Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

su to ,napodobeniny, tych klasických značkových parfemov. Nemusia byt zlé, ale osobne mám radšej tie klasicke. teraz momentálne som zavislá na voni Hermès Twilly d’Hermès

Originálny parfum je originálny, to je sto a jedno, myslím, že nik z nás nenapísal, že je to zlé, len predsa je to rozdiel, aj v trvácnosti tej vône, aj v intenzite, je to proste úplne o niečom inom.
Ja dnes už radšej si za kvalitu zaplatím, za originálny parfum :wink:

…staci sa niekedy fakt riadit len tym, ze z kade kupujes…to dokaze hovorit o mnohom…ci ti pride kvalitny originalny parfum alebo nie… :slight_smile:

Ja nehovorím, ja som rada, že som sa s tým nestretla, že ma to niekde nepočkalo, asi by som bola z toho celkom sklamaná, keby mi niečo také prišlo a duplom samozrejme keby som za to mala zaplatiť nemalé peniaze, predsa len ťažko ich človek zarobí a potom ich vyhodí za nekvalitný parfum? Akože haló!

Niekomu to ľúto nie je, ale ja tiež pristupujem k tomu tak ako ty. Mne by to ľúto bolo, pretože tiež tie peniaze fakt mi nepadajú len tak z neba, ale musím aby som ich zarobila investovať do toho čas aj svoju energiu, preto som si dosť začala zakladať na kvalite :slight_smile:

…tak neobjednavajte cez internet a nemusite mat obavy z toho ci pride kvalitny parfum alebo prave naopak…ved je to jednoduche nie?..

Je to jednoduche ale co mam len tak vyhadzovat viac penazi a uplne zbytocne za jeden a ten isty parfum, ktory by som mohla mat cez internet napriklad za polovicu??

To je jedna vec, ale ho máš aspoň hneď v ruke, že vieš za čo dáš peniaze, toto bola vec voči ktorej ja som bola skeptická a z čoho som mala trochu obavy, že aby som nezaplatila za niečo čo nebudem chcieť, aby mi neprišlo niečo čo som si neobjednala miesto toho čo som chcela, chápeš?

ja mam najradsej parfemy z notino, tam ti zarucia nefejkovy vyrobok a hlavne mozes vyuzit aj zlavu s kuponmi https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ napriklad ja mam versace brigth cristal absolut alebo este mon blanc emblem leau, vyborne vone, notino nikdy nesklamal pretoze vone vydrzia dlho co svedci o ich pravosti :slight_smile:

Jop o tomto som presne pred nejakým časom písala, veď keď už si kupujem, tak očakávam kvalitu a pri tomto eshope je to super, že to vedia garantovať a my zbytočne nemusíme panikáriť a stresovať sa, či ozaj to aj kvalita bude :wink:

citala som tu ze ste viacere pisali o tom ze parfum dlho vydrzi lenze neviem si predstavit co myslite tym pojmom dlho ja parfumy nejako nepouzivam to uz musi byt ked niekam ideme ze si ho dam len mam pocit ze doma ho na seba dam a po nejakej hodine ho uz ani len necitim preto vlastne som rezignovala a nejako to nepouzivam a neviem ci taka vydrz parfumu je normalna :hear_no_evil:

po hodine a vonavku uz na sebe necitis??? nehnevaj sa, ale to co za vonavku pouzivas? :open_mouth:

áno, dakujem , preto sa pýtam, ze firmy a parfumy su rozne a aj medzi originálnymi je mnoho podvrhov a ukrajinských napodobenin. a aj tych alternatívnych parfumov je viac - ja poznám FM Group a Essense - s nimi mám veľmi dobrú skúsenosť aj čo sa týka vydrze aj kvality. no ostatne moc nepoznam, niektore cez privonanie na kamaratke ale to sa nerata :smiley: take ze firmy yodeyma, refan, parfemplus, parfumair a iné. a tie fm sa mi casto stalo ze mi ľudia pochvália a myslia si že mám originál Escada Moon Sparke a ani netušia, že tomu tak nie je. taktiež priateľovi cudzí ľudia viackrát pochválili že akého má skvelého Fahrenheita a pritom keby vedeli že má FMko 56 :smiley: :slight_smile: aj Diesela mu neraz pochválili. Tak ja neviem, sem tam sme chceli skúsiť aj iné vone co v fm nie su ale ako vravim ostatne alternativy moc nepoznam.

Poviem ti, ze ja som alternativy nekupovala, zaujali ma len z pohladu ceny, ze su dostupnejsie ako originalne parfumy, avsak podla toho, co tu baby pisali tak je velky rozdiel medzi napodobeninou a originalom, preto som sa rozhodla, ze nebudem utracat peniaze za nejake napodobeniny :wink:

alternativy su za mna zbytocne vyhodene peniaze, ktore mne osobne za to nestoja, ja radsej si zaplatim za kvalitny parfum a objednam si ho napriklad z https://www.notino.sk/ a viem, ze mi pride kvalitny parfum, z ktoreho budem nadsena :slight_smile: je to sice len par mesiacov, co som prvykrat skusila kupit si parfum cez internet, ale bolo to dobrym rozhodnutim, ktore mi stoji za to :stuck_out_tongue:

anooo tak original je proste original a nech sa cokolvek snazi ho napodobnit tak to nebude ono, ale tak to by pochopila len keby je na kvalitu zvyknuta :slight_smile:

Ale to ze ho mam hned v ruke to o nicom nehovori. Ja radsej vyckam kym mi to pride domov a usetrim tym aj nejake peniaze za ktore si potom mozem kupit cosi ine urobit si este radost niecim inym chapes? :slight_smile:

ja sa nehnevam ja by som rada vedela preco mam takyto problem, kde v tom parfume je problem alebo ci u mna je problem alebo kde :open_mouth:

Tožvie aká je kvalita toho parfumu, keď nevydrží na tebe dlho, že fakt len chvíľu, ja by som rozmýšľala o tom, že či je to vôbec originál, keď nevydrží, alebo skús najskôr to, že si ho kúpiš niekde inde, v nejakom inom obchode, eshope, ktorý kvalitu ti bude vedieť garantovať :slight_smile:

Ja chápem, ale kde je tá istota, že proste mi príde všetko to, čo som si objednala a v takej kvalite akoby som si predstavovala, aby som nebola sklamaná :slight_smile:
Čo si zvykneš kupovať, keď pri parfume nejaké tie peniažky sa ti podarí ušetriť? Ja by som rada ušetrila, len nechcem aby to išlo na úkor niečoho, vieš?