Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

je to taka drevita, ovocna vona, prijemna aj na jar aj na leto, mala som ju raz, kupila mi ju svokra 30ml a pekne vonala :slight_smile:
na mna posobila tak pozitivne, ked som si ju dala a teda viacere zeny sa mi vtedy pytali, ked som ju na sebe mala, ze co je to zac :wink:

inak toto mam velmi rada, ked niekto ma zastavi a opyta sa ma aku mam vonu, ze krasne voniam, to vtedy lietam v oblakoch :stuck_out_tongue:

Toto je fakt, toto mám aj ja rada a teda uznávam že už niekoľkokrát som aj ja oslovila niekoľko ľudí a dokonca aj jedného muža, že akú má voňavku :smiley: Aby som môjmu mohla kúpiť takú istú, lebo sa mi nesmierne páčila :smiley: :smiley:

no a co, podla mna sa nemas zaco hanbit a co, vies ako sa hovori, ze kto sa hanbi ma prazdne gamby, tak sa to vravi, no nie??

Toto je fakt, ja tiez sa nehanbim ked ide o taketo veci. Ja napriklad poslednu dobu som objednavala vela veci tak na blind. Bez toho aby som vedela, co ako vonia. A zatial musim povedat, ze sa mi to zakazdym vyplatilo, lebo som vyskusala velmi vela noveho a nepoznaneho :stuck_out_tongue:

ano?? tak nam hod nieco take nove, take co nepozname, co si ty objavila, ze je fajn, akoze ja tiez je fakt, ze vacsinou kukam take znamejsie znacky a pritom aj menej zname mozu byt krasne vone :slight_smile:

mozu, mozu…ja tiez som dala sancu roznym vonavkam…mna velakrat dokaze aj vzhlad flakoniku oslovit, ze si poviem, ze tak toto skusim to moze byt fajn…lebo aj ten mnohokrat ti napovie o tom aky druh vone je ta vonavka…

Áno ako píšeš, mňa naposledy na Notine zaujala táto, kukaj ten flakónik, je úplne taký elegantný, pekný a vôňa ani nehovorím, tá ma tak príjemne prekvapila :heart_eyes:

hff

vaaaau ten je uplne nadherny!!!

Táto je pekná a tie flakóny sú viaceré rovnaké, len farba iná. Mala som aj bielu, aj ružovú.
Ale tak treba si pozrieť zloženie, tak aby tá voňavka človeku sedela, lebo sme každý iný, iné nám sedia, voňajú :stuck_out_tongue:

tieto som este nevidela, znacku poznam z pocutia, ale necitila som ich este, ake su to vone? myslim ci skor sladke alebo nejake take svieze??

kolko priblizne stoji tato znacka?
kolko tak bezne davate vobec za vonavky? lebo ja zakazdym som na narodky, na meniny dostala nejaku vonavku a teraz mam problem si sama vybrat nieco :smiley:
kukam akurat tie co mam doma, ze ake maju zlozenie aby som si vedela cosi vybrat :smiley:

…ako pride…niekedy 40e niekedy 100e, nejako sa neriadim cenou, ale tym ci sa mi paci…a teda je rozdiel ci parfum alebo toaletna voda, to uvidis ten rozdiel nasledne aj na cenach…len nepozeraj ceny v parfumeriach, lebo to okoktavies… :smiley:

Toto ti poviem, zasla som do jednej predajne kuknut len dve vonavky. Ze oskusat ako vonaju a ked mi padli oci na cenu tak som sa pratala :smiley: :smiley: :smiley:

ale to je prirodzene, tiez bolo obdobie, ked som tomu absolutne nerozumela, ze ako mozu byt ceny na internete proste tak vyrazne ine ako v kamennych predajniach, ale uz viem, ze je to vlastne o tom, ze obchod musi platit aj priestor, aj zamestnancov a sa to nazbiera, takze eshopy maju lepsie ceny a na tom nie je nic divne :slight_smile:

Keď to takto píšeš tak áno, je to v podstate logické, že to potrebujú nejako pokryť.
Ale teda ja nevidím dôvod prečo by som mala kupovať niečo drahšie, keď nemusím.
Na Notine nájdem si čo chcem a za dobré ceny a mám vybavené :stuck_out_tongue:

…ale z eshopu je super to, ze ti to pride rovno domov a hlavne to aj kupis z pohodlia domova…ze nic viac nepotrebujes…nikam ti netreba ist… :slight_smile:

Lenže to potom väčšinou objednávaš také veci, čo poznáš nie?
Také, ktoré vieš ako voňajú a tak podobne, hej? :open_mouth:

tak osobne som taky typ cloveka co ma rad overene veci, take, co uz mam vyskusane, co som dostala a tak podobne, ze mam predstavu co ako vonia aj kozmetika ako na mna posobi :slight_smile:
ale riesenim je napriklad aj to, ze pojdes niekam ako do parfumerie a vyskusas si vonu a mozes potom objednat :slight_smile:

No inak v tomto som aj ja tak trošku zlenivela.
Oveľa radšej nakupujem cez internet, neviem či je to aj tým, že bol ten covid, že keď sa nedalo chodiť, tak proste som nakupovala z domu, ale hlavne proste objednám čo mi treba a nekupujem nejaké nezmysly :stuck_out_tongue: