Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Akú vôňu máš rada? Sladkú? Kvetinovú alebo skôr niečo korenisté??

ano ano vydrzi…nemam ho teraz pri sebe, ale ak budes chciet mozem ti ho poslat akoze na ustach alebo na ruke aby si videla odtien ktory mam a mozem ti aj tak, ze ked zaschne, ze po nejakej dobe…ale co sa tyka toho kolko vydrzi tak to je jeden z tych ozaj lepsich, na ktore viem, ze sa mozem spolahnut…a mne sedi, ze je aj na ustach prijemny…mam ho rada, teraz aj kamaratke ho budem objednavat, ked budem si robit objednavku na Notine…

neviem ako u nej, ale u mňa sa to mení s ročným obdobím, niekedy najmä tak na zimu mám rada také skôr korenisté a na jeseň aj kvetinové, to proste môžem, aj teraz pozerám čo by som si vybrala, lebo muž povedal, že by mi chcel urobiť len tak radosť, tak prečo to nevyužiť :stuck_out_tongue:

uz mas aj teraz nejaku korenistu vybratu, ktoru budes na jesen pouzivat? myslim, ci nieco nove alebo ci zostavas verna parfumom ktore pouzivas?

Mne sa taká korenistá páči Kenzo Jungle L’Éléphant, to je ozaj krásna vôňa. Najskôr mi prišla taká že len na večer, ale nejako sa mi začala páčiť aj tak na bežné nosenie. Takže úplne mi sedí.
Ja napríklad na jeseň, na zimu nemám nejaký problém so skúšaním nových :smiley:

Ten flakónik je pekný, ale s touto značkou skúsenosť nemám, ty si si ju kde kupovala? Myslím či niekde na predajni, že za cca akú cenu?

ako to robis, ked si chces poskusat nove? ides niekam do parfumerie a tam ich vyskusas viacej alebo akym sposobom?
lebo tiez niekedy akoze mam taku chut, ze by som ich viac, ale neviem nemam sa k tomu aby som ich isla niekam tak ovonat :smiley:

tak ked sa k tomu nemas si pozri na Notino, ze ake maju vzorky a si z tade objednaj, len nemaju asi vsetky vonavky ako vzorky, preto neni na skodu sa prekonat, ist a potom si cez eshop objednat, teraz minuly tyzden akurat kamaratka spominala, ze si vybrala vonavku na narodeniny v parfumerke a ze ked tam videla cenu ze az jej zle zostalo :smiley:

už niekolko rokov používam iba parfemy s feromonmi a tento je top topov https://superlove.sk/afrodiziaka-a-feromony/feromony-pre-zeny/obsessive-perfume-sexy-30ml

taketo nieco mi pride akoze uplne take zbytocne, ja moc nemam vztah k tym feromonom a nemyslim si, ze by to akoze mohlo aj nieco v cloveku vzbudit alebo akoby som to nazvala, mam rada klasicke parfumy, rozne znacky, ale proste take, co mi sedia :slight_smile:

  • podobne, ja zásadne si objednávam z Notina parfumy, tam mám istotu, že sú kvalitné, že vydržia a teda zatiaľ sa mi to tak aj zakaždým vyplatilo. Nejaké feromóny a takéto to by som ani nemala odvahu skúšať, proste prídu mi to zbytočne vyhodené peniaze. Radšej kvalitu, originál. Teraz tiež som si od D&G objednávala parfum, už sa teším keď mi príde. Lebo na kamoške voňal úžasne. -

ktory od tejto znacky? lebo zopar ich uz mam vyskusanych a je to kvalitka, len teda mam radsej sviezejsie vone, moc sladke nejako nemusim, mnohe mi pridu take dost silne a to nie je pre mna :stuck_out_tongue:

  • pozri Pour Femme Intense tá sa mi páči. Je trošku akoby taká orientálna, ale je pekná, stačí trošku a ozaj krásne vonia. No ja mám rada túto značku, lebo aj mi dlhší čas vydrží parfum, že netreba nejako veľa strekov a ráno si ju dám a ešte večer ju je cítiť. -

Pre mňa je toto srdcovka La Nuit de L’Homme Le Parfum tento rok asi inú vôňu už nebudem pozerať, strašne som si obľúbila túto a je to momentálne pre mňa to najviac.

No tento flakónik vyzerá dobre, mužovi sa páči tiež? Nefrfľal, keď si mu ju kúpila? Ja chcem tiež môjmu nejakú vybrať a aj väčší flakón, nech mám do ďalších vianoc s tým pokoj. Len teda on to niekedy až preháňa, nie žeby si dal na seba trošku, ale si dá veľa a potom je to až moc :smiley:

…no ja ked vyberam polovicke nejaku novu vonavku, tak nesiaham po najvacsom baleni, ale radsej mensie, lebo nemam istotu, ci sa mu bude pacit, takze v tomto som takto opatrnejsia…ale tak to zalezi na tebe…ty si ho poznas a vies aky je…

Ked niekedy ani sami nevedia, ze co by chceli, co by sa im pacilo, niektori su ozaj nerozhodni v tomto smere, viem o tom svoje, mam takeho jedneho doma a nie je to bohvieco. Lebo to potom aj problem vybrat, ale teda snazim sa vyberat tak aby sa to mne pacilo a ved ide o to aby mne vonal, no nie?? :stuck_out_tongue:

To bez pochyby, ja teda môjmu napríklad nekúpim dvakrát po sebe rovnaký parfum, aby sa to nezunovalo ani jemu ani mne, lebo keď človek dlho používa jednu vôňu, tak už to potom nie je také príjemné, také intenzívne, aspoň pre mňa to tak je.

Pre teba možno nie, ale keď sa stretávaš s rôznymi ľuďmi, tak oni tú vôňu cítia. Ja tak keď som pracovala v jednej firme ako obchodná zástupkyňa a stretávala som sa s množstvom ľudí, tak vtedy proste mi každý chválil voňavku, kto nie je na ňu zvyknutý tak sa mu proste tak vryje do pamäti.
A to je pre mňa akoby taký znak toho, že ozaj mám dobrý výber :stuck_out_tongue:

Kazdemu sa nieco ine paci, je to normalne, ale poviem ti, ze viackrat sa mi stalo, ze vonavka vonala na kamoske inak jak na mne :slight_smile: