Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

Áno, to sa môže stať, to je normálna vec, každý proste inak voniame a to je cítiť aj v kombinácii s tou voňavkou. Kupujete si len parfumované vône? Alebo aj napríklad toaletné?
Lebo ja som si doposiaľ len parfumy a neviem či je nejaký zásadný rozdiel medzi nimi.

Ako kedy. Aj aj, niektoré voňavky mám radšej keď sú ako toaletná voda, že sú také jemnejšie, lebo parfumy niektoré sú ozaj také silné ťažšie a to moc nemusím.
Je to o tom, čo preferuješ :slight_smile:

zalezi ako komu, sebe aj aj, zalezi ako mam naladu, ale muzovi tomu len parfum, uz sa naucil, ze mu staci jeden dva streky a je vybaveny na cely den, lebo raz som mu toaletnu vodu kupila a tu si braval vsade so sebou a prislo mi to zbytocne, taka zbytocna zataz pre neho :smiley:

teraz som parfumy z Notina aj sebe aj muzovi, sebe som uz skusala, uz dva dni som si vonavku novu na seba dala a ozaj ja ju necitim uz po chvilke ako si ju dam, ale na vokol mna ludia ju citia a aj poobede v obchode ma jedna pani vcera oslovila, ze aku to mam vonavku, ze sa jej velmi paci, tak ma to tak milo prekvapilo :stuck_out_tongue:

ale ved takto by to malo byt nie? ja raz som mala taku daku, co som citila stale az mi zacala vadit, ale tak bola dost tazka :confused: odvtedy ked si pozeram co si kupim, tak prva vec je, ze kuknem zlozenie :smiley:

take tazsie vone nie su vhodne na dennodenne nosenie alebo v lete, to treba si aj podla toho vyberat, kedy co pouzijes :stuck_out_tongue:

Áno, ja také intenzívne, ťažšie zvyknem používať napríklad keď ideme niekam do spoločnosti večer, keď ideme s mužom na rande, na ples a na takéto.
Inak na deň sa snažím také svieže, kvetinové, mám rada, keď je niečo také nevtieravé :wink:

take na specialne prilezitosti mas nejaku oblubenu vonu? lebo take ja napriklad nemam este, nemam zeby som pouzivala nieco tak zvlast, preto by som prijala nejaky tip :stuck_out_tongue:

skus si pozriet tuto https://www.notino.sk/carolina-herrera/good-girl-parfemovana-voda-pre-zeny/ :slight_smile: mam ju a pouzivam ju na take prilezitosti, ked ideme napriklad na ples, na svadbu, na nejaku oslavu alebo tak, ze proste vynikne krasne ta vona a uplne by som povedala, ze dokaze podciarknut taku tu zenskost, ked sa nahodim do siat, tak to je ozaj ta vona ako ceresnicka na torte :wink:

ano, tato lodicka nadherne vonia, prvykrat ju mala kamaratka na svadbe ako svadobna mama a vtedy ked som ju citila, tak ze ozaj ma oslovila, tak aj ja ju mam tak v zalohe, ze ked drahy bude chciet vediet, co na vianoce, tak mu ju poslem :smiley:

hadam uz teda si sa rozhodla a mas darcek doma, ci?? :slight_smile:

hadam ano, ked vcera bol stedry den, ja s takymito vecami sa snazim neotalat a co najskor ich riesit, pretoze nevies, pred Vianocami aj kurieri maju toho velmi vela a teda ja radsej v predstihu nech mam istotu, ze mi stihne vsetko prist tak ako potrebujem :smiley:

No tento rok sa u nas davali len parfumy a kozmetika. Som az zirala, ze ako to vsetci vzali.
Minuly rok sa cudovala svokra, ze preco aj pri muzovi staviam na taketo darceky, ze ci to nie je nuda, ale som jej vysvetlovala, ze mi ide o to aby som ho potesila, aby dostal, co ma rad, co mu sedi a proste tym sa riadim.

Ale veď to je super, aspoň ste si dali praktické darčeky, ja toto mám rada :slight_smile:

Nielen ty, aj ja to mám radšej ako nejaké darčeky ktoré by mi boli k ničomu. Radšej si sama vyberiem a čo mám rada, čo potrebujem ako by som mala dostať za kopu peňazí nejakú zbytočnosť, lebo to moja svokra mala vo zvyku tak kupovať, že čo najdrahšie, aj keď veľakrát darček k ničomu.

aj nejako za roky zmenila ten pristup?..ci este stale takto fungujete?..

podla mna su veci ktore sa nemenia a ludia, tiez a myslim, ze toto bude podobne, my sme roky rokuce aj so svagrinou svokre rozpravali nech si nerobi starosti a konecne tento rok nam dala len obalku, akoze aj bez tej by sme sa zaobisli, ale hlavne, ze nekupila nieco co by nam nesedelo :smiley:

Niektorým treba proste aj viackrát dookola hovoriť, len aby pochopili.
Ja si rada kúpim sama, lebo viem najlepšie sama, čo chcem, čo by mi vyhovovalo a nemusím nikomu nič hovoriť, vysvetľovať :slight_smile:

kupuje si casto pre seba nejake tie darceky? nejake vonavky?

Podľa nálady, aspoň teda u mňa to tak chodí a keď potrebujem, sú niekedy dni, kedy ani nič nepotrebujem, ale potrebujem si urobiť radosť.
Voňavka alebo nejaký pekný rúž mi urobí hneď dobrú náladičku aj keď ma niekto vytočí :smiley: