Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Akú vôňu máš rada? Sladkú? Kvetinovú alebo skôr niečo korenisté??

ano ano vydrzi…nemam ho teraz pri sebe, ale ak budes chciet mozem ti ho poslat akoze na ustach alebo na ruke aby si videla odtien ktory mam a mozem ti aj tak, ze ked zaschne, ze po nejakej dobe…ale co sa tyka toho kolko vydrzi tak to je jeden z tych ozaj lepsich, na ktore viem, ze sa mozem spolahnut…a mne sedi, ze je aj na ustach prijemny…mam ho rada, teraz aj kamaratke ho budem objednavat, ked budem si robit objednavku na Notine…

neviem ako u nej, ale u mňa sa to mení s ročným obdobím, niekedy najmä tak na zimu mám rada také skôr korenisté a na jeseň aj kvetinové, to proste môžem, aj teraz pozerám čo by som si vybrala, lebo muž povedal, že by mi chcel urobiť len tak radosť, tak prečo to nevyužiť :stuck_out_tongue:

uz mas aj teraz nejaku korenistu vybratu, ktoru budes na jesen pouzivat? myslim, ci nieco nove alebo ci zostavas verna parfumom ktore pouzivas?

Mne sa taká korenistá páči Kenzo Jungle L’Éléphant, to je ozaj krásna vôňa. Najskôr mi prišla taká že len na večer, ale nejako sa mi začala páčiť aj tak na bežné nosenie. Takže úplne mi sedí.
Ja napríklad na jeseň, na zimu nemám nejaký problém so skúšaním nových :smiley:

Ten flakónik je pekný, ale s touto značkou skúsenosť nemám, ty si si ju kde kupovala? Myslím či niekde na predajni, že za cca akú cenu?

ako to robis, ked si chces poskusat nove? ides niekam do parfumerie a tam ich vyskusas viacej alebo akym sposobom?
lebo tiez niekedy akoze mam taku chut, ze by som ich viac, ale neviem nemam sa k tomu aby som ich isla niekam tak ovonat :smiley:

tak ked sa k tomu nemas si pozri na Notino, ze ake maju vzorky a si z tade objednaj, len nemaju asi vsetky vonavky ako vzorky, preto neni na skodu sa prekonat, ist a potom si cez eshop objednat, teraz minuly tyzden akurat kamaratka spominala, ze si vybrala vonavku na narodeniny v parfumerke a ze ked tam videla cenu ze az jej zle zostalo :smiley:

už niekolko rokov používam iba parfemy s feromonmi a tento je top topov https://superlove.sk/afrodiziaka-a-feromony/feromony-pre-zeny/obsessive-perfume-sexy-30ml

taketo nieco mi pride akoze uplne take zbytocne, ja moc nemam vztah k tym feromonom a nemyslim si, ze by to akoze mohlo aj nieco v cloveku vzbudit alebo akoby som to nazvala, mam rada klasicke parfumy, rozne znacky, ale proste take, co mi sedia :slight_smile:

• podobne, ja zásadne si objednávam z Notina parfumy, tam mám istotu, že sú kvalitné, že vydržia a teda zatiaľ sa mi to tak aj zakaždým vyplatilo. Nejaké feromóny a takéto to by som ani nemala odvahu skúšať, proste prídu mi to zbytočne vyhodené peniaze. Radšej kvalitu, originál. Teraz tiež som si od D&G objednávala parfum, už sa teším keď mi príde. Lebo na kamoške voňal úžasne. -