Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

osobne mam skusenost v BA Central, tam som si bola naposledy vziat objednavku a kamoska, ta spominala, ze aj v KE je… :slight_smile: dobre je, ale to, ze mozes objednat a pride ti to domov…preto ja rada takto kupujem…

suhlasim, to je dovod pre ktory aj ja nakupujem rada z pohodlia domova, lebo nemusim sa nikam chystat, nemusim nikam ist ani nic, len z tepla, z gauca si objednam co potrebujem a pride mi to za den, dva a som v klude a hlavne aj za lepsie ceny ako v roznych obchodoch.

Na odlicovanie mas co najradsej? Co ti sedi? Pouzivas micelarnu vodu alebo odlicovacie mlieko?

micelarna voda je dobra, ale nie je to na odlicenie poriadne, na to treba origo nieco odlicovacie a hlavne treba pozerat, ze potom ci treba plet umyt este vodou alebo ci potom staci si dat krem alebo ako to je, lebo kazdy pripravok je iny, ja ked som vyberam nieco, objednavam, tak velmi vela casu nad tym stravim :smiley:
vies kym si to vsetko proste prestudujem, co kedy ako pouzivat :smiley:

Na odlíčenie a čistenie pleti je toto dobré https://www.notino.sk/heimish/all-clean-odlicovaci-a-cistiaci-balzam/ a super je, že je to aj pre citlivú pleť.
Lebo teda ja z mnohých vecí som mala začervenanú, alebo sa mi taká krupica po tvári vyhodila, ale toto nie, toto mi sedí super a najmä ten pocit potom odlíčení je super. Taký svieži.

Pozerám, že aké to má zloženie a to je veľmi dobré, bambucké maslo a čajovníkový olej, to je dobrá kombinácia, to pleti uškodiť nemôže to je fakt. Už to dlho používaš?

pre mna je zlozenie prva vec, ktoru pozeram, ked nieco idem nove vyskusat, ked chcem zmenit nejaku znacku alebo tak, nemam odvahu si len tak nieco dat bez toho aby som kukla zlozenie, aby som pozrela pre aku plet je vhodna dana vec, lebo raz sa mi stalo, ze som si kupila krem na mastnu a mam pritom suchu a to bol problem ako svet :confused:

To úplne chápem, to aj ja pozerám, len rada skúšam aj nové veci a teda napríklad kedysi čo moja pleť mala problém zniesť, tak dnes úplne v pohodke na to reaguje. Takže ono je to asi aj o tom, že vekom sa pleť mení a nie je na škodu vyskúšať aj niečo iné na čo je človek roky zvyknutý.

…len ako vies, ze ti to sadne, podla coho si ty vyberas, kupujes nejaku novu?..

Pozeraj podľa zloženia, čo máš rada, čo preferuješ aké druhy voní, aspoň ja to tak robím alebo si pozriem podľa predávaných, že ktoré sa tak najviac a vyberám.
Teraz napríklad keď už začne byť teplo, tak sa selektujem viacej na ovocné, kvetinové, prípadne citrusové vône. Na Notine si to vieš pekne vyfiltrovať.

toto ano, je to pravda, co pises, casto je to aj tym ako sa hormony v tele menia, tak tomu sa aj plet prisposobuje a meni, mne to tiez trvalo kym som to pochopila, nechapala som ako mozem mat inu plet po par rokoch, ze potrebuje nieco ine, ale je to prirodzene, ved aj my vseobecne ako ludia potrebujeme kazdu chvilku cosi ine :slight_smile:

Len teda aj tak plati, ze zlozenie pri kozmetike by malo byt pre nas alfou a omegou za kazdych okolnosti :slight_smile:

Mas uz aj vybrate co budes pouzivat teraz na jar, ze konkretne aku vonavku? Mohla by si mi napisat? Lebo teda je vela peknych voni aj menej znamych znaciek, len niekedy proste som taka, ze mam akoby strach skusit nove :smiley:

…tak si pozri napriklad na Notine, ktore vone su najpredavanejsie a podla toho vyberaj, ked mas takto chut nieco vyskusat…myslim, ze narazit na take vonavky o ktorych si mozno ani netusila…mne sa tak tiez podarilo…najma ked som manzelovi vyberala…lebo teda to som mala tri vyselektovane, vybrate…a ked uz som minula napady, tak som vyberala takto…

Používate aj také tie vône na telo, ktoré sú akože ku parfumom??

pockaj akoze myslis nejako ako deodorant alebo ako krem nejaky telovy? :slight_smile:

Tie telové krémy to používam. To mám rada, aj teraz mám jeden parfum, čo mi kamoška kúpila k sviatku a hneď som ho mala aj v darčekovom balení s tým krémikom, vie, že to tak mám rada. Tá vôňa je potom taká lepšia, intenzívnejšia, no proste je to celkovo také lepšie. Aspoň pre mňa.
Takže ak používaš nejakú voňavku, ktorá má takéto niečo, že krém, tak si to skús, oplatí sa to :stuck_out_tongue:

pockaj a to akoze nemavaju ku kazdej vonavke? mozes mi prosim ta poslat akoby som nieco take nasla? lebo podla toho co pises tak by som to teda velmi rada vyskusala, ze ci ozaj je to take dobre, ci je potom ta vona taka intenzivnejsia :slight_smile:

toto som naposledy objednavala pre kamaratku k narodeninam :slight_smile: parfum a to vedla to je telove mlieko na ruky a na telo, takze ano je to dobre, spolu to tak ladi. takze uplne suhlasim s tym, co ti vyssie pisali.

Skriny_2023-04-27_0241

ako vonia tato vona? akoze je vhodna na leto, ci aky je to typ vonavky??