

aj teraz mas nieco take, co si si vyhliadla, co najblizsie vyskusas? chcela by som aj ja nejaku novu vonavku, uz rok pouzivam tu istu, vobec ziadna zmena a teraz nejako sa mi proste zacalo ziadat nejakej vymene alebo akoby som to nazvala, uz sa aj odhodlavam, ze pojdem do parfumerie si poskusat nejake aby som vedela, co by mi sedelo, ale teda furt sa len odhodlavam, este som nebola :smiley:

haha toto sa ti ani necudujem, ze si este nebola, to ani ja nie, aj ked mala by som, lebo co som naposledy dostala vonavku tak uz mam len na dne a teda nechcem furt len mat to, co dostanem, chcem si uz konecne aj ja sama nieco vybrat :slight_smile:

u nas v rodine vedia, ze mi nemaju vonavky kupovat a ked tak, tak ja im poviem a az tak kupia, lebo osobne som dost proste ani nie ze narocna, ale sadne mi cokolvek ale napriklad byvaly ten ma raz prekvapil, kupil mi bez mojho vedomia D&G parfum a teda to ti bolo ine kafe, to bola laska na prve ovonanie :stuck_out_tongue:

Ktory konkretne od tejto znacky? Nemas fotku alebo obrazok??

ved ale aby sme ti nieco poradili, tak by si nam mohla povedat, ze co mas rada, co je take, ze ti vyhovuje, lebo rozne tipy ti tu mozeme dat, len napriklad ak nemas rada koreniste alebo ake, tak napis, nech ti neradime zbytocne :stuck_out_tongue:

Táto je krásne od tejto značky. Ja v nej cítim mandarínku a to mám veľmi rada, pre mňa je to taká ovocno kvetinová vôňa a to je to pravé v takomto období, keď už teplejšie začína byť, mám to proste veľmi rada :stuck_out_tongue:
dolce-gabbana-the-only-one-intense-parfumovana-voda-pre-zeny_

vo mne ked je takyto flakonik tak to evokuje taku nejaku tazsiu vonu, ale podla toho co pises, tak to zdanie klame, dlho ju uz pouzivas?

To klame veru. Je síce obal veľmi elegantný, ale teda je to nádherná taká svieža vôňa, ja som si hneď k nej našla cestu. Síce základ tvorí vanilka, ale aj tak je taká podľa mňa na toto ročné obdobie taký ideál, mám to rada proste :slight_smile: Veď keď som si ju kupovala, tak rovno túto 100ml :smiley: Hádam nebudem trochárčiť :smiley:

…vanilka bola pre mna roky strasiakom…ale podla mna to je zlozka v parfume na ktoru clovek musi dospiet…a mne sa to podarilo pred par rokmi…

je to mozne…ale tak kazda mame iny vkus je to normalna vec, ale ja napriklad mam strasne rada ovocne, kvetinove…pre mna to je taka mladost, taka sviezost to je proste to co mam rada, co mozem…to je moja salka kavy…a ked je pri mne niekto kto ma nejaku tazku vonu tak to aj tazko nesiem… :smiley:

vanilku ma velmi rada moja svokra, pre mna je to taka tazsia vona, ja mam rada lahke, take svieze a teda preto vanilku moc nevyhladavam, ale napriklad ked si to vezmem z inej strany, tak svokre tie vone ozaj pristanu, lebo ona je taka dama :smiley:

Ale flakónik vyzerá veľmi dobre, tak elegantne.
Tiež si chcem niečo teraz poobjednávať na leto, nech mám trošku nejakú zmenu, nech nepoužívam stále len jednu voňavku a aj drahému lebo už má len tak naspodu a teda to zachvíľku minie.

Pozri tento parfum La Nuit de L’Homme Le Parfum :wink: Je to taký čierny obal, flakónik.

…ak dobre pozeram to je YSL?..nemala som od tejto znacky este nic, videla som, ze maju aj parfumy a aj kozmetiku…s tou nahodou skusenosti nemas?..pozerala som tuto vonu a teda je to taka orientalna podla popisu, zlozenia, co som kuk…

Nemala si nic? Ja mam napriklad aj ruz od tejto znacky, aj vonavku jednu a teda je taka intenzivna, taka akoby som povedala, ze ozaj zenska.
Ale zase kazda mame iny nos, iny vkus, ja mam rada niekedy take orientalne vone, take co si nekupuje kazda zena :stuck_out_tongue: