Originálne parfémy vs alternatívne typu FM Group

u teba podla mna v tomto nema byt kde a aky problem, skor by som hladala problem v parfume ako takom, preco jeho vona nevydrzi, pri nekvalitnych parfumoch by som povedala, ze je toto bezne, ze nevydrzi na cloveku dlhsie ako hodinu, aj to som pri niektorych vela povedala, preto ked si kupujes je dobre dat si pozor na to aby to bol originalny parfum, ktory vydrzi a bude mat intenzivnu vonu

ano k tomu objednat si este nejaku kozmetiku, nejaku drobnostku, to vie potesit, sice moj muz ten ma z toho nervicky, ale to ho na druhy den prejde a pokial nevie, ze prisiel balicek tak ani netusi, ze som nieco nakupovala, tak sa zakazdym, ked dojde co som si objednala snazim skryt vsetky dokazy toho, ze mam nieco nove :smiley:

…tak ja neviem…ale aspon sa tak nemusis stresovat ci to je parfum ako ma byt alebo je to nejaka napodobenina ktora by za tie peniaze ani len nestala…ja som to tak myslela…keby sme mali niekde istotu ze sa daju objednat originalne parfumy tak nepoviem ani pol slova…ale chapes…

…ty si takyto vymyselnik?..to ten moj ma na to nos…ked vidi, ze dlhsie som za pocitacom alebo na mobile, ze nieco robim tak hned vie kolka bije…ze nejaky daarecek v blizkej buducnosti k nam pride, ze som mala potrebu si urobit radost…uz som si povedala, ze to pred nim nebudem tajit…k comu to je dobre…len aby sme sa hadali…a to nechcem… :smiley:

som, sak musim nejako spekulovat kadejako ked chcem klud doma a nechcem aby bol ohen na streche, chapes :slight_smile: ja mam rada, ked je doma klud a nie dusno, v tom neviem zit a ked pomoze toto k tomu aby bola doma pohoda, tak pohode, nie?

ked objednavate parfumy tak je moznost cez nejaky eshop, ze ak by sa mi nepacil alebo ak by sa ten parfum ako darcek neujal ze vratit to?
alebo pri parfumoch nieco taketo neni mozne? neviem ako to funguje pri objednavani cez internet :slight_smile:

nič proti nikomu, ale radšej mám Notino :slight_smile:

preco prave tento eshop oblubujes? je akoze v niecom iny ako tie ostatne alebo co?
ak by si mi o tom mohla nieco napisat bola by som ti velice povdacna, lebo pri parfumoch ja si davam pozor na to aby boli kvalitne, aby ta vona bola prijemna a intenzivna, ze aby proste nevyprchala hned, ale aby tie jednotlive zlozky vone sa postupne uvolnovali :stuck_out_tongue:

1 Like

Zaujal ma hlavne prístup ze sa tam platí za vôňu a nie za znacku. Neviem velmi posudit v com a ci je iny ako ostatne shopy, az tak neexperimentujem - ked mam niekde uplnu spokojnost tak to vyuzivam a nehladam nic dalsie. A v tomto eshope mi okrem tych parfumov FM vyhovuje aj pristup, dodanie a ked treba tak aj pomoc. Parfumy od nich mi drzia podla mna dost dobre a viackrat sa mi stalo, ze cudzi ludia mi pochvalili napr. Versaca Bright Crystal a DG Light Blue a vazne boli presvedceni o tom ze mam original… Tak ma to velmi potesilo…

ahoj ahoj vies mi prosim ta napisat ako to funguje na tom eshope, o ktorom si mi pisala?
pytala som sa na to, ci sa da vratit parfum ak nahodou by sa nepacil tomu komu by som ho kupila, ci sa to da nejako potom vymenit alebo nieco take?
:slight_smile:

ja nechcem byt nejako zla, ale ja som sa nepytala na to teba, ale martana :slight_smile:
pretoze to ma zaujima :slight_smile:
nemam osobne zaujem o nejake kadejake napodobeniny, co sa len na nieco hraju, to mi pridu uplne zbytocne vyhodene peniaze

Notino je ine v tom, ze maju fajn ceny a v ponuke maju kvalitne originalne parfumy, co je prioritou podla mna pre nas zeny, aby sme dostali originalny parfum, ked uz si nejaky objedname :slight_smile:
teraz som objednavala aj sestre aj mamke z tychto parfumov https://www.notino.sk/chloe/, kedze aktualne este aj doprava je zdarma ked z tejto znacky si urobis nakup nad 40€, tak by bola skoda to nevyuzit :slight_smile:

to je akcia, ktora uz plati stale alebo je to nejako limitovane? byvat na tom eshope takychto podobnych akcii viac, ci ee?
:slight_smile:

vies kolko takych akcii mavaju? a casto :wink: velmi rada vyuzivam take akcie, lebo mnohokrat aj objednam nieco, co nemam vyskusane o com nic neviem a ukaze sa to jak dobra kupa :smiley:
ze pri takychto akciach aspon som taka slobodna alebo jak by som to pomenovala, ze mozem kadeco poskusat a je vsetko v pohode, ze nemusim mat strach

ako si prisla na toto, ze nemusis mat strach?? kde beries tu istotu pri takomto nakupe?
uz len to, ci by mi to ozaj aj domov prislo, uz z toho by som mala strachy a obavy :smiley: ale to mam asi po mamine, ze tak stresujem pomaly zo vsetkeho :smiley:

ty stresujes pri vsetkom? ja ee :stuck_out_tongue: ja co mam stresy, tak ked za nieco si zaplatim a nemale peniaze, tak to ma vie tak vystresovat, ze uvazujem, ci mi to pride, ci tie peniaze mi za to stali, ale tak nastastie sa mi nestava casto, ze by sa mi nieco nevyplatilo :stuck_out_tongue:
asi pri mne stoji stastena :smiley:

ako som na to prisla :slight_smile: no viackrat som si cez ten eshop objednala, vsetko mi zakazdym prislo a za taku cenu aku som aj na internete videla a ked uz vela razy ti takto pride balik, tak to nemoze byt z mojho pohladu nahoda :wink: z mojho pohladu to potom ozaj hovori o kvalite a spolahlivosti toho eshopu, ze fakt ti poslu vsetko co maju a vybavene :stuck_out_tongue:
po mamine si takato? tiez mam niekedy pocit, ze po nasich som zdedila to najhorsie a sestra to najlepsie, ale tak co narobime :smiley:

ani nehovor o tom dedeni, lebo aj ja by som vedela tolko toho popisat aky som motak a presne viem po kom to mam, len na hlas to nemozem ani len povedat :smiley: lebo by bol v rodine ohen na streche :smiley:

Ako viem rozoznať to, či je parfum dobrý, kvalitný alebo pravý opak toho?
Viem to nejako aj podľa balenia? Lebo viem, že už mnohé napodobeniny vznikajú kvalitných parfumov a ja moc nie som nejakých napodobenín zástancom preto by som rada si kúpila originál, len jak to rozoznať?

aj podla balenia, krabicky, tiez podla flasticky a najdolezitejsie pri samotnej voni to vies :wink: pri tej je to jasne, ked citis, ze ti parfum vydrzi aj ked si ho das rano a este vecer ho niekto vokol teba citi tak je to dobre znamenie, to ze by si ho ty necitila to je normalne, lebo ten tvoj nos si na tu vonu zvykne :wink: