Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Rúž? Aký? Pošleš? Chcela by som nejaký pekný rúž takto na leto, nejako nemám vo zvyku a na leto maľovať, zato by som chcela aspoň rúž nech mám krásne pery :slight_smile:

maroka, ked pises, ze ta vonavka je intenzivna, tak to nie je taka akoze na kazdodenne nosenie??

…to ze nejaka vonavka je intenzivna neznamena, ze sa neda nosit aj bezne akoze na kazdodenne nosenie napriklad do prace alebo tak…kazda sme ina a ine vonavky nam sedia…viem to podla seba, ze napriklad moja svokra, ta aj take tazke vonavky nosi bezne…k nej sa mi to aj tak nejako spaja…ale tak to je najlepsie si skusit…

kukni tieto ruze…zalezi aky chces ci klasicky ruz alebo takyto mne sa osobne lepsie toto nanasa a aj proste lepsie drzi…ze neotiera sa…osobne nedam proste nan dopustit…
yves-saint-laurent-tatouage-couture-velvet-cream-vysoko-pigmentovany-kremovy-ruz-s-matnym-efektom_

Tato farba vyzera velmi dobre, co je to za odtien? Mas aj takyto cerveny? Ja kedysi som nejako nevedela prist akoby na chut cervenym ruzom, ale boli sme kamaratke na svadbe a kozmeticke som sa bola dat namalovat a dala mi cerveny ruz a teda som sama seba nespoznala a musim neskromne povedat, ze sa mi to na mne proste paci :open_mouth:

A to si akože do teraz nevedela? Ty si blázon, ak nemáš úzke pery, tak červená je úplne dokonalá :slight_smile:

Tento je pekný a som pozerala na Notino ceny týchto rúžov a to je paráda, oproti tomu, čo si kúpiš v parfumérke, že koľko by si zaň dala, tak akože dovidenia.
Ja mám rada takéto farebné a matné čoraz viacej, proste je to moja šálka kávy :stuck_out_tongue:

A najma ked chces potom viacej odtienov tak to si neviem a teda nechcem ani len predstavit, co by to stalo a to teda mne ked sa nejaky osvedci tak som rada, ked mozem mat viacero typov, farieb, lebo pre mna kazda prilezitost si vyzaduje iny ruz :slight_smile:

ono casto je to tak, ze sme voci niektorym farbam akoby zaujate, ja tiez som taka, teda bola som taka voci ruzovej, nevedela som si to nejako predstavit zeby som si ju dala na usta, neustale som bola v tom, ze to je farba proste pre mlade baby, nie pre mna ked mam uz po 30tke a potom som raz skusila a teda zmenila som nazor, lebo ta ruzova ma tak rozziari :smiley:

no netreba aby sme v tomto smere boli nejake zaujate alebo co, ruze dokazu divy to je fakt, sice aj ja som uz nasla aj taky, co mi nesedel, ze ozaj nebola to farba pre mna, ale to neznamena, ze teraz vsetky zavrhnem alebo tak, to proste vobec nie :stuck_out_tongue:

baby prepacte, ze odbocim od toho, co tu riesite, ale potrebovala by som poradit s vyberom vonavky pre muza, co teraz aktualne leti?:slight_smile:

Pre tvojho muza? Alebo pre koho? Lebo teda ja poslednu dobu som zacala aj rozlisovat vekovu kategoriu, lebo viem, ze to co sedi mojmu drahemu tak svokrovi by nesedelo :smiley:

to je fakt, ale teda podla mna to zalezi aj od toho co clovek ma rad, lebo su ludia, ktori napriklad cely zivot preferuju koreniste vone a proste nic ine im nesedi, nevyhovuje, cize kazdy sme iny a treba si podla toho aj vyberat :slight_smile:

Ja mám rada, keď nie sú mužské vône vtieravé, nemám rada, keď je niekoho cítiť až tak, že na desať metrov, minule išlo len auto okolo mňa, otvorené okno a to bolo tak cítiť ako bol chlap navoňaný, že teda mi to až bolo proti srsti.
Mne sa páčia na mužoch také vône ako keď je čerstvo osprchovaný, taká sviežosť :wink:

K tomuto, čo si napísala sa prikláňam aj ja. Mám to rada, najmä aj keď okolo mňa prejde chlap, tak mám rada keď to je cítiť len tak jemne. Že to nie je facka. Ale tak ja celkovo aj pre seba vône vyberám také aby to neboli pecky silné :smiley: Máš pre chlapa tip aj na konkrétnu?

versace ma krasne vone, aspon teda mojmu som objednavala od tejto znacky z Notina, pretoze su to vone ktore su take nadcasove, nevtierave a to je presne styl, co mam rada aj ja, takze myslim, ze na tomto sa proste viacere zhodneme :stuck_out_tongue:

ktora konkretne sedi tomu tvojmu? inak ti poviem, ze som voci tejto znacke bola dlho skepticka, akoze myslela som si, ze je to taka luxusna, ze proste nebude sediet kazdemu, ze proste aj to logo je take, ale dnes viem, ze uplne som mala obavy zbytocne :smiley:

To nemáš byť prečo, ja nejako na značku mnohokrát ani nepozerám, ale skôr na zloženie, typ vône, to je pre mňa podstatné.

Vieš čo je sranda? Že furt som bola v tom ako nemusím vanilku, že tá mi nesedí a tak, že takým vôňam sa budem vyhýbať a teraz pozerám, že voňavka ktorú mám naradšej ktorá mi vonia, tak tá má v základe práve vanilku :smiley: :smiley: :smiley:

Tento vyzerá pekne, aj ten odtieň.
No takéto by mali byť všetky, že trvácne a nebudú sa obtierať, lebo to je zásadný problém, najmä keď niekam ideme, že s kamarátmi na večeru alebo tak, nemám rada keď už po jedle nemám nič na ústach a toto teda vydrží hej?