Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Rúž? Aký? Pošleš? Chcela by som nejaký pekný rúž takto na leto, nejako nemám vo zvyku a na leto maľovať, zato by som chcela aspoň rúž nech mám krásne pery :slight_smile:

maroka, ked pises, ze ta vonavka je intenzivna, tak to nie je taka akoze na kazdodenne nosenie??

…to ze nejaka vonavka je intenzivna neznamena, ze sa neda nosit aj bezne akoze na kazdodenne nosenie napriklad do prace alebo tak…kazda sme ina a ine vonavky nam sedia…viem to podla seba, ze napriklad moja svokra, ta aj take tazke vonavky nosi bezne…k nej sa mi to aj tak nejako spaja…ale tak to je najlepsie si skusit…

kukni tieto ruze…zalezi aky chces ci klasicky ruz alebo takyto mne sa osobne lepsie toto nanasa a aj proste lepsie drzi…ze neotiera sa…osobne nedam proste nan dopustit…
yves-saint-laurent-tatouage-couture-velvet-cream-vysoko-pigmentovany-kremovy-ruz-s-matnym-efektom_

Tato farba vyzera velmi dobre, co je to za odtien? Mas aj takyto cerveny? Ja kedysi som nejako nevedela prist akoby na chut cervenym ruzom, ale boli sme kamaratke na svadbe a kozmeticke som sa bola dat namalovat a dala mi cerveny ruz a teda som sama seba nespoznala a musim neskromne povedat, ze sa mi to na mne proste paci :open_mouth:

A to si akože do teraz nevedela? Ty si blázon, ak nemáš úzke pery, tak červená je úplne dokonalá :slight_smile:

Tento je pekný a som pozerala na Notino ceny týchto rúžov a to je paráda, oproti tomu, čo si kúpiš v parfumérke, že koľko by si zaň dala, tak akože dovidenia.
Ja mám rada takéto farebné a matné čoraz viacej, proste je to moja šálka kávy :stuck_out_tongue: