Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

to nemam rada ani ja…aj keby niekto mal super ceny, tak keby obchod bol neprehladny, zeby som nevedela najst, co potrebujem, tak by ma to nezaujalo…a to teda cez internet nakupujem rada… :slight_smile:

aj ja a nielen vonavky, ale aj kozmetiku som zacala, uz ani do drogerie nechodim, pride mi to zbytocne, takto vyberiem co potrebujeme a mam vystarane :smiley:
teraz som k tomu aj darcekove pouzkazky kamoskam kupovala :slight_smile:

pouzivas aj nejake masky na tvar?
chcela by som vediet ake sa vam najviac osvedcili, ci zlupovacie alebo take, co sa umyvaju alebo jake by bolo najlepsie??

ide o to aku mas plet, ci mas aj nejake problemy alebo nie, ja si masky objednavam z Notina, tam si vies zadat, ze pre aky typ pleti potrebujes a je dobre pouzivat tak raz do tyzdna aspon, teda ja tak pouzivam do mam, jeden vecer si urobim taky ritual, ze aj masku na tvar, aj pod oci, aj si nechty urobim, ze vsetko komplet :stuck_out_tongue:

Toto si aj ja robím, väčšinou keď to vychádza tak, že drahý ide v piatok na nočnú, uložím deti a mám čas len pre seba :smiley:

ved ale popri detoch kedy inokedy by si to chcela stihat, ved to nejde len tak, viem to aj proste podla seba. a zase nema zmysel si dat masku a lietat okolo deti, mne sa maska spaja s tym, ze si urobim kavu a aj si doprajem chvilku kludu pre seba proste :slight_smile:

pridavam sa k vam dievcata, tiez si to tak rada robim, aj na ruky, aj na nohy som si zacala rozne masky objednavat, to pri tom aj zrelaxujem a hlavne tie masky ucel splnia super :slight_smile:

toto mám aj ja rada dievčatá, nie je nad to mať takýto čas pre seba, baby už ste objednali nejaké parfumy na jeseň?
niečo nové neskúšate?

áno, ja mám už doma Sí, tú som si objednala teraz najmenšiu, tá je podľa mňa taká ideálna, keď už sú také chladnejšie rána a večery :slight_smile:
ale ona je vhodná aj na také nejaké zvláštne udalosti, príležitosti :wink:

ahojte, vidim, ze sa vyznate, co sa tyka voni, chcela by som poradit ohladne nakupovania vonaviek, uz je kvantum eshopov, aj obchodov, ale co tak pozeram tak cez internet vychadzaju vonavky castokrat vyrazne lacnejsie ako v kamennych obchodikoch, ale da sa na eshopy spolahnut?
bojim sa toho, ze si nejaku vonavku objednam a nebude vonat tak akoby mala :open_mouth:

Myslím, že je veľmi podstatné pozerať eshopy, ktoré sú známe, ktoré sú spoľahlivé, že vieš, že ti nepošlú nejakú nekvalitnú voňavku alebo čosi.
Ja keď nejaký obchod nepoznám, tak sa mu vyhýbam, najčastejšie keď niečo objednávam tak z Notina, to viem, že na to sa môžem spoľahnúť.

no ja zo zaciatku som si objednavala cez internet vonavky, ktore som poznala, ze som vedela ako vonaju, nech viem, ked mi pride ci je to ta spravna :slight_smile:

to aj ja tak som zacinala, vonami, ktore som poznala, ale postupne sa to uplne zmenilo a teraz objednavam aj take o ktorych som nemala paru, ze ako vonaju, ono treba pozerat zlozenie vonavky, ze ake ma zlozky a potom aj podla toho si vies vyberat nejake nove :slight_smile:

A čo preferuješ? Aké voňavky si vyberáš?? :slight_smile:

Ja mám rada citrusové, také osviežujúce, teda najmä v lete, v teplách, oni tak krajšie vyniknú, tak osviežia. A je fakt, že v lete aj viac siaham po toaletných vodách, lebo sú také jemnejšie, ale keď sa už v októbri ochladí, že už je cítiť zimu, tak to parfumy, ako napríklad aj Armani Sí :slight_smile:

Tú takú ružovú? Moja kamoška tá používa takéto ako píšeš celý rok, ale tiež si myslím, že to v lete je príjemné, ale že zima si žiada také ťažšie tóny, také čo v tej zime vyniknú, že tak očaria.
Len tak je to všetko vecou vkusu.

meníte aj napríklad kozmetiku na zimu?..tak ako parfumy tak by ma zaujímalo, či meníte aj krémy napríklad…či vaša pleť potrebuje niečo iné počas zimných mesiacov…

toto ano, po pravde ja musim, lebo mne ako zostane chladnejsie, tak plet sa mi hned zacnu robit supky, to viem, ze je zle, ze treba aby som si zacala davat nejaky hydratacny krem, nech plet ma co potrebuje, lebo ked plet nema vsetko, tak potom nevyzera pekne ani ked si dam make up a to teda nemam rada :open_mouth:

a nerozmyslala si nad tym, ze by si potom uz na zimu zacala pouzivat hydratacny make up? nebolo by ti to lepsie?

…toto je fakt, ja hydratacny co pouzivam tak tento…keby som doma tak aj obrazok vam poslem…je velmi dobry, ked mas suchsiu pokozku…a ze potrebujes aby drzal hydrataciu tak toto je spravna cesta…