Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

…ale to sa ti oplati aj take malickosti si kupovat?..to si vtedy objednavas cez internet alebo si kupit niekde?..

Simurka poviem ti, že u mňa je to tak, že aj tak to neskončí pri jednej dvoch veciach. Zakaždým niečo ešte prišupnem domov, čo nám treba, keďže na Notine je toho kvantum, aj čo sa týka kozmetiky, čiže mám z čoho vyberať.
A potom prídeš na to, že sa ti to takto oplatí viac akoby si išla niekam do obchodu, tie ceny sú vyššie aj v drogérii aj v parfumérke :wink:

kolko stoji doprava, ked si takto objednavas?
nestalo sa ti niekedy ze by si si objednala nieco a by ti to neprislo tak ako malo? zeby nieco chybalo alebo co? lebo pre toto ja mam taky respekt stale pred objednavanim z internetu, este som nejako tomu neprepadla :smiley:

V dnešnej dobe nemusíš mať takéto obavy, veď si vyberaj internetové obchody, ktoré sú spoľahlivé.

len to tiez niektore sa seriozne tvaria a vobec nemusia byt. Preto ja radsej si takto zistujem aj po znamych a kadejako aby som vedela z kade kupit, nekupit, kde sa co ako oplati. Ale prisla som na to, ze zakazdym je cez internet lacnejsie taketo veci kupovat.
Neoplati sa v obchodoch, ked musia oni platit aj predajnu, aj predavacov a tak, potom sa to na cenach odzrkadli. Na eshopoch je to ine.

si si aj na niecom konkretnom ceny porovnavala? akoze kolko to moze na nejakej vonavke robit? kolko evriciek??

Dominika na voňavke, čo mám ja doma, tak to robí rozdiel nejakých 15 euro na jednej, takže za mňa je to dosť. Tie peniaze len tak niekde nenájdeš, chápeš.
Bolo obdobie kedy mi muž kupoval voňavky a mňa netrápila ani cena ani nič, ale ako sme začali spolu bývať, fungovať, dieťa a všetko, tak sme začali sa viac aj o výdavkoch rozprávať a riešiť a prišla som na to, že ozaj toto sú vyhodené peniaze do luftu. Že sa to dá aj inak.

no clovek to potom prehodnoti, to je fakt, najma ked chces mat doma viac vonaviek, lebo ja mam rada, ked mam aspon tri a kazdu pouzivam v inom obdobi, zalezi na co mam proste naladu :stuck_out_tongue:

Aké máš teraz doma? Jaké tri? Akože úplne rozdielne?

Ja tak mam. Napriklad mam Si, taku tu bleduckoruzovu, ta je taka dost silna, tu pouzivam ked niekam ideme na vecer, napriklad na rande s muzom alebo tak.
Potom mam Moschino, Funny alebo tak nejako sa vona, tu pouzivam najma v lete, ta mi k nemu proste tak nejako patri a este mam dalsie dve :smiley:

funny? tu vonavku kedysi sestra pouzivala, to si tak pamatam, normalne si ma vratila v case :smiley:
ja mam napriklad niektore vonavky tak spojene napriklad s maminou, ze s detstvom, ze ich pouzivala a uplne si viem aj spomienky vdaka tomu vyjavit :slight_smile:

armani ma pekne vone, tie mam rada aj ja a viacere, dokonca aj mavaju take limitky, mna niekedy popadne taka mania, ze si z Notina aj naraz viacere objednam :smiley:
len to potom sa musim doma tvarit, ze to mam uz dlho alebo som dostala, lebo to by drahy asi mal problem prekusnut, esteze teraz som mala aj poukazku, co som dostala od kamosky, ze som sa mala na co vyhovorit, ked mi prisiel balicek :smiley:

citis nejaky rozdiel medzi nimi, ked jedno je parfumovana voda a druha toaletna? :slight_smile:

Parfum je taký intenzívnejší, stačí ti dať si napríklad jeden strek a je ho cítiť ešte aj večer, keď si ho ráno dáš, ale toaletné vody sú skôr také jemnejšie, také nie sú ťažké a sú vhodné najmä by som povedala na leto, lebo sú také sviežejšie.

Tu poukazku si vies akoze uplatnit aj na predajni aj cez eshop alebo len jednym sposobom?
Lebo niektore obchody to maju tak, ze ked nakupujes ju cez eshop, tak len tam sa da a ked na kamennej tak potom zase iba tak.

Vieš si to uplatniť aj aj. Teda v Notine, tam aj na eshope, aj kamenné predajne, keď si ju kupuješ napríklad na eshope, tam to máš normálne napísané, že kde ako.
Takže to nie je žiadny problém podľa mňa aspoň. Ja keby som niečo také dostala, tak hneď viem ako by som ju minula a na čo :smiley:

Haha na toto sme my asi majstri si myslim :smiley:
Ze taketo veci by sme vedeli hned minut :smiley: Objednavas si z tade iba vonavky, parfumy alebo uz mas aj nieco ine z tade?

akoze co myslis tym, ze nieco ine? co este by sa tam akoze dalo kupit? ved to je obchod primarne na parfumy, nie?

myslela som, ze toto je len eshop, oni maju aj nejake tie predajne?
to som nevedela, mozes mi napisat kde??

toto mas pravdu, ze maju vela parfumov, to ano, ale aj kozmetiku, aj bytove vone a napriklad viem, ze kamaratka si tam aj kefu na vlasy kupovala a kadeco, siroka ponuka je na tom eshope, tiez vacsinou ked si nejaku vonavku objednavam, tak si prihodim aj co potrebujem do kupelne, ze z kozmetiky, na odlicovanie, masky a take a mam to nakupene jednym razom :stuck_out_tongue: